Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Siyah Pulsar için alıcağım ekipmanlar.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Düldül
    Ekipmana vereceğim en fazla fiyat bu ürünlerdeki fiyatlar. Siyah pulsar alıcam. Eski ekipmanlarımıda yenilemek istiyorum çok adiler.

Kask:
    http://www.motosikletaksesuarlari.co...Kask_9191.html

http://www.motosikletaksesuarlari.co...ask_27584.html

Mont:
    http://www.motosikletaksesuarlari.co...ntu_27521.html
    http://www.motosikletaksesuarlari.co...RMIZI_779.html

Eldiven:
    http://www.motosikletaksesuarlari.co...Poon_8808.html

Siyah deri hoşuma gitti . Yaz ve bahar için böyle bir mont almak istiyorum . Kullananlar var mı ? Yazın çok terletiyor mu ? Bu arada sıcağı seven biriyim. Yazın öyle sadece çok sıcak olmasın yeter ve baharda beni tutsun. Kaskta ise ikisinin arasında kaldım. Eldivende ise gözüme bu takıldı.

Pantalon ve botu bir sonraki etapta almayı düşünüyorum.[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:52 ----------

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    SAZMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial cub 100. Modelsiz
    Deri değil o mont. Almayın. Çok terler ve hasta olursunuz. Gerçek deri ve Ce onaylı korumalı mont alın.[COLOR="Silver"]

Bu ürünü aldım. Gerçek deri ve korumaları daha kaliteli tavsiye ederim.

Motosikleti
    Düldül
    Alıntı SAZMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Deri değil o mont. Almayın. Çok terler ve hasta olursunuz. Gerçek deri ve Ce onaylı korumalı mont alın.[COLOR="Silver"]
    http://i.hizliresim.com/77OzkW.png
    Bu ürünü aldım. Gerçek deri ve korumaları daha kaliteli tavsiye ederim.
    Bunlar yazın terletiyor mu?

Motosikleti
    Pulsar 150NS>CBR125R>PULSAR RS200>CBF150>CB125F
    deri tabiki terletir

Motosikleti
    Suni deri daha çok terletiyor. Linkteki mont pazu ve omuzdan fermuarlı pencereli. Ayrıca içerisinde kolay çıkabilir kaliteli kışlık iç kısmı var.
    Yusuf -_- bunu beğendi.

Motosikleti
    Düldül
    Suni deri daha çok terletiyor. Linkteki mont pazu ve omuzdan fermuarlı pencereli. Ayrıca içerisinde kolay çıkabilir kaliteli kışlık iç kısmı var.
    Yani sen yazın terliyor musun?

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:12 ----------

Alıntı Süleymantnz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    deri tabiki terletir
    Peki diğer mont nasıl olur. Yaz ve bahar için.

Motosikleti
    Ben yazın biraz terliyorum. Hava deliklerini açıyorum. Ama suni deri kullandım resmen ıslanmış gibi oldum.

Motosikleti
    Düldül
    Ben yazın biraz terliyorum. Hava deliklerini açıyorum. Ama suni deri kullandım resmen ıslanmış gibi oldum.
    Biraz araştırdımda deriden vazgeçtim. Diğer gösterdiğim mont ve ekipmanlar nasıl?

Motosikleti
    Alıntı Yusuf -_- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biraz araştırdımda deriden vazgeçtim. Diğer gösterdiğim mont ve ekipmanlar nasıl?
    Bilmiyorum, kullanmadım yorum yapamam.

Motosikleti
    Düldül
    Up tekstil mont, kask ve eldiven hakkında yorum bekliyorum

Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    bende dainese'nin super speed d1 modelı var , yazın terletmek bir yana dursun ÖLDÜRÜYOR zaten sehir içinde kullanmak benim için söz konusu değil , istanbul hazirandan eylüle kadar süren sıcakları baz alarak konustum, keza 3-4 kere sapanca ve edirneye giderken giydim ortalama 110-120 km lerde anca , ki o hızlarda bile mola yerlerinde inince güzel bir ter gayet üst seviyede bir mont olmasına ragmen fırın gibi. Birde mont tum korumaları ile birlikte yaklaşık 4,5 - 5 kg bir ağırlıga sahip oda ayrı bir rahatalık saglıyor unutmayın AĞIRLIK

Kaskın kabuk malzemesi termoplastik. O fiyata polikarbon kask bulabilirsin onlara da bakmanı tavsiye ederim. Kafa yapına göre Nolan N87, LS2'nin fiber, carbon kasklarına bakabilirsin.

