Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Dominos'tan 2 günde nasıl kovuldum anlatıyorum!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Ybr 125 Esd-Pulsar 200 NS(<3)
    Uzun iş arama süreci sonucu hiçbir yer tecrübesiz kurye almıyordu.Son çare Domino'sa gireyim dedim.
    Bir gün facebooktan diğer kutuma mesaj düştü şu gün gelin işe başlayın diye;ne kadar ciddiyetsiz bir firma oldukları burdan belli.Sanki kıza yavşıyo diğer kutusu ney la

İlk gün geldi benim iş kıyafetlerim yoktu milletin yosun tutmuş montunu giydirmeye direttiler.Söylene söylene giydik mecbur.İşe başlayalı 15 dk olmuş sipariş var gideceksin ama ben pos kullanmayı bilmiyorum ki dedim.Bir şey yok ya postta kartı tak next next de geç.Yani anlatım 1 dk idi abartmıyorum.Daha önce scooter da sürmemiştim verdiler altıma tabii temkinli sürdüm haliyle kavrayana kadar ilk siparişte geç kaldım ve müşteri banka kartı uzattı bana anlatmamışlardı bankadan nasıl çekilceğini kartı sürte sürte kıvılcım çıkardım yok yapamadım en sonunda kredi kartı verdi de rahatladım müşteri.Böyle 4 siparişe gittim geldim,arada angarya işler yaptım koli taşıdım garsonluk yaptım.Gecenin sonunda Z raporunda açığım olduğu söylendi yarım saat sorguya çektiler en son tamam hallettik değil yolladılar.

İkinci gün yine işe geldim.Toplam 5 siparişe gittim.Dün gece verdikleri pantolunu iş yerinde bırakmıştım kaybolmuş dolabım yoktu keşke evime götürseydim ordan da bir fırça yedik.Günün sonundaki raporda gene hesapta küçük bir miktar uyumsuzluk çıktı. Nedense sipariş ekranıyla fişler ve nakit para tutuyo ama lanet Pos cihazı inkar ediyor sen cepçilik yaptın diyo la havle çekip evime gittim.

SONUÇ: 3.gün telefonuma mesaj sen bugün gelme biz seni x şubesine göndereceğiz. X şubesi ise ay başından önce alamam dedi.Eski şube performansımı yetersiz bulmuş çok kaytardığımı söylemiş. Başlarım böyle işe dedim yediğim 2 pizzaya sayıp işi bıraktım. Özel sektör çok acımasız;okulumun derslerimin ailemin kıymetini anladım başkasının ağız kokusu yerine babamınkini çekerim daha iyi
    mhmtesk, Sinan Er, Ergün Er. ve 16 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Boşver yaw takma kafana
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

Motosikleti
    Hornet 650
    Eh buda bir tecrübe olmuş işte

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    eminim ki,
    düzgün bir dille 1 saatlerini ayırsalardı; şu an oldukça verimli ve mutlu bir çalışanları olurdu.
    ve de, dünyaya, kendi ihtiyaçlarını karşılayabilen, tüketen değil, üreten bir insan kazandırabilirlerdi.

kaybeden aslında tüm insanlık.
    bundan çıkartılacak ders şu; yılmayacaksın!...
    vakti gelince de, sen bu açığı kapatacaksın.
    halilom, 68charger, Olcay Avşar ve 8 diğerleri bunu beğendiler..

Hamza Toruk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DORUKOĞLU
    Anladığım kadarı ıle sende öğrencisin keşke oradakılere bır kac yıldır çalısıyorsunuz dıye sorsaydın max rakam 2 bilemedin 3 tur üstü olmaz yanı ankarada boyleydı .Montu dövüşerek alırsın yağmurluk vermek ıstemez açık cıkarsa sana kaçar
    Mesai yaparsın bekledığın parayı alamazsın vs vs burger kıng falan bak onlar daha ıyı suan en az maas veren domınos kuryeye 1400 lira maas verıyor tek güzel yanı part tıme çalısma imkanı ve paranın gününde yatmasıdır. Bu yuzden öğrencı ıcın mecburıyetten çalısılabılınecek bır yer ...
    Ayrıca o çaylar berbat , personel yemegı de en dandık pızzayı verıyor gıt paranı al bırakma

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Bunları sikayetvar.com'a yaz. Bakalım ne diyecekler ?
    bursalıali bunu beğendi.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çalışma bakanlığına şikayet et durumları anlat güzel bir ceza yesinler.
    trapmania bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Daha çok uzun bir hayat var ne sandın sen , ben yıllarca çağrı merkezlerinde çalıştım

şimdi kendi işyerim var çok mücadele ettim açmak için 1400 tl için canını söküp alacaklar sanki
    Mengu16 ve kahveisteyen bunu beğendiler.

