Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Köpek çetesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    hombre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tiger 800
    Dün sabah işe giderken trafik ışıklarında yeşil yandığı ve harekete geçtiğim sırada 3 sokak köpeğinin saldırısına uğradım. Nasıl olsa yetişemezler diye gaza bastıysam da atik biri bacağımdan ısırdı. Köpeklerle aram iyi olduğundan böyle bir hareketi beklemiyordum. Benzer tecrübeleri olanlar varsa bu durumlarda ne yapıyorlar merakediyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Alıntı hombre adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün sabah işe giderken trafik ışıklarında yeşil yandığı ve harekete geçtiğim sırada 3 sokak köpeğinin saldırısına uğradım. Nasıl olsa yetişemezler diye gaza bastıysam da atik biri bacağımdan ısırdı. Köpeklerle aram iyi olduğundan böyle bir hareketi beklemiyordum. Benzer tecrübeleri olanlar varsa bu durumlarda ne yapıyorlar merakediyorum.
    ısırılınca, ilk önce aşı yaptırıyorlardır.

aşı yaptırdınız mı?
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    sana o motorla yetiştilerse vay benim halime

bu itlerin yüzünden 3 aya yakın güzergahımı değiştirdim ben
    bursalıali bunu beğendi.
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Alıntı hombre adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş geçen sene banada 2 köpek saldırdı biri sağ taraftan dişini mercimek tanesi kadar geçirdi gerçi kuduz salgını yok ama genede gidip aşı oldum bikaçtane belli tarihlerde 5 tane olması gerek ben 4 ünü yaptırdım ama 5 inciyi yaptıramadım (Arazideydim o hafta)kudurmadımgene tedbiren aşınını ol nekadar kuduz salgını olmasada bilemessin..

m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    olay mahaline torpillerle geri dön bence...şaka bir tarafa geçmiş olsun.bir doktora görünmüşsünüzdür,umarım önemli birşey yoktur.tekrar geçmiş olsun
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Dernekleşin..manifestonuzu hayvan barınaklarına gidip köpeklerin yüzüne okuyun...yaptıklarının yanlış olduğunu izah edin...mücadeleyi bırakmayın...sivil demokrasi sivil insiyatif hep kazanır...

Dernek isminiz..."Er6 n le bacağı köpeğe kaptıranları güzelleştirme ve yaşatma derneği..." olabilir...
    crxforever bunu beğendi.
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    cbf150
    Bende bu sabah az daha biriyle epey bi samimi olacaktım, durdu.
    Murat Kehya
    Acemi Motorcu
    A-(eksi)

gezgin_33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF-150
    Gecmiş olsun. Bazan bizim koy yolunda bana da saldırıyorlar. Zaten genelde yol kenarında oluyorlar. Geriden gelirken eger yine yol kenarındalar ise biraz ustlerine dogru gidiyorum. Mecburen geri kaşıyorlar sonra yoluma donup gidiyorum. Bu geri kacmaları onların hızını ve pozisyonunu bozdugu için yetişemiyorlar..
    Dostu-Düşmanı ayırdettik ve bıraktık bir ovaya. Dedik ki, gerçekten bilmiş miyiz.
    baktık ki, kime ne etiket yapıştırmışsak doğru çıkmış..

Motosikleti
    Tiger 800
    Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ısırılınca, ilk önce aşı yaptırıyorlardır.

aşı yaptırdınız mı?
    Tabi ki aşı oldum, bu arada aşının her yerde olmadığını sadece Şişli Etfal de ve Haydarpaşa Numune de olduğunu söylediler, Şişli de poliklinikte enfeksiyon bölümünde 10 dakkada işimi hallettim, çok koly oldu.
    bursalıali bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı m.şanveren adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olay mahaline torpillerle geri dön bence...şaka bir tarafa geçmiş olsun.bir doktora görünmüşsünüzdür,umarım önemli birşey yoktur.tekrar geçmiş olsun
    evet böyle hain bir saldırı cevapsız kalmamalı , misilleme isteriz : D

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dernekleşin..manifestonuzu hayvan barınaklarına gidip köpeklerin yüzüne okuyun...yaptıklarının yanlış olduğunu izah edin...mücadeleyi bırakmayın...sivil demokrasi sivil insiyatif hep kazanır...

Dernek isminiz..."Er6 n le bacağı köpeğe kaptıranları güzelleştirme ve yaşatma derneği..." olabilir...
    ne adamsın ya meto....

