Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Yapıkredi Çetelem

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Alıntı TskMuvazzaf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim sağol doğru söylüyorsun fakat bi kaç takıldığım nokta var.
    Şimdi ben işe gireli 2 ay olcak sigorta işliyor tabi ben maaş bardrosunu alsam yinede motor kredisi verilir mi?
    Birde veb ikinci el motor alirken adamının iste kardeşim ben bankadan para cekicem sen su motoru ustume gec desem orda adami nasil inandiricam o takildi kafama honda cbr 125 alicam abus disk kilit ve alrm alcam ilk, kasko ne kadar tutar bu motorun bilgin var mi?
    İhtiyaç kredisi vericeklerini sanmiyorum ya
    İhtiyaç kredisi vermeyen banka taşıt kredisini hiç vermez. Şuan aktif bi kredi kartın varmı? Ödemelerin düzenlimi? Kredi puanınla ilgili yani konu.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Kardeşim valla iki aylik toplam sigortam var bu yeni isime baslayali iki ay olucak bi kredi kartim yok.Bu yüzden yapıkredi cetelem düşünmüştüm o zaman bu cetelemin mantigi kredi cekmekle aynı peki ne diye boyle bir sistem kurmuslar onu da anlamadım desene ben bu motoru bir turlu alamayacam off

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Çetelem metelem bilmem ama mantık aynı. Banka seni bilicek ki sana kredi vericek. Her 2 ay çalışana taşıt kredisi çıkmaz. Sana tavsiyem bir kredi kartı al. Nakit yapacağın alışverişi karttan öde karta para yatır. Yani sürekli doldur boşalt yap. Otomatik ödeme talimatıda kredi puanını olumlu yönde etkiliyor diye biliyorum. 2 ay düzenli kredi kartı kullan kredi almak kolay. Sabret bu dediklerimi yaparken sakın ola ödemelerini aksatma yoksa benim gibi yalan olursun 1 kredi kartın bile olmaz. Bankalarla aranı iyi tut.

Şuan kredi sicilimi düzeltsinler 10 bin tl veririm düşünmem sen düşün artık.. Riske atma kendini.

Çetelem taşıt kredisini araştırdım.Baya bi hemde 3 ay boyunca aynı işyerinde çalışmak ve onun bordrosu gerekiyor.Bakalim 1 ay daha sabredelim sonra bankaya giderim nasipse motoruda aliriz Hayirli geceler cevap icin sagol kardesim

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    ben, geçen gün "u atılmaz, dönülür " dediğimde, millet yazdı çizdi. adam ne halde sen düzeltiyon diye.
    aha burada da aynı oldu, barkod değil, bordro..
    hafifletici sebepten dolayı infazımın krediylen barkoduma bordrolanmasını talepli itiraz atıp karebarkodluyorum..

Xquery - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL 650V Transalp
    Çetelem taşıt kredisini araştırdım.Baya bi hemde 3 ay boyunca aynı işyerinde çalışmak ve onun bordrosu gerekiyor.Bakalim 1 ay daha sabredelim sonra bankaya giderim nasipse motoruda aliriz Hayirli geceler cevap icin sagol kardesim
    Merhabalar kullanıcı adına bakarak TSK personeli olduğunuzu düşünüyorum eğer öyle ise ihtiyaç kredisi verirler bağlı olduğunuz komutanlıktan orada çalıştığınıza dair imzalı kağıt istiyorlar sadece ve kredi çekecekseniz maaş müşterisi olduğunuz bankayla çalışırsanız bordroya falan da gerek kalmaz

Alıntı Xquery adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar kullanıcı adına bakarak TSK personeli olduğunuzu düşünüyorum eğer öyle ise ihtiyaç kredisi verirler bağlı olduğunuz komutanlıktan orada çalıştığınıza dair imzalı kağıt istiyorlar sadece ve kredi çekecekseniz maaş müşterisi olduğunuz bankayla çalışırsanız bordroya falan da gerek kalmaz
    Subay değilim 18 yaşındayım,bu sene veya sonraki sene subaylık için milli savunma universitesine gidicem nasipse iste bu yuzden aceleciyim.

ByYlmzZz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bir Süre Yok
    Subay değilim 18 yaşındayım,bu sene veya sonraki sene subaylık için milli savunma universitesine gidicem nasipse iste bu yuzden aceleciyim.
    ihtiyaç kredisi çekersen daha iyi.hem fahiş fiyatta kasko ödemez,ekipmana ayırırsın kasko parasını..bazen ihtiyaç kredisi oranı taşıt kredisinden düşük oluyor şu an nasıl bilmem.ayrıca taşıt kredisinde motoruna rehin koyarlar
    4 teker hastası,2 teker aşığı,tek teker hayali

Alıntı ByYlmzZz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ihtiyaç kredisi çekersen daha iyi.hem fahiş fiyatta kasko ödemez,ekipmana ayırırsın kasko parasını..bazen ihtiyaç kredisi oranı taşıt kredisinden düşük oluyor şu an nasıl bilmem.ayrıca taşıt kredisinde motoruna rehin koyarlar
    İhtiyaç kredisi de düşündüm ama onun için 6 ay sigortali çalışmak gerek diye biliyorum.Bu yüzden taşıt kredisini düşünmüştüm

Motosikleti
    Kuba Çita 170F
    Motosiklet kredisi çekersen kasko parası vermemiş olursun koçfinans 3 büyük japon markası ile anlaşmalı

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)