Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Pulsar 2017 ve 2016

Motovento
    REKLAM ALANI

Pulsar ns 150 almak gibi bir fikir var aklımda ama ns 160 almak mı daha mantıklı(abs ve enjeksiyon olduğu için daha pahalı olcak muhtemelen)yoksa beklemeden ns 150 alıp sürmek mi?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    qsaaar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar RS200
    Canın parandan önce geliyorsa riski azaltmak istersen abs yi bekle

Abs gelecgi hakkinda ben bir haber duymadim. Karenaj grafiklerinde bir yenileme var. Abs de gelirse sert surusune falan bakmadan alirim bir 200ns. 2 sene sonra da ehliyeti buyutup bir 919 hornet insallah

rebirth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bekleme 200ns al derim. 160cc de olsa 200'lük gibi olmaz.

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Abs'siz motor kullananlar kullanmak zorunda kalanlar değil kullananlar canını sonraki planlara mı atıyor acaba.Bilinçsiz mi davranıyor?Siz böyle mi düşünüyorsunuz?
    zekeriyaimam bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar RS200
    Alıntı whitedeamon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abs'siz motor kullananlar kullanmak zorunda kalanlar değil kullananlar canını sonraki planlara mı atıyor acaba.Bilinçsiz mi davranıyor?Siz böyle mi düşünüyorsunuz?
    2 faktör söyledim birlikte. İmkanın varken riski azaltmak istersen. Sonuç olarak abs nin birçok kazanın önüne geçtiği aşikar bir gerçek

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:33 ----------

Alıntı rebirth adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bekleme 200ns al derim. 160cc de olsa 200'lük gibi olmaz.
    200 ns ide boşver 600 rr al 250 likle çok fark var :D
    antilop_skul bunu beğendi.

Motosikleti
    pulsar 200ns
    Ne gerek var ABS'ye burda bi yerde mükemmel fren yeteneği ön görüsü kendini övmeyi sevmeyen bir arkadaş vardı sana yardımcı olur nabıcaksın ABSyi

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Pulsar'lar orjinal lastikleriyle ıslak yolda viraj dönemiyor. 30km hıza inmiştim dönebilmek için. Aklınızda bulunsun. ABS falan kurtarmaz
    antilop_skul bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar RS200
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pulsar'lar orjinal lastikleriyle ıslak yolda viraj dönemiyor. 30km hıza inmiştim dönebilmek için. Aklınızda bulunsun. ABS falan kurtarmaz
    Pulsar için konuşursak önde abs mevcut ve virajlarda zaten ön fren kullanılmaz. Ayrıca gerçek anlamda virajdayken istediğin lastikle abs devreye sokacak kadar frene sert basarsan olabilcekler zaten malum. Araba ile motor abs sini bir tutmamak gerek

Motosikleti
    Alıntı qsaaar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pulsar için konuşursak önde abs mevcut ve virajlarda zaten ön fren kullanılmaz. Ayrıca gerçek anlamda virajdayken istediğin lastikle abs devreye sokacak kadar frene sert basarsan olabilcekler zaten malum. Araba ile motor abs sini bir tutmamak gerek
    Frene basmana gerek yok motor yolda durmuyor dosdoğru şarampole gidiyor. Gaz ver gaz gaz kes fren yap/yapma fark etmiyor. MRF ve Eurogrip lastikler facia.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar RS200
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Frene basmana gerek yok motor yolda durmuyor dosdoğru şarampole gidiyor. Gaz ver gaz gaz kes fren yap/yapma fark etmiyor. MRF ve Eurogrip lastikler facia.
    Haklısınız lastikler iyi değil. Ama lastiklerden abs ye laf atmak saçma bence. Ki klasmanımız örneklerinde 0 motorlarımızın hiçbirinde iyi lastik mevcut değil. Lastikler iyi demiyorum ama Allah'a şükür 15.000 kmdir gerek şehirler arası gerek şehir içi güneşli ve yağmurlu hava hatta yetmedi karlı zeminde sürdüm şükür hiç devrilmedik.

Motosikleti
    Alıntı qsaaar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haklısınız lastikler iyi değil. Ama lastiklerden abs ye laf atmak saçma bence. Ki klasmanımız örneklerinde 0 motorlarımızın hiçbirinde iyi lastik mevcut değil. Lastikler iyi demiyorum ama Allah'a şükür 15.000 kmdir gerek şehirler arası gerek şehir içi güneşli ve yağmurlu hava hatta yetmedi karlı zeminde sürdüm şükür hiç devrilmedik.
    Paran mı canın mı dedin ya Abs için. Ben de Abs kurtarmaz tek başına diyorum, lastik de gerekli.
    jimi_hendrix bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Tabi ki NS160 almalı. ABS olması bir yana motoru da farklı ve torku daha yüksek. Enjeksiyon da cabası... Yalnız fiyatı ne olur bilmiyorum, tahminimi yazmayayım.

Motosikleti
    Bajaj - Pulsar 200 RS
    Lastik degistirmek gayet basit bir islem ama abs sonradan temin edilemeyen bir ekipman.

Pulsar RS 200'um var, orjinal lastikler isininca duzgun asfaltta gayet guzel viraj yapiyor ama islakta hic guven vermiyor. Kazalarin cogunun kotu yol sartlarinda gerceklestigini dusunursek orjinal lastiklerin en kisa zamanda degismesi uygun olur.

Uğur Gündüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    askerden sonra olacak
    Abs li motorla yüksek süratlara çıkıp kendi motoru cg olan birini dinlemek istermisin? Öyleyse az daha koy abs li al....!!

Motosikleti
    Bajaj Pulsar RS200
    Alıntı cxe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lastik degistirmek gayet basit bir islem ama abs sonradan temin edilemeyen bir ekipman.

Pulsar RS 200'um var, orjinal lastikler isininca duzgun asfaltta gayet guzel viraj yapiyor ama islakta hic guven vermiyor. Kazalarin cogunun kotu yol sartlarinda gerceklestigini dusunursek orjinal lastiklerin en kisa zamanda degismesi uygun olur.
    Bende bunu demek istiyorum ama anlayana

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)