Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Bayan sürücülerde de çakallık başlamış

Motovento
    REKLAM ALANI
    Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Alıntı Erhan Tosun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir ay oluyor alibeyköy den eyüp istikametine gidiyorum, yoğun trafik ve önümde nissan micra bayan var, orta konsola vites kolunun yanına telefonu monte etmiş, üç parmak daktilo yazıyor mübarek, neyse kırmızıya yakalandık bu tıkır tıkır yazarken yeşil yandı ama bu hala whatsapp da yazışıyor gözü yolda deyil, derken arkamdaki araçlar kornaya bastı bu fişek gibi kalkış yaptı.

Bir sonraki ışıklarda kırmızıya kaldık ve yine bayanın arkasındayım, az ileride trafik aracı ve iki polis var, araç dışında konuşuyorlar, derken karşı yoldan bir motorlu geçiyordu ve bana kafa sallayarak selam verdi, bende kısa korna ile selamını aldım birde baktım ki micra tam gaz yola fırladı, bir anda kıyamet koptu derken polis bayanı çevirdi, camdan birşey konuşuyorken yeşil yandı tam gaza bastım polis bana işaretle kenara çek dedi çektim,

Buyurun memur bey,

Bayan kırmızı ışık da geçmesi için, taciz edildiğini söylüyor doğrumu.?

Hayır memur bey asla öyle bir şey yapmam, kırmızı ışık ihlal edecek kadar acelem olsa bile, bu motosiklet aradan rahatlıkla geçerdim.

Bayan lafa giriyor, yalan konuşma terbiyesiz, dat dat kornaya basmadın mı sen.?

Memur bey ben bayan için kornaya basmadım, motosikletli arkadaş selam verdi bende korna ile selamını aldım, bayan telefonla oynuyor gözü yolda ya da ışıklarda değil ki, bir önceki ışıklarda ben hariç herkes kornaya bastı anca hareket etti, telefona değilde ışıklara baksaydı kırmızı da geçmezdi, beni çevireli 3 dakika oluyor telefonuna bakın eğer 3 dakika önce mesaj atmamış sa taciz suçlamasını kabul ederim, buyurun isteyin telefonunu dedim.

Bayan da ki tepki, sana ne sana mı soracağım mesajlaşırken dedi çantayı kafama patlattı , ve karakolluk olduk, kara kolda bayanın eşi geldi özür diledi ve suçlarını kabul ettiler, bayan kımızı ışık ihlali ve cep telefonu cezası kesildi, benimse bayanın ceza yememek için yaptığı çirkeflik den dolayı 2 saatim boşa gitti.
    Ehliyet kursunda kadına kornanın ne işe yaradığı yanlış öğretilmiş olabilir.
    Dünyanın hemen her yerinde bu yanlış yapılıyor.
    Sürücüye korna ve selektörün ikaz işareti için kullanıldığı öğretiliyor.
    Sonra korna duyunca bocalıyorlar.

Halbu ki korna hepimizin bildiği gibi selamlaşmak için aracımıza konmuş bir donanım.
    Yerli yersiz basıp ortalığı telaşe verelim, gürültü yapalım diye icat edilen bu aletin aslında selamlaşmak için kullanıldığını bir öğrensek süper olacak.

Erhan çekicem kulağını.
    Bu korna alışkanlığını bırakın artık.
    Kadının telaşı ya da dalgınlığı senin suçun değil ama ya o kornan yüzünden birine bir şey olsaydı!
    Bir çocuğu ezseydi mesela!

