Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Action Cam?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Alıntı Dr. Fatih adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eken H9 alın geçin, on numaradır, bu fiyata dengi yoktur.

Eksileri her kamerada olduğu gibi batarya-çekim süresi. Yaklaşık 45 dakika çekiyor. Ben 3 batarya ile geziyorum.
    Mikrofon takamıyorsunuz. Ben sesimi telefona kaydedip birleştiriyorum.
    Dış ses alımı pek iyi değil. Dış sesle işim zaten olmuyor.

1080'de izleyin bu videoyu. 200 liraya hangi kamera böyle çekim yapar

https://www.youtube.com/watch?v=T-3_UwyUL7c
    Kayıt esnasında şarj edilebiliyor mu?

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 05:52 ----------

Eken h9 Kamera ve kutu içeriği ve bunlara ek olarak 2 adet yedek batarya ile 2 batarya yi aynı anda sarj edebilen şarj standı için 275 tl fiyat aldım. Satıcı ankarada. Elden teslim alacağım. Aliekspress üzerinden alınca 240 liraya denk geliyor aynı şekilde. Eğer kamera çekim yaparken şarj edilebiliyor ise alacağım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Arif46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150
    Alıntı efendy06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tam olarak o ürünü düşünüyorum. Peki şarjı ne kadar gidiyor ve kayıt yaparken şarj edilebiliyor mu?

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:56 ----------

Hocam, kayıt esnasında şarj edilebiliyor mu?

Soru şuraya geldi, SJ4000 Wifi mi yoksa EKEN H9R mi?
    Karsilastirma videolarindan yola cikarak ben ekenh9 kararina vardim. Bu sorularin cevabini bende merak ediyorum acikcasi henuz tam anlamiyla test firsatim olmadi sadece deneme cekimleri yaptim. Oyle zannediyorumki normalde icinde harici sarj standi olmuyor tahminimce kayit esnasinda sarj ediyodur benimde isimi yarar bu ozellik moturuma taktigim cakmaklik girisinden sonra. Sarj suresininde 1 saat civari oldugunu tanitim videolarinda soyluyorlar lakin bu acik olan ekrani yuzunden kisa suruyor benim kamera yeni versiyonu ve 1 dk sonra ekran guc tasarrufu icin kapaniyor (istersen devamli acik tutabilir yada zaman secenegini belirleyebilirsin) bu sayede biraz daha fazla gider sarji. Belki bu ozellik eski versiyonlardada vardi yanlis bilgilendirme yapmayim ama inceleme videosunda o ekranin sarj tukettigini sarj suresini kisa tuttugunu soyluyorlar demekki guc tasarrufu icin ekrani kapatma gibi bi secenek yok sanirim. Saygilar.
    BLACK_ICE bunu beğendi.

Denizli İl Temsilcisi BLACK_ICE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    Alıntı Arif46 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Karsilastirma videolarindan yola cikarak ben ekenh9 kararina vardim. Bu sorularin cevabini bende merak ediyorum acikcasi henuz tam anlamiyla test firsatim olmadi sadece deneme cekimleri yaptim. Oyle zannediyorumki normalde icinde harici sarj standi olmuyor tahminimce kayit esnasinda sarj ediyodur benimde isimi yarar bu ozellik moturuma taktigim cakmaklik girisinden sonra. Sarj suresininde 1 saat civari oldugunu tanitim videolarinda soyluyorlar lakin bu acik olan ekrani yuzunden kisa suruyor benim kamera yeni versiyonu ve 1 dk sonra ekran guc tasarrufu icin kapaniyor (istersen devamli acik tutabilir yada zaman secenegini belirleyebilirsin) bu sayede biraz daha fazla gider sarji. Belki bu ozellik eski versiyonlardada vardi yanlis bilgilendirme yapmayim ama inceleme videosunda o ekranin sarj tukettigini sarj suresini kisa tuttugunu soyluyorlar demekki guc tasarrufu icin ekrani kapatma gibi bi secenek yok sanirim. Saygilar.
    illaki fps olayı vs var kız arkadaşıma eken marka adım baktım idare ederin üstünde güzel dedim bi h9r alıyım şimdi onu da aldım ama şahsen ion pro kulanıyorum arada dağlar fark var ama güzel kameralar

Motosikleti
    Daelim Daystar 250
    Kayıt esnasında şarj edilebiliyor mu?

