Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

0 km Honda Cbf 150 almalımıyım?

Motovento
    REKLAM ALANI
    boora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    Çin malından sonra çok iyi gelecektir. Bende cg den ybr ye geçtim aradaki fark performans harici çok fazla. Kalite bir başka oluyor. Çin malında kim ne derse desin sıkıntı çıkıyor. Ybr de zerre sıkıntı yok arkadaşımdada cbf vardı o da aynı sıkıntısız. Büyük motor almayacaksan hiç düşünme cbf ;)
    06Serhat bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    HD Sportster 883R
    Alıntı MeNGuC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    SYM çin malı olduğuna eminmisin olmadı google bi sor bakim ne diyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:08 ----------

6.500 tl cbf 150 veriliyor sene 22.02.2017 not alın
    Bi sordum google'a bak ne diyor:

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:47 ----------

Alıntı 06Serhat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün Honda bayisine gidip bilgi alacağım, belkide motorla dönerim belli olmaz
    Hadi hayırlı haberlerini bekliyoruz hocam

Panashira - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o zaman hiç düşünme al. tam bir fiyat performans motorudur. yakıtı az, yedek parçası bol ve ucuz, servisi kaliteli. e honda işte canım. ömürlük. ben 1 senedir biniyorum. cok memnunum. dağ taş dere tepe geziyorum. çok rahat + sıfır titreşim.

ama hayvan 110'u geçmiyor, haberin olsun.
    kesinlikle haklı.. ben Z800'ümü sattım şu an CBF 150 kullanıyorum.
    -Para karşılığında yapmak istemediğimiz işlerde çalıştığımız bu dünyada
    Hepimiz fahişeyiz ... !

06Serhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Gsxr 600 K4
    Değerli arkadaşlar Honda bayisinden yeni geldim şuanda sağolsunlar çok sıcakkanlı, ilgili davrandılar. İçeride 3 adet kırmızı 2 adet siyah rengi vardı. Siyahlar satılmış yeni sahiplerini bekliyor
    Cbf 150 için 2016 modelleri 28 şubata kadar 5.950 tl kampanya fiyatı ile satıyorlar. 2017 modeller henüz gelmemiş zaten hiçbir değişiklik olmayacakmış. Ama fiyata zam gelebileceğini söylediler. 2016 modelleri bitirmek istiyorlar depolarında yine varmış. Ben siyah rengini beğendim kısmet olursa haftaya bu renkten sipariş vermeyi düşünüyorum. Siz hangi rengini tavsiye edersiniz

BekTürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LİFAN KP150 LF150-10B
    Hocam cbf al al ama önce bu motorla bi karşılaştır cbf ten daha canlı bir motordur 1 yıldır 10.000km yol yaptım daha tık demedi servis bakımı dışında hiç sıkıntı yapmadı
    1 kere yolda bıraktı onda da BENZİNİM BİTTİ

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...97868558/detay

Motosikleti
    Suzuki Gsxr 600 K4
    Alıntı BekTürk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam cbf al al ama önce bu motorla bi karşılaştır cbf ten daha canlı bir motordur 1 yıldır 10.000km yol yaptım daha tık demedi servis bakımı dışında hiç sıkıntı yapmadı
    1 kere yolda bıraktı onda da BENZİNİM BİTTİ

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...97868558/detay
    Allah kazadan beladan korusun hocam motorun iyidir ancak bizim buralarda hiç lifan kullanan görmedim. Cbf sürü ile var. Tercihim bu yönde oldu.

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Hayatta iki sorunun cevabını çok merak ediyorum.

1) Sağı boşken, en sol şeritten yavaş yavaş giden, selektör yapınca da sinirlenip el kol yapıp birşeyler söyleyen sürücülerin aklından ne geçtiği,

2) Hero Hunk varken cbf 150 nasıl satılabiliyor, kim neden alıyor?
    fatih.met bunu beğendi.

Motosikleti
    LİFAN KP150 LF150-10B
    Allah kazadan beladan korusun hocam motorun iyidir ancak bizim buralarda hiç lifan kullanan görmedim. Cbf sürü ile var. Tercihim bu yönde oldu.
    kesinlikle katılıyorum piyasada millet çinden korktuğu için fazla yok ama sen genede eğer birgün denk gelirse bi kullan dene derim sonrada cbf e bin dene inanıyorum ki denedikten sonra CBF alsan da aklın KP150 de kalacak
    ASFALT DENİLEN ZIMPARADA , 2 TEKERLE GİDEBİLENLERDENİM...!

Motosikleti
    Suzuki Gsxr 600 K4
    Alıntı Öz_Musti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayatta iki sorunun cevabını çok merak ediyorum.

