Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

R25-MT25 Yeni Renk Yeni Fiyat ?

Motovento
    REKLAM ALANI

R25 17 bin 750 TL olmuş sizce buna değer mi ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    değmez tabide parası r25 2016 dan neyi farklı pek göremedim ton olarak sanırım farklı.mt25 bu sefer olmuş hiç beğenmiyordum renklerini bu baya baya güzelmiş.mt25 için rengine extrada 1000tl veren olursa kendi bilir tabi.2017 modelim diye bağırıyor.r25e bence değmez.

Alıntı burak burk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    değmez tabide parası r25 2016 dan neyi farklı pek göremedim ton olarak sanırım farklı.mt25 bu sefer olmuş hiç beğenmiyordum renklerini bu baya baya güzelmiş.mt25 için rengine extrada 1000tl veren olursa kendi bilir tabi.2017 modelim diye bağırıyor.r25e bence değmez.
    R25'in 2016 fiyatı 16.700 TL'ydi.

Şöyle paylaşayım farklılıkları daha iyi görünsün ön tarafı mavi olmuş.

2016 modeli :

2017 modeli :
    burak burk bunu beğendi.

Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    beyler selam, bir R25 sahibi ve aşığı olarak şunu demek istiyorum, gönlünüz hangisini istiyorsa onu alın. Evet 2016 ile 2017 modeller arasında teknik anlamda bir fark yok anladıgım kadarıyla buna donanımda dahil ( lastikler vs) fakat renk diyip geçiyorlar,bazı motor severler için bu çok önemli.

Bu yüzden bakın renklere eger 2017 sizi heyecanlandırıyorsa onu alın.Arada parasal bir fark var ok ama bazıları için buna değer ( mesela ben , allahtan geçen yıl en ço kırmızı beyazı beğenmiştim , griyi beğenmiş olsaydım işim çok zordu )

Alıntı Salurbey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler selam, bir R25 sahibi ve aşığı olarak şunu demek istiyorum, gönlünüz hangisini istiyorsa onu alın. Evet 2016 ile 2017 modeller arasında teknik anlamda bir fark yok anladıgım kadarıyla buna donanımda dahil ( lastikler vs) fakat renk diyip geçiyorlar,bazı motor severler için bu çok önemli.

Bu yüzden bakın renklere eger 2017 sizi heyecanlandırıyorsa onu alın.Arada parasal bir fark var ok ama bazıları için buna değer ( mesela ben , allahtan geçen yıl en ço kırmızı beyazı beğenmiştim , griyi beğenmiş olsaydım işim çok zordu )
    Bencede , 2016 model alacaktım şimdi bu renklerin gelmesini bekliyorum acaba ne zaman gelir sence ? Birde abs falan yapsalardı tadından yenmezdi ama

IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    mavi güzel olmuş kardeşler motordan grenajı alır takarız 2017 model almamıza gerek yok
    Ranzi95 bunu beğendi.

Alıntı IRau adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mavi güzel olmuş kardeşler motordan grenajı alır takarız 2017 model almamıza gerek yok
    Kardeş ne zaman 2017 model Türkiye de olur bir tahminin var mı ?

Abs gelsin diye beklemistim. Simdi mt-25'e abs getirseler, sandik 20bin lira fiyat cekecekler. Bekledigim son bir model kaldi o da pulsar ns200.

Ns200 ve rs200'un de renkleri ve grafikleri degisti. Hindistan sitesinde yeni renkler var fakat teknik ozelliklerde fark yok. Fuarda abs'lisi tanitilirsa almak istiyorum. Yok o da yalan olursa 2.el mt25 kovalayacagim sanirim. Boyum 187 oldugundan abs'li z250'ler kucuk kalir diyorlar (onu da test edicem baharda), duke250'nin de tamamen dijital gosterge paneli hic hosuma gitmiyor fakat ucuza bulursam onu da dusunurum
    Ranzi95 bunu beğendi.

kuesier - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    Satan yerler mevcut. Meshur siteden bulabilirsin. Beyaz rengi begendim ben yeni renklerden.
    Ranzi95 bunu beğendi.

Motosikleti
    R25
    Alıntı kuesier adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Satan yerler mevcut. Meshur siteden bulabilirsin. Beyaz rengi begendim ben yeni renklerden.
    ön sipariş alıyorlar sadece ben baktım.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Yapıştır yamaha

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Hey yavrum hey 17.750.
    Dayanın dostlar euro 1 lira olunca 6bin liraya felan KTM exc sürecez.
    Hatta çin malı motorları, günlük kullanıp çöpe atacaz.

Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Alıntı Ranzi95 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bencede , 2016 model alacaktım şimdi bu renklerin gelmesini bekliyorum acaba ne zaman gelir sence ? Birde abs falan yapsalardı tadından yenmezdi ama
    bayılere gelıs tarıhı mart ayı ıcınde olur dıye dusunuyorum ama ortası ama sonu,fuar bitsin önce. 2017 r25 ile 2016 r25 arasında sadece renk ve model yıl farkı var anlaşılan.Bu bağlamda yeni rengine fazladan ödeyecek arkadaşları kesinlikle eleştirmem , zevk meselesidir hatta gercekten renk olarak 2017 begenıyorsanız aradaki farkı dusunmeyın, alın keyifle içinize sine sine binin. ( maddiyat meselesidir verebilen verir her zaman oldugu gibi )
    faruk9505 bunu beğendi.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı MrMud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hey yavrum hey 17.750.
    Dayanın dostlar euro 1 lira olunca 6bin liraya felan KTM exc sürecez.
    Hatta çin malı motorları, günlük kullanıp çöpe atacaz.
    Ben 1190 alacaktim şansa bak üretimden kalkti
    Bende hazir ucuzken 1290 adv alayim nede olsa su'dan ucuz makina
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)