Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 150 Vulture alıyorum

Motovento
    REKLAM ALANI

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-mondial-hatasiz-kusursuz-401093595/detay iyi günler bu motoru düşünüyorum motor servisi satıyor sizce alınır mı ilk motorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    o farları takanlar biraz apaçi kesim oluyor ama yinede siz bilirsiniz motor genel anlamda sıkıntısız biraz yakıtı fazla emsallerine göre

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Vulturelar parasına göre güzel motosiklet.Yanılmıyorsam 160 cc ve 15 bg civarı.Resimlerde ön far hariç temiz gözüküyor.Fazla hor kullanılmadıysa biraz da pazarlıkla daha düşük bir fiyata alınabilir.

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    O led far iyidir, sen mertcan'a bakma Aydınlatmıyor meretin orjinal farı. Vulture 12 bin km kadar kullandım. Biraz yakar, ama hakkını tork olarak verir. Yokuşlarda falan tırmalayarak çıkar, eh, parçası ucuz. Bakımı kolay. Koltuğu sert ve dar, hele bir de mabad büyükse benimki gibi, koltuğa sığmıyorsun. Ama o fiyata iyi motordur. Sadece boy olayına dikkat et, motor küçük. Altında küçük kalabilir.
    Mertcan39 ve Özmen bunu beğendiler.

arda4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    al güle güle kullan. illa o ilandakini alman da gerekmez. Motor servisi ille de iyi motor satacak diye bir şey yok.

Kaliteli lastik (ör: michelin), kaliteli fren balatası (ör:EBC marka) kullanırsan gidişi, tutuşu, duruşu epeyce iyileşir.

Bulabildiğin en iyi motor yağını kullan, yağ değişim aralıklarına uy, motoru köküne kadar zorlama çok büyük bir sorun yaşama ihtimalin çok çok düşer.

Bi de rutin olarak motorun sağına soluna akarına kokarına bakarsan olabilecek sorunları baştan fark edersin.
    Özmen bunu beğendi.

güzel ve temiz bir motora benziyor

Motosikleti
    Pulsar 150NS>CBR125R>PULSAR RS200>CBF150>CB125F
    Valla peynir ekmek parasına mis gibi motor. Parçaları da kim bilir ne kadar ucuzdur bunun. Şu çinlilere bravo millet motora biniyor valla.

Motosikleti
    Benelli tnt 250
    15bin km kullandım iyi baktım bi kere aküyle ilgili problem cıktı onun harici motoru kullandığım her km beni mutlu etti kronik arızasıda yok parasıda uçuz yakın zamanda sattım araba almak için ama çok pişmanım sattığıma yazın tekrar almayı düşünüyorum

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Beğendiysen,sikintisi yoksa al geç,ekipmanlari ihmal etme,bakimlarini aksatma,hor kullanma yillarca
    hizmetkarin olur,her zaman derim;motosiklet tutkusunun çini,japonu olmaz,kalite olgusu köfte ve ekmek örneği gibidir,hayirli olsun..
    Özmen bunu beğendi.

arda4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bir de branda kullanır yağmurdan güneşten korursan (mümkünse kapalı bir yerde muhafaza edersen) yepyeni kalır.

2500 liraya anlaştım arkadaşlar, abiler. yalnız bir sıkıntı var babamı arayıp motoru alıyorum motoru senin üstüne yapalım sigorta bende yüksek çıkıyor sigortayı da senin üstüne yapalım dedim, o da motordan vazgeçmemi söyledi " vazgeç şu motordan param gelsin araba alayım sana " dedi birşey diyemedim ama motora binmeyi arabaya binmekten daha çok seviyorum, hergün yol parasına 10 lira vermekten bunalım geçiricem birde ne zaman alacağı meçhul

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)