1) Sağı boşken, en sol şeritten yavaş yavaş giden, selektör yapınca da sinirlenip el kol yapıp birşeyler söyleyen sürücülerin aklından ne geçtiği,

2) Hero Hunk varken cbf 150 nasıl satılabiliyor, kim neden alıyor?
    Ben ikinciyi cevaplayayım. Ehliyet alırken sürücü kursunun hero hunk motosikleti vardı. Çok kaliteli bir motosikletti. İlgimi çekmişti. Burada mesele MARKA olmak, çok tutulmak. Bunları görmezden gelemeyiz. Ben konforu için tercih ediyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:33 ----------

Alıntı BekTürk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kesinlikle katılıyorum piyasada millet çinden korktuğu için fazla yok ama sen genede eğer birgün denk gelirse bi kullan dene derim sonrada cbf e bin dene inanıyorum ki denedikten sonra CBF alsan da aklın KP150 de kalacak
    Aslında lifan güzel modeller üretiyor özellikle görünüş olarak çift silindir 250 cc choper çok hoşuma gitmişti. Racing olarak kpr200 bir başka güzel. Fakat lifan ürettiği modelleri satmak istemiyor. Ne reklam var ne birşey, uzaktan bakıyoruz sadece :D

MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    Alıntı cenkyenmez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bi sordum google'a bak ne diyor:

http://i.hizliresim.com/7q2NYN.png

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:47 ----------

Hadi hayırlı haberlerini bekliyoruz hocam
    http://www.sym-tr.com/sirket-profili/

Tayvan malıdır yazıyor

Firmanın nerde nasıl üretiği önemli olsa idi apple çinde üretmez honda cbf 150 çin de üretmezdi

Kısacası merkezi nerde hangi ülkede fabrika kurmuş nerde üretiği bizi bağlama hangi ülke ve kalitesi bizi bağlar saygılar
    CENNET UCUZ DEĞİL CEHENNEM LÜZUMSUZ DEĞİLDİR..

Motosikleti
    LİFAN KP150 LF150-10B
    ben yakılaştım gayet sıcak
    ASFALT DENİLEN ZIMPARADA , 2 TEKERLE GİDEBİLENLERDENİM...!

bilalefe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şu bırak model ve grenaj degısıklıgını rengi bile değişmeyen motoru daimi olarak almaktan vazgeçin artık..
    NASIL BAKARSAN OYLE GORURSUN...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    honda hala karbüratörlü hava sogutmalı motor satıyor hayret doğrusu

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:50 ----------

birçok kişi cbf sıkıntısız demiş araçta sıkıntı çıkaracak ne varki? 20 yıllık teknolojiyi size yüksek paraya satıyorlar :D

madem bu kadar süper enceksiyon koysaydı ? niye komuyor :D:D

pulsar gibibir motor dururken cbf alan markacıdır sadece sıkıntısızmış 110 u geçmeyen alet tamamı sıkıntı olsa ne olur
    sarpgray bunu beğendi.

Motosikleti
    Suzuki Gsxr 600 K4
    Alıntı istanbu_gezg adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:50 ----------

birçok kişi cbf sıkıntısız demiş araçta sıkıntı çıkaracak ne varki? 20 yıllık teknolojiyi size yüksek paraya satıyorlar :D

pulsar gibibir motor dururken cbf alan markacıdır sadece sıkıntısızmış 110 u geçmeyen alet tamamı sıkıntı olsa ne olur
    Pulsar almak mantıklı olabilir ancak bitmek bilmeyen sorunları beni pulsardan soguttu. Sorunlarını görmek için pulsar 200 ns Türkiye facebook grubunu takip edebilirsiniz. Her gün bir başkası motoru ile yaşadığı sorunu paylaşıyor. Kimsenin malını övüp-dövmüyorum. Alınabilecek en az sorunlu motoru arıyorum.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Pulsar almak mantıklı olabilir ancak bitmek bilmeyen sorunları beni pulsardan soguttu. Sorunlarını görmek için pulsar 200 ns Türkiye facebook grubunu takip edebilirsiniz. Her gün bir başkası motoru ile yaşadığı sorunu paylaşıyor. Kimsenin malını övüp-dövmüyorum. Alınabilecek en az sorunlu motoru arıyorum.
    ben Enjeksiyon yazmıştım ama ona da bir cevap verseydiniz :D

Motosikleti
    Suzuki Gsxr 600 K4
    ben Enjeksiyon yazmıştım ama ona da bir cevap verseydiniz :D
    Enjeksiyonlu olupta ne olacak? Bir motorda bu kadar sorun varken ve satan kişiler kurtuldum diyorsa o motorda enjeksiyonun benim için bir önemi yok.
    O motorun en rahat gidebileceği hız 120 km. Kimse 140-150 ile rahat gitmiyor. Benim şuan aradığım piyasada tutulması+bol yedek parça+az yakıt.

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yapma etme cbf150'ye 6 bin lira nedir.. 8 küsür bin tl verip pulsar al en azından sollamalarda ve yapacaksan eğer uzun yolda rahat ettirir. veya 9900 tl indirimde wolf 250 var. normalde 11000 tl.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kardeş yazmışsın işte, sıkıntı yoksa daha ne olsun? daha ne bekliyoruz bir motordan? her gun sanayiye ugramak aylarca motorsuz kalmak hoş mu sizce? ayda bir krank kesen, blok patlatan motorlar duyuyoruz?

sahi, sizin eski teknoloji diye küçümsediginiz, 150 cc motordan beklentiniz nedir, bir zahmet açıklar mısınız? 250 km/h hız mı yapsın istiyorsunuz?

ve herşeye yapılan yorumu yazmak istiyorum "birazda da ekle 2. el cbf al"

Motosikleti
    Suzuki Gsxr 600 K4
    Değerli arkadaşlar 2 hafta önce yiba çarşısında 2016 model çin malı motosikletleri inceledim. Mondial 150 mh drift, yuki drag 200 ve buna benzer birkaç modeli detaylı incelediğimde direksiyon altı, depo altlarında kısacası şaselerinde paslanmalar meydana geldiğini gördüm. Fiyatlarını sorduğumda ortalama 5 bin tl gibi fiyatları var. Bin tl fazla verip cbf almak bana daha mantıklı geldi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)