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Paketçilik işi sıkıntı boşver

Motosikleti
    Z300, Xtreme Enduro/Süpermoto, XRS700
    okumadan yazıyorum: çok güleceğim gibi geliyor ağlanacak halimize.
    eh işte...

Motosikleti
    yamaha ybr 125
    aslinda etlenceli meslektir kuryelik 😂

boora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    Para kazanmak kolay değil. Girişken olman lazım. Post cihazını zamanla kavrarsın,mont pantalon kirli ise eve götürüp yıkarsın ertesi güne kurur zaten. İşi kavramaya çalışmamışsın arkanda ailen var nasılsa amaaann boşver demişsin benim anladığım hep bahane bulmuşsun ekmek parası kazanmak kolay değil. Bende ekstra işe gidiyorum yazları orayada üniversite öğrencileri geliyor 2-3 güne çıkıyorlar zaten. Senin yaşlarında bende sen gibiydim zamanla anlıyor insan gerçekleri. Kimsenin kimseye bakma zorunluluğu yok kendin kazanırsan çabalarsan bir şeyler oluyor
    telike, kdiner, Mustaphalanx ve 5 diğerleri bunu beğendiler..

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı boora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Para kazanmak kolay değil. Girişken olman lazım. Post cihazını zamanla kavrarsın,mont pantalon kirli ise eve götürüp yıkarsın ertesi güne kurur zaten. İşi kavramaya çalışmamışsın arkanda ailen var nasılsa amaaann boşver demişsin benim anladığım hep bahane bulmuşsun ekmek parası kazanmak kolay değil. Bende ekstra işe gidiyorum yazları orayada üniversite öğrencileri geliyor 2-3 güne çıkıyorlar zaten. Senin yaşlarında bende sen gibiydim zamanla anlıyor insan gerçekleri. Kimsenin kimseye bakma zorunluluğu yok kendin kazanırsan çabalarsan bir şeyler oluyor
    Ek olarak pos cihazı kullanmak akıllı telefon kullanmaktan kolay. Hadi hayatında hiç tutmamış olsan bile bi kere gördüğünde çözemiyorsan çözmeye çalışmıyorsan sıkıntı vardır. Az emek versen yapılmayacak iş değil çok da keyifli iş envayi çeşit insanla tanışıyosun.
    Toprağı hatmeden asfalta hükmeder
    Twitter/instagram @ywitcan
    Yiğit Can

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    3 ay çalışsan 4.200 lira yapar çalışmaya gönlün yok nasıl olsa ailem arkamda diyorsun

Bahşiş durumunuda soraydın bizim burda bi yer var günlük en az 20-30 lira extra bahşiş alıyoz diyolar

Uğur Gündüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    askerden sonra olacak
    Bende garsonluk yapıyorum yani hizmet sektöründeyim sizin gibi çok insan gelip bir iki gün çalışıp gidiyor. Bizim yaptığımız yorum daha farklı. Tabi biz sadece en az 2 saat iş yerinde ne yapılır nasıl davranılır bahsediyoruz ama siz biraz rahatsınız sanırım..
    jimi_hendrix bunu beğendi.

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Dostum bu işi yapıcaksan sana bi tavsiye.
    Kfc
    Mc Donald's
    Burger king
    Bu 3 şirkette sadece işini yaparsın extra iş yapmazsın. Nedir lan paketçi adama iş yaptırmak!! Domino's bu işi en berbat yapan şirket.

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Daha önce bu paket işini forumlardan çok araştırmıştım ilk defa işi bu kadar iyi özetleyen faydalı bir yazı okudum. Güzel bir tecrübe olmuş

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu şirketlerin profesyonel bir kurye departmanı yok mu yahu? bu kadar amatörce mi yapılıyor bu iş? pes doğrusu.
    hyanax100 bunu beğendi.

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Dominos bu işler için en berbat yer, istanbulda geçen ay her yer kar altındayken bile 30 dakikada paket yetiştirmeye çalışıyorlardı kuryeler, bir tanesi bizim kampüsün içinde çok fena düşmüştü.
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı bilirkişi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Özel sektör çok acımasız;okulumun derslerimin ailemin kıymetini anladım başkasının ağız kokusu yerine babamınkini çekerim daha iyi
    sen beğenmiyorsun ama annenin babanın 18 yılda (tahminen) anlatamadığını iki günde anlatmışlar bunu da kar bil. ALLAH geçinden versin bir gün istesen de istemesen de ağzının kokusunu çekmek isteyeceğin ailen olmaya bilir o güne bu günden hazırlıklı ol.
    hyanax100 ve YERUÇAĞI bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)