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı eftelya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet böyle hain bir saldırı cevapsız kalmamalı , misilleme isteriz : D
    tirbiyesiz gossıp gırl burda bili bili mete_can abinin espriği varkene elalemin esprine gülersin hemi...pis yezid seni...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:33 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:31 ----------

Alıntı aykan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne adamsın ya meto....
    bak maldan anlayan var eftoş ...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tirbiyesiz gossıp gırl burda bili bili mete_can abinin espriği varkene elalemin esprine gülersin hemi...pis yezid seni...
    miniminibirkuşçum senin yazını görmemistim çok sorry hemen gülüyorum kihkihkihkhihki

ama torpillerle olay mahaline dönmek de güzel fikir hatta intihar torpilcisi bulalım böle kendini hayattan soyutlamış bi sokak köpüşü olabilir

Motosikleti
    keeway sl150 , hyosung gt250r
    kopek saldirdigi zaman gaza basmak yerine dur.. sen durunca onlarda duruyor.. defalarca tecrube ettim henuz durmayanini gormedim.. banada uzun yillardir motorcu olan biri tavsiye etmisti gerecekten faydasini gordum..

Motosikleti
    Tiger 800
    miniminibirkuşçum senin yazını görmemistim çok sorry hemen gülüyorum kihkihkihkhihki

ama torpillerle olay mahaline dönmek de güzel fikir hatta intihar torpilcisi bulalım böle kendini hayattan soyutlamış bi sokak köpüşü olabilir
    Zaten sabah akşam olay yerinden geçerken bakıyorum kudurma belirtisi varmı diye. Dün akşam yaya olarak gittim, döviyim iti diye ama çok akıllı ve güzeldi, bişey diyemedim.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:50 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:48 ----------

Alıntı ersinpolat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kopek saldirdigi zaman gaza basmak yerine dur.. sen durunca onlarda duruyor.. defalarca tecrube ettim henuz durmayanini gormedim.. banada uzun yillardir motorcu olan biri tavsiye etmisti gerecekten faydasini gordum..
    tecrübeye teşekkürler, bundan sonra dururum..

Motosikleti
    1965 JAWA
    Bizler eskiden motorun heybesinde değnek taşırdık ama şimdi köpek kovan sirenler varmış

Forumdan Uzaklaştırıldı
    tabi tabi durun da sizi afiyetle yesinler 5 dakikada bitirirler valla . bizim okulda da köpüşler var , belli bir saatten sonra hareket eden herseye saldırıyorlar , bir tek yeleleri eksik , bildiğiniz aslan büyüklüğünde sıkıysa durun ...bu arada nie normal köpeklere göre çok daha iri olduklarını sormuştum , cevap : kısırlaştırıldıkları için : )

Motosikleti
    keeway sl150 , hyosung gt250r
    tabi tabi durun da sizi afiyetle yesinler 5 dakikada bitirirler valla . bizim okulda da köpüşler var , belli bir saatten sonra hareket eden herseye saldırıyorlar , bir tek yeleleri eksik , bildiğiniz aslan büyüklüğünde sıkıysa durun ...bu arada nie normal köpeklere göre çok daha iri olduklarını sormuştum , cevap : kısırlaştırıldıkları için : )
    hareket edenlere saldiriyorlarmis, dur diyorum iste
    eminim isterse aslan kadar olsun isterse kanis sen durunca onlarda duruyor.. ve sonra uzaklasiyorlar.. hareket edince tekrar saldirirlarsa yine dur.. durunca kesinlikle duruyorlar..

bide kopekleri kovan bir siren varmis.. sinyalin oraya fln bir dugme koyuyorlarmis.. insan kulagi duymuyormus sesini.. ama sadece okudum hic gormedim, kullanan biriyle tanisip dinlemedim, ne kadar fln onuda bilmiyorum..

durmak ise yariyor ama..
    bursalıali bunu beğendi.

Motosikleti
    150 cc Chopper
    Alıntı ersinpolat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen öyle bende buradaki forumlardan öğrendim durdum ve denedim etkisiz hale geliyor köpecikler...
    Yapılacak ilk şey durmak, etki görülmez ise kontak kapamak.
    Yapılmaması gereken ilk şey GÖZ teması sakın kurmayın köpekler kitleniyorlar. sonra kaçarsanız da malum.
    Anlamadığım tek şey köpekler nasıl oluyorda insanı ısırıyorda motoru ısırmıyor. Acaba ısıya duyarlı gözlerimi var vucud ısısına...
    [B]Uzunlarım Yanmıyor, Yol ver Geçeyim...:P:P[/B]

ugurapay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GV250
    Gecmiş olsun
    Hayatta haz etmediğim bir kaç hayvandan bir tanesidir oldukcada tırsarım mo
    Ne olacak Bu Türkiye nin ve Tekstilin Hali http://www.apaydinmakine.net

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler