Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

CBR 250 R Telefon Tutucu?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Sevgili arkadaşlar, malum 2015 model bir CBR 250 aldım. Her şey iyi, hoş ancak telefonu takacak bir tutucu bağlamak için yer bulamadım. Bu konuyu araştırdım ancak genelde aynaya takılmış tutucu. Çok çirkin görünüyor öyle.

Var mıdır bu konuda bir çözümü olan?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı efendy06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili arkadaşlar, malum 2015 model bir CBR 250 aldım. Her şey iyi, hoş ancak telefonu takacak bir tutucu bağlamak için yer bulamadım. Bu konuyu araştırdım ancak genelde aynaya takılmış tutucu. Çok çirkin görünüyor öyle.

Var mıdır bu konuda bir çözümü olan?
    bu eksiklik üzerine kendi dizaynım olan bir telefon tutucu tasarladım. perşembe ve cuma günü imalatını yapacam.
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    telefon tutucu çok riskli bi şey. sürüş esnası telefon ekranına gelen bir uyarı, bir ışık, bütün dikkati dağıtabilir. virajda falan o dikkat bi dağılırsa hemen ardından da senin kafan dağılır.

diyelim kaza yaptın, motor ayrı yere sen ayrı yere fırladın, belini incittin kıpırdayamıyorsun, telefon ya motordadır hala ya da o da ayrı bi galaksiye fırlamıştır ve sen gene ona da ulaşamazsın; biri denk gelse de beni kurtarsa diye artık hatim indirirsin.
    Salurbey bunu beğendi.

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Hocam bazen navigasyon olarak kullanıyorum. Sürekli telefona bakmıyorum ama arada çekip sağa yola bakıyorum nereden döneceğim diye. Her seferinde cepte telefon çıkartmak zor oluyor.
    Bunun dışında gelen bir arama vs olduğunda yine sağda durup öyle bakıyorum. Yani sürüş esnasında telefona odaklanmiyorum. Ama bazen arıyorlar. Telefon cepte. Yri geliyor 2 saat Duraksiz sürüş yapıyorum. Aramalara bakmayıp donus yapmayınca aile merak ediyor haliyle.

cbr 125 kullancısıyım üst mesnetlerimiz aynı o yüzden tasarımınızı hala bekliyoruz

Forumdan Uzaklaştırıldı
    dostum 3m yapıştırıcı ile motorun camına yapıştırabilirsin hem tam ortalı olur hemde sağlam olur hemde şık duruyor

bence telefon tutucu gereksiz ve tehlikeli. İlk önce kendi güvenliğimiz..
    Sonuçta dikkat dağıtan bir ekstra olarak değerlendirebiliriz o şeyi

Motosikleti
    Yamaha Yzf R25
    Alıntı efendy06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam bazen navigasyon olarak kullanıyorum. Sürekli telefona bakmıyorum ama arada çekip sağa yola bakıyorum nereden döneceğim diye. Her seferinde cepte telefon çıkartmak zor oluyor.
    Bunun dışında gelen bir arama vs olduğunda yine sağda durup öyle bakıyorum. Yani sürüş esnasında telefona odaklanmiyorum. Ama bazen arıyorlar. Telefon cepte. Yri geliyor 2 saat Duraksiz sürüş yapıyorum. Aramalara bakmayıp donus yapmayınca aile merak ediyor haliyle.
    İnterkom öneririm hiç durmadan cevaplıyorum gelen aramaları birde Samsungun akıllı saatiyle birlikte kullanınca kimin aradığınıda görüyorum on numara oluyor Navigasyonuda sesliye alıp onuda interkomdan dinliyorum. Tek sıkıntı rehberden birisini arayacaksan durman gerekiyor oda olsun artık Ama son aradığım kişiyi arayabiliyorsun.
    Doğa insan olmadan da yaşar; ama insan doğa yok olduktan sonra yaşayamaz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)