Pulsar'ın Naked olan NS serisini mi yoksa supersport olan RS serisini mi alacaksın. Ona göre bir kask önereceğim.

Motosikleti
    Düldül
    Alıntı VS60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaskın kabuk malzemesi termoplastik. O fiyata polikarbon kask bulabilirsin onlara da bakmanı tavsiye ederim. Kafa yapına göre Nolan N87, LS2'nin fiber, carbon kasklarına bakabilirsin.

Pulsar'ın Naked olan NS serisini mi yoksa supersport olan RS serisini mi alacaksın. Ona göre bir kask önereceğim.
    200 NS ---------

200 NS ---------
    Hmm.. Önermek istediğim kask hatları itibariyle supersport kaskıydı yine de bakmak istersen "LS2 FF323 ION" modeli. Sanırım daha önceden motor kullanmışsın ama yine de belirteyim kaskları kesin deneyerek al. Çılgın fark ediyor kafana oturma olayı.

Motosikleti
    Düldül
    Alıntı VS60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hmm.. Önermek istediğim kask hatları itibariyle supersport kaskıydı yine de bakmak istersen "LS2 FF323 ION" modeli. Sanırım daha önceden motor kullanmışsın ama yine de belirteyim kaskları kesin deneyerek al. Çılgın fark ediyor kafana oturma olayı.
    Şimdiki kaskım da ls2 nin ff351 modeli. Bir gram memnun değilim. Acaba bu modelleride kalite vs olarak aynı mı . Yoksa gerçekten üst sınıf mı ?

Şimdiki kaskım da ls2 nin ff351 modeli. Bir gram memnun değilim. Acaba bu modelleride kalite vs olarak aynı mı . Yoksa gerçekten üst sınıf mı ?
    2 kask arasında 600 lira bir fark var. Hatta dediğim kask LS2'nin en pahalı ürünü. Bazıları LS2 dendiği an burun kıvırıyor ama revzilla vs. gibi güzel inceleme yapan siteleri inceledim. Kendim de denedim içime sindi aldım. Fiber kompozit dış kabuklu bi kask bir çok fonksiyonu üst düzey kasklarla yarışır(elbette 875 liralık kasktan 2000 liralık kask kalitesi bekleyemezsin) düzeyde. Ama cidden kaskın boyutları ve hatları üstüne yatacağın motorlar(SS) için naked motorda seni yoracaktır bu kask. Kafa yapın yuvarlaksa Nolan N87'ye bak derim. Görüş açısı aşırı iyi. Başka problemi varsa bilemeyeceğim.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    z1000e kesik.
    Son gelen gümrük vergisi olmasaydı paranı p!ç etme, yurtdışına bak bi derdim.

Sen yinede yurtdışına bak bi. (aramak için anahtar kelimen: yurtdışı alışveriş motosiklet)

Motosikleti
    Düldül
    Alıntı 000000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Son gelen gümrük vergisi olmasaydı paranı p!ç etme, yurtdışına bak bi derdim.

Sen yinede yurtdışına bak bi. (aramak için anahtar kelimen: yurtdışı alışveriş motosiklet)
    Denemeden bi ürün alıp işimi şansa bırakmak istemiiyorum. Kask için N87 de karar kıldım. Mont ve eldiven için araştırıyorum. Montu 4 mevsim alıp baharda ve yazda kullanmak istiyorum.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    z1000e kesik.
    Denemeden bi ürün alıp işimi şansa bırakmak istemiiyorum. Kask için N87 de karar kıldım. Mont ve eldiven için araştırıyorum. Montu 4 mevsim alıp baharda ve yazda kullanmak istiyorum.
    Senin paran, nasıl istiyorsan öyle harca

4 mevsimlik olarak geçen ürünler, genellikle sahibini her mevsim rezil ediyor. ekipman alınıp kullanılmıyor sonra :/ Düzgün şekilde harca bütçeni.
    Tüm mesajlar içkili olarak yazılmaktadır. Hoşunuza gitmediyse göz ardı edin.

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    linkteki kırmızılı olan montun turunculusu var bende içlikleri komple çıkartıldığı zaman hiçbir türlü terletmiyor. Yaz için birebir.
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)