Yapmayın.
    Korna selamlaşma vasıtası değildir.
    Erhan Tosun ve bursalıali bunu beğendiler.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    EldekiDebryj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DUKE 200
    Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olay kadın erkek olayı değil. Olay toplumun çakallaşması. Öte yandan dar dönüşler öncesinde ters tarafa yanaşmak normal ama bu, kişinin önceden sinyal verme zaruretini kaldırmaz.
    Önceden sinyal verme zaruretini ortan kaldırmaz, kadın haksız, suçlu herneyse ama haklı ve ölü olmak diye birşey var. Karşı tarafın, kurallara uyarak araç kullanacağına güvenerek motor sürsem ezilirdim biyerlerde muhtemelen. O aracın dönüş yapabileceğini kestirmek için illa sinyale gerek yok. Bi yavaşla yani...

jackonbir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hondabeat > cbf150 > twsapache > cbf150 > NC700 >
    otobanda sağ şeride çekip telefonla konuşurken kendini emniyet şeridinde sanan bayan şoförü gördüğümden buyana çok ta tınlamadığım bir konu

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Alıntı Erhan Tosun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir ay oluyor alibeyköy den eyüp istikametine gidiyorum, yoğun trafik ve önümde nissan micra bayan var, orta konsola vites kolunun yanına telefonu monte etmiş, üç parmak daktilo yazıyor mübarek, neyse kırmızıya yakalandık bu tıkır tıkır yazarken yeşil yandı ama bu hala whatsapp da yazışıyor gözü yolda deyil, derken arkamdaki araçlar kornaya bastı bu fişek gibi kalkış yaptı.

Bir sonraki ışıklarda kırmızıya kaldık ve yine bayanın arkasındayım, az ileride trafik aracı ve iki polis var, araç dışında konuşuyorlar, derken karşı yoldan bir motorlu geçiyordu ve bana kafa sallayarak selam verdi, bende kısa korna ile selamını aldım birde baktım ki micra tam gaz yola fırladı, bir anda kıyamet koptu derken polis bayanı çevirdi, camdan birşey konuşuyorken yeşil yandı tam gaza bastım polis bana işaretle kenara çek dedi çektim,

Buyurun memur bey,

Bayan kırmızı ışık da geçmesi için, taciz edildiğini söylüyor doğrumu.?

Hayır memur bey asla öyle bir şey yapmam, kırmızı ışık ihlal edecek kadar acelem olsa bile, bu motosiklet aradan rahatlıkla geçerdim.

Bayan lafa giriyor, yalan konuşma terbiyesiz, dat dat kornaya basmadın mı sen.?

Memur bey ben bayan için kornaya basmadım, motosikletli arkadaş selam verdi bende korna ile selamını aldım, bayan telefonla oynuyor gözü yolda ya da ışıklarda değil ki, bir önceki ışıklarda ben hariç herkes kornaya bastı anca hareket etti, telefona değilde ışıklara baksaydı kırmızı da geçmezdi, beni çevireli 3 dakika oluyor telefonuna bakın eğer 3 dakika önce mesaj atmamış sa taciz suçlamasını kabul ederim, buyurun isteyin telefonunu dedim.

Bayan da ki tepki, sana ne sana mı soracağım mesajlaşırken dedi çantayı kafama patlattı , ve karakolluk olduk, kara kolda bayanın eşi geldi özür diledi ve suçlarını kabul ettiler, bayan kımızı ışık ihlali ve cep telefonu cezası kesildi, benimse bayanın ceza yememek için yaptığı çirkeflik den dolayı 2 saatim boşa gitti.
    https://youtu.be/oEnlgA9vexM
    İlk 50 saniye sizi anlatıyor.

rebirth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bir ülkenin erkeği neyse kadını da odur, kadını neyse erkeği de odur.
    Yurt dışında bir kaç yıldan fazla yaşamış arkadaşlar varsa demek istediğimi daha net anlayacaktır.
    Ülkemiz kadınlarında gördüğünüz angutluklara, kalitesizliğe şaşırmayın.
    bursalıali bunu beğendi.

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Ooo vurun kahpeye olmus konu
    "Kadin şoförler" tam sallamalik konu erkeklere vay vay vay
    Buyrun benim pickup'in yaninda beklerim bi sallarsaniz konuyu orda konuşalim
    jimi_hendrix ve RAMİREZ bunu beğendiler.

