Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Açma kapama egsoz yapılabilirmi ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    150-100-49cc
    Hatta daha kaliteli lastik bile etkiler hızınızı,hiç onlarla uğraşmayın dediklerimi yaparsanız yapacak ne varsa yapmış olursunuz. Daha fazlasını istiyorsanız sinyalleri daha hafif led sinyal,aynaları daha hafif aynalarla değiştirme imkanınız olabilir.

Ek olarak ben olsam cg motorlu başka bir motor alırdım forumdan mengu16 beyin yaptığı gibi 210cc yapardım heryere gelirdi motor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    pulsar 200ns
    Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu egzos merakı nedir anlamıyorum. Gürültü yapıp etraftan küfür yemek hoşunuza mı gidiyor. Orjinal egzosların ne kötülüğü var. Sessiz sakin sürün işte. ille gürültü yapacaksınız.

Az önce dışarıda caddeden böyle gürültülü egzosu olan bir motor geçti. 5. katta olan işyerinde bile duyuldu. Sinirlendim yine.
    Umarım bilerek gürültü yapan egzosları takanlar belasını bulur.
    nabalım yahu kendım ıcın konusuyorum bı chopper harley sesi duyulmadımı olmuyorrr

Motosikleti
    Motoran Torro
    Alıntı Grumpy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zaten muhendısler bu motor uzun yolda sıser ama bız yıne de pıyasaya surelım demısler. Araba-motosıklet farketmıyor, o kulak kemıren, kafa .... her turlu sesı duydugumda muzık sesı dahıl acayıp sovuyorum.
    turklerde lan bu motor 50 km de şişiyor biz ne yaparsak 70 km yaparız demişler ;)

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)