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 05:52 ----------

Eken h9 Kamera ve kutu içeriği ve bunlara ek olarak 2 adet yedek batarya ile 2 batarya yi aynı anda sarj edebilen şarj standı için 275 tl fiyat aldım. Satıcı ankarada. Elden teslim alacağım. Aliekspress üzerinden alınca 240 liraya denk geliyor aynı şekilde. Eğer kamera çekim yaparken şarj edilebiliyor ise alacağım.
    Şu satıcının internet adresi var mi acaba?

aliexpressden orjinal olup olmadıgını alıp inceleyen yerler var arac-kamera.com gibi orlardan bakabilirsin, ben aliden eken h9 aldım kalite fiyat (f/p) olarak çok iyi ama sanırım yazılım güncellenmesi gerekiyor bazı sıkıntıları var

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Alıntı fafarslan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu satıcının internet adresi var mi acaba?
    Hocam sahibinden.com'dan buldum elemanı. Satan kişi öğrenci, işte yurt dışından getirip satarak 3-5 kazanmaya çalışıyor. Ankara'da olduğu için yüzyüze görüşüp alma şansım da var.

https://www.sahibinden.com/ilan/ikin...2354707/detay/
    Evet Manuş Baba dinliyor, kitap, gazete okuyor ve düşünüyorum...
    Düşünün, düşünmekle ölmüyor insan...

Motosikleti
    Daelim Daystar 250
    Hocam sahibinden.com'dan buldum elemanı. Satan kişi öğrenci, işte yurt dışından getirip satarak 3-5 kazanmaya çalışıyor. Ankara'da olduğu için yüzyüze görüşüp alma şansım da var.

https://www.sahibinden.com/ilan/ikin...2354707/detay/
    Teşekkür ederim. Alırsanız bilgi verin olur mu ona göre ben de sipariş edeyim...
    efendy06 bunu beğendi.

Motosikleti
    PCX 125 - CBR 250 - MT 25
    Geçen sene kaan elektronikten sj4000 wifi aldım. 1 ay kadar önce de elektronik işlerden anlayan bi abime mikrofon girişi yaptırdım. İki adet yedek batarya aldım. Gayet memnunum. Tavsiye ederim.
    efendy06 ve manofsteel bunu beğendiler.

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Teşekkür ederim. Alırsanız bilgi verin olur mu ona göre ben de sipariş edeyim...
    Bu hafta sonu teslim alacak vaktim olur muhtemelen. Elden teslim alacağım, bilgi veririm size de.

Motosikleti
    Daelim Daystar 250
    Bu hafta sonu teslim alacak vaktim olur muhtemelen. Elden teslim alacağım, bilgi veririm size de.
    O arkadaşla irtibata geçtim 5-10 lira da olsa nezaketen ikram yapmadı ben de kızdım. Bir çılgınlık yaptım AliExpress ten sipariş ettim. 39$ a gelecek. Bakalım iyi mi ettik kötü mü? Elime ulaşınca paylaşırım buradan...

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    O arkadaşla irtibata geçtim 5-10 lira da olsa nezaketen ikram yapmadı ben de kızdım. Bir çılgınlık yaptım AliExpress ten sipariş ettim. 39$ a gelecek. Bakalım iyi mi ettik kötü mü? Elime ulaşınca paylaşırım buradan...
    Üstad en taban fiyatı veriyor. Bugün görüştüm. Çocuk daha. Öğrenci zaten. Öğrenci olduğunu duyunca pazarlık etmedim. Ama aliekspress'ten aynı set 30 lira ucuza geliyor. Bence beklemeye gerek yok

nalpergok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 660 Sport
    sjcam sj4000 modelini kullanmaya başladım ve gönül rahatlığıyla tavsiya edebilirim. Öncelile kutu içeriği çok zengin ve çekim kalitesi de çok iyi. Araç modu ve hareket algılama seçenekleri çok işe yarar.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)