Motosikleti
    yamaha ybr 125
    bende animi anlatıyim tek seritli bir yolda ilerliyoruz önumde birtane fiesta , park yeri aradıgı belli ondan dolayı araya mesafe bıraktım kornaya basıp selektör attim beni farketti , orta aynadan göz goze geldik az ilerde pat durdu. Geri vitese taktı ben öyle bir geri gazlama görmedım , arabanin arkası resmen saha kalkıp gelmeye basladı o an direk kaldırima sürdüm motoru geri geri birazdaha gidip durdu indim motordan bagira bagıra ustune gittim , verdigi ilk tepki arkamda ne yapiyosun sendi cinnet gecirip arabayı tekmelerken taksiciler tuttu orda beni , cemkirerek polisi arayacagini felan söyledi polis geldi anlatiyor polise biseyler polis yanıma geldi bayanı neden sıkıstıriyosun felan dedi anlattim taksi duragindakiler ve yandaki cafedekiler onayladi daha sonra ben basladım sikayetciyim diye sonuc kadın aglamaya basladı allahından bulsun deyip yoluma devam ettim.
    Erhan Tosun bunu beğendi.

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Konu başlığını "Erkeğe şiddete hayır !" yapalım mı ?
    bursalıali bunu beğendi.

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    onu beşi bilmem;
    türkiye şartlarında trafiğe çıkan kadın homosapiensin hasıdır, üstün cesaret madalyası taksak yeridir, pozitif ayrımcılık yapsak haktır, caizdir ve dahi farzdır.
    bursalıali ve RAMİREZ bunu beğendiler.

Motosikleti
    KAWASAKİ-R6
    Alıntı Alonedark93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://youtu.be/oEnlgA9vexM
    İlk 50 saniye sizi anlatıyor.
    İlk 50 saniye değilde tam 50 saniye benim olayı anımsatıyor, ben araç da kullanıyorum arkamdaki araç kornaya da bassa ışığı yeşil görmeden hareket etmem ambulans, itfaiye haricinde.

Alıntı COQ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ehliyet kursunda kadına kornanın ne işe yaradığı yanlış öğretilmiş olabilir.
    Dünyanın hemen her yerinde bu yanlış yapılıyor.
    Sürücüye korna ve selektörün ikaz işareti için kullanıldığı öğretiliyor.
    Sonra korna duyunca bocalıyorlar.

Halbu ki korna hepimizin bildiği gibi selamlaşmak için aracımıza konmuş bir donanım.
    Yerli yersiz basıp ortalığı telaşe verelim, gürültü yapalım diye icat edilen bu aletin aslında selamlaşmak için kullanıldığını bir öğrensek süper olacak.

Erhan çekicem kulağını.
    Bu korna alışkanlığını bırakın artık.
    Kadının telaşı ya da dalgınlığı senin suçun değil ama ya o kornan yüzünden birine bir şey olsaydı!
    Bir çocuğu ezseydi mesela!

Yapmayın.
    Korna selamlaşma vasıtası değildir.
    Haklısınız korna uyarı aracı, ama bu yanımdan geçen motorlu arkadaşlar sağ olsunlar kornalı selama alıştırdılar,
    https://www.youtube.com/watch?v=4R38-vqpBB0

Motosikleti
    MT 07
    Alıntı MrMud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konu başlığını "Erkeğe şiddete hayır !" yapalım mı ?
    Hep erkeklerin suçu kendilerini gormuyolar...
    Ne yaparsan yap... AŞK ile yap..

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı awesomee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ooo vurun kahpeye olmus konu
    "Kadin şoförler" tam sallamalik konu erkeklere vay vay vay
    Buyrun benim pickup'in yaninda beklerim bi sallarsaniz konuyu orda konuşalim
    ford ranger wildtrak kullanıyorum abla, kapışalım :D
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

Pangea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha WR 125 X
    Yani cinsiyetçilik yapmak istemem ama araba otomatik diye virajda "DİREKSİYON BIRAKAN" kadın bir tanıdığım vardı.Konunun kısa özeti bu olabilir.

