Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

İkinci el piyasa sorusu.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    AFRICA TWIN CRF1000L DCT
    Satamazsan binersin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Her malin bir alicisi vardir,bu tarz hesaplarin peşine düşme sonuçta ticaretini yapmayacaksin,sen bireysel kullanicisin,yillarca binecek gibi bakimlarina dikkat et,üzmeden yipratmadan kullan,ilerde cc yukseltecegin zaman elindekini değerlendirirsin,şartlar ne olur zararmi edersin bilemeyiz,fakat aradaki fiyat farkinida motora bindiğine sayar,aliciyla helalleşip ayrilirsin.

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Ya takma kafana her türlü satarsın.
    Malum sitede bi ilan acarsın motoru 13e aldıysan koyarsın 15 bine, ekstralı yazar 2 monster 1 redbull sticker atarsın, üzerinde işlem yapıldı +10 beygir, ciğerli , daha temizi bayisinde yazdın mi açıklamaya, kapış kapış gider.
    zekeriyaimam ve efendy06 bunu beğendiler.

sikayetname - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 250R
    sen eger r25 i satamazsan hiç bişeyi satamazsın kardeş boşuna alma bu düşüncelerle makina alınmaz elimdemi kalır satamazmıyım geç bu işleri daha geniş düşün
    zekeriyaimam bunu beğendi.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Bence motoru al keyfini çıkar. 2 sene sonra serbest piyasa ekonomisi diye bişey kalmayabilir ülkede. O zaman da istediğin motoru satın alamayabilirsin, elde kalan motorlar da karaborsa olur. Gerçi şu anda da piyasanın ne kadar serbest olduğu, özel bankaların bile ne kadar rahat karar aldığı tartışılır ya olsun.

Motosikleti
    Ybr 125 Esd-Pulsar 200 NS(<3)
    Ybr mi satmayı düşünüyordum fast food mekanlarına girerken her bıraktığımda satılık mı diye soran patronlar oluyor.4500 diyen oldu,sonra başka mekanda genç bi çalışan başlangıç için düşünüyorym 4750 ama 3500 peşin kalanını taksit yapalım dedi mahalle arası motorcular mezarcı 4bine sar dediler
    Velhasıl daha nete koymadan bi sürü teklif aldım.Motorun temizse at hırsızı tipin yoksa alıcı çok.
    Not:5 binden aşağı vermiycem 😁

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı bilirkişi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ybr mi satmayı düşünüyordum fast food mekanlarına girerken her bıraktığımda satılık mı diye soran patronlar oluyor.4500 diyen oldu,sonra başka mekanda genç bi çalışan başlangıç için düşünüyorym 4750 ama 3500 peşin kalanını taksit yapalım dedi mahalle arası motorcular mezarcı 4bine sar dediler
    Velhasıl daha nete koymadan bi sürü teklif aldım.Motorun temizse at hırsızı tipin yoksa alıcı çok.
    Not:5 binden aşağı vermiycem ��
    5binde verseler,Satma kardeşim,çiçek gibi makina,sonuçta işini göruyor birak motor kendini amorti etsin,ücretinin hakkini versin.mal canin yongasidir.

Şu forumda bir tane kişi de ben motoru sıfır fiyatına satıyorum demedi hee. Kim yükseltiyor bu ikinci el piyasasını ( soru işareti koymuyorum çünkü soru değil)

Motosikleti
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5binde verseler,Satma kardeşim,çiçek gibi makina,sonuçta işini göruyor birak motor kendini amorti etsin,ücretinin hakkini versin.mal canin yongasidir.
    11 ay oldu artık sıkıldım

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Alıntı bilirkişi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    11 ay oldu artık sıkıldım
    Sana da mı "az daha koy ybr al" dediler yoksa?

Şaka bir yana 11 ay 125 cc bir motorla bireysel kullanıcı için sıkılmaya yeter.
    Evet Manuş Baba dinliyor, kitap, gazete okuyor ve düşünüyorum...
    Düşünün, düşünmekle ölmüyor insan...

Grumpy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Satmak ıcın motor alınmaz. Alırsın, bınersın. Sıkılırsın dara dusersın uygun fıyata koyarsın, ıyı bakarsan alıcısı olur ama bu zıhnıyet motor almasın. 13 lıraya motor alıp kullanıp kullanıp 14'e ılana koyunca satılmıyor, pıyasası yok dıye dılden dıle yayıyorlar bır suru motoru. Tıpık ultra fakır davranısı, bu model motora bınmesın.
    french press bunu beğendi.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Abi çalmak varken niye para verip satın alıyorsun onu anlamadım ben. Yani boşuna 13 bin lira harcama. Gözünü kestir bitane temiz 250cc sonra kuytudayken sahiplen oh miss.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre

10.000 tl ye r25 satan varsa alırım afrikanın düzlüklerinden geldim :D 2015 model ise alırım :D ciddiyim ;)

Hubalahubhub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200 adv
    Bana tuhaf geliyor boyle sorular, motoru almadan nasil satarim derdine düşmek ilginc.
    Mengu16 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı efendy06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sana da mı "az daha koy ybr al" dediler yoksa?

Şaka bir yana 11 ay 125 cc bir motorla bireysel kullanıcı için sıkılmaya yeter.
    Ybr bana koydu 😲

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler