Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bizim Çinlilere Bu Yağ Yarıyormuş Arkadaş

Motovento
    REKLAM ALANI

Kuba Kee 100 motorum var hep kaliteli yağ koydum Elf-Castrol Power 1 falan ve motor neredeyse 4 yıllık oldu artık kaliteli yağ almaya gerek yok dedim lubex marka yağ koydum debriyaj kaçırma yaptı dün BP den Castrol Actevo yağ aldım fiyatı 17 lira ve motorum ilk gün bile bu kadar stabil olmamıştı.vites geçişleri pamuk gibi ve debriyaj kaçırması yok denecek kadar az.mineral yağ olmasından dolayı 1500 km sonra değiştirmeyi düşünüyorum bu tür motorları olanlar mutlaka denesin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Uğur Gündüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    askerden sonra olacak
    Sen bi daha ki yağ değişimine kadar bir dene baktın güzel bizde alırız. Tavsiyen için teşekkürler bu arada tam da yağ değiştirme arifesindeydim, iyi oldu bu konu..
    EMRE_R19 bunu beğendi.

Alıntı Uğur Gündüz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen bi daha ki yağ değişimine kadar bir dene baktın güzel bizde alırız. Tavsiyen için teşekkürler bu arada tam da yağ değiştirme arifesindeydim, iyi oldu bu konu..
    Bu ürün 20/40 ve yaz ayları için çok ideal özellikle.kutunun üzerinde çalıştır ve sür yazıyor yani motoru ısıtmadanda yaglamayı çok iyi yaptıgını söylüyor castrol.yarın motorla baya işlerim var akşam allah ın izniyle geldigimde yazarım yorumlarımı

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Piyasadaki en dandik yağ. Castrol markasıyla insanlara aldırılıyor. Elf Moligraf 10W-40 al motorun doğru düzgün bir yağ görsün. Elf yağlardan 4 tane 4 litrelik şişe bitirdim. Performansı mükemmel. Debriyaj kaçırması da hiç yapmadı, bazılarının motosiklete araba yağı konunca debriyaj kaçırır dediği gibi.

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Piyasadaki en dandik yağ. Castrol markasıyla insanlara aldırılıyor. Elf Moligraf 10W-40 al motorun doğru düzgün bir yağ görsün. Elf yağlardan 4 tane 4 litrelik şişe bitirdim. Performansı mükemmel. Debriyaj kaçırması da hiç yapmadı, bazılarının motosiklete araba yağı konunca debriyaj kaçırır dediği gibi.
    ağır dizel üretici scania bile milyon km yapan tırlarına castrol öneriyorsa vardır bir bildiği derim.
    Bitmeyen tutkudur,özgürlüktür,her piston vuruşunda yürekte artan Aşk'tır motosiklet...

Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mengü arabamda moligraf 10/40 kullanırım hep ve aracım 3.2 litre alıyor kalan 750 gramı hep motoruma koyup yağ değişimini beleşe getirirdim :D ama inan bu yağ benim makineyle çok uyumlu çalıştı.olmadı bi dahaki değişime 4 litrelik moligraf alıp onu kullanırım 50 lira zaten 4 litresi.şimdilik actevo nun ne kadar ömrü olduğunu takip edicem ona göre bir dahaki değişimde seçim yaparım

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı Mertcan39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ağır dizel üretici scania bile milyon km yapan tırlarına castrol öneriyorsa vardır bir bildiği derim.
    Bu actevo dandik. Diğer yağları iyi, ben de kullanıyorum.

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı Mertcan39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi castrol var castrol var yani.
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

arda4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    valla tartışmaya gerek yok, iyi mal iyi para.

Ucuza kaliteli yağ yok ne yazık ki. Tabii en pahalısı da en iyisi değil.

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Alıntı arda4 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla tartışmaya gerek yok, iyi mal iyi para.

Ucuza kaliteli yağ yok ne yazık ki. Tabii en pahalısı da en iyisi değil.
    Öyle tabi ama belli başlı büyük markaların yağları zaten kalite konusunda kullanıcıyı memnun ettiği için tavsiye ediliyor birde artık kullanıcılar neyi alıp almaması gerektiğini biliyor.Bilgiye ulaşmak zor değil.

Motosikleti
    Motoran TORRO 100
    motul yarı sentetik 5100 10/40 alma benim cup o yağı 5/40 sandı bildiğin içti :D şuan 15/40 kullanıyorum tek seferde ayak marşı ile çalıştırıyorum vites geçişlerim süper dokundum mu geçmez tekmelememde tam kararında kavramayı hissediyorum memnunum şuanki kattığım yağ opetin 15/40 yağı.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)