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    Alıntı EldekiDebryj adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arabalar dönüş yaparken, misal sola dönecek diyelim. Önce sağa yanaşır gibi hamle yapıp sonra sola dönüyorlar. 2 dakika beklesen böyle olmazdı. Her bulduğunuz açıklığa dalmayın sizde.
    ya bi kıytırık, dört tekerlekli otomobil bu. 18 tekerlekli tır değil, tarladan hasat kaldıran römorklu traktör değil; ters yöne açılmak ne ya?

Motosikleti
    yamaha ybr 125
    şantiyede as 950 var bende varım yarışta

Motosikleti
    MT 07
    Alıntı jimi_hendrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ford ranger wildtrak kullanıyorum abla, kapışalım :D
    Walla grubun en guzel arabasi o soledigin
    Fakat aks araligindan turkiyede sinifta kaldi..
    2. Kopruden geçemeyecek

MazhaRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25
    Walla grubun en guzel arabasi o soledigin
    Fakat aks araligindan turkiyede sinifta kaldi..
    2. Kopruden geçemeyecek
    Ford Trucks olmak bunu gerektirir.Amarok'a selam, ranger'a devam.
    jimi_hendrix bunu beğendi.

Motosikleti
    MT 07
    Alıntı MazhaRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ford Trucks olmak bunu gerektirir.Amarok'a selam, ranger'a devam.
    amaroktur ki fiyatının arabası değil..
    içi çok kotu tasarım yok, deri koltuk bile yok..
    sırf wolkswagen diye ebesinin nikahı fiyata satıyor..
    ford her daim daha iyidir,
    bende nissan var, 360 derece kamera bile mevcut endişesiz park ve gayet iyi..
    yalnız balatalardan ses geliyor, onu acil halletmem lazım, 0 arabada nasıl balata ses yapar hayret..

Motosikleti
    (Şuan Motorsuz)
    amaroktur ki fiyatının arabası değil..
    içi çok kotu tasarım yok, deri koltuk bile yok..
    sırf wolkswagen diye ebesinin nikahı fiyata satıyor..
    ford her daim daha iyidir,
    bende nissan var, 360 derece kamera bile mevcut endişesiz park ve gayet iyi..
    yalnız balatalardan ses geliyor, onu acil halletmem lazım, 0 arabada nasıl balata ses yapar hayret..
    İşyerine 0 ikame araç tahsis etmişlerdi 1000km geçmeden balatadan sesler gelmeye başladı. Serviste önemli bi durum yok dendi. 3 gün sonra arka balatalar hiç tutmamaya başladı. Tekrar farklı bir servise gittim arka balatanın yaylarının koptuğu oraya çıktı. ve ilk götürdüğüm servis Birşey yok demeseydi açıp baksalardı 3400TL Lik masraftan kurtulmuş olucaklardı. Canınızı tehlikeye atmayın en yakın zamanda servise götürün
    Motor ruhunu ele geçirdiyse, Asla bu duyguyu değiştiremezsin!

Motosikleti
    Honda Cbr250R -> Yamaha MT-07
    Yağ gibi üste çıkma olayı zaten bayanların uzmanlık alanı.

Cumartesi günü beşiktaş evlendirme dairesinin orayı semt pazarı olduğu için yavaş yavaş geçiyordum. İki tane teyze vardı karşıdan karşıya geçmeyi bekleyen zaten duruyordum hareketlenmedim geçsinler diye. Son anda fren yapmamış olmama rağmen orada beklerken geldi arkadan vurdu bir kadın. İndim bakıyorum aracından inmiyor bile böyle bir keyif yok insan bir özür diler dünya onların sanki. Hoş ben yol ortasında ayaklığı indirince iki motorlu geldi bişeyin var mı diye bir anda çeteye bağlamış gibi olduk ondan korkup inmemiş olabilir.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)