Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

Sokakta sevişen gençleri uyaran barzo motorcu

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı Darkcity2000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu herifin zihniyeti ile reina katliamcisinin zihniyeti arasinda ince bir cizgi kadar fark var...
    "Tatlı dille uyarmak, tebliğ etmek lazım"cılarla bu eleman arasında da aynı ölçüde ince bir çizgi var. Aynı laciverd.

http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/t...ldanirsin.html
    MrJ, Osm@n, Akhunturk ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hn33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xj6 diversion
    Alıntı Yusuf -_- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen kimsin ki başkasına karışıyorsun. Hadi gündüz olsa tamam yapılmaz da , gece in cin top oynuyor. Bırak ne bok yaparlarsa yapsınlar. Sen yoluna devam et.
    kiz ya senin akraban olsa ne yapardın

pnongrata - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Adventure 390
    Abazalık başına vurmuş, başkalarını çekemiyor.

okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    Alıntı hn33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kiz ya senin akraban olsa ne yapardın
    anası babası olmadıktan sonra kimse lanlun diyerek ahlak bekcılıgı yapamaz. ne sana ne bize düşer herkes işine kendi namusuna baksın
    Yeni yine yeniden

rebirth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    malum kesimin yurtlarında 6-10 yaş çocuklara tecavüz edildiğinde hiç sesi çıkmıyordu bu it sürüsünün.
    bu cesareti kimden alıyorlar, kimden yüz buluyorlar belli de...
    espresso bunu beğendi.

hn33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xj6 diversion
    şimdi öpüşen genç leri savunan lar yarın bir akrabanız bir bayanı görseniz erkeğin üstüne atlardiniz dimi orda özgürlük biterdi degilmi

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı BatuhanK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu konuya tepki gösteren insanlara, alttan alttan azınlık muamelesi yapmak ve mezhebi geniş demek haddinize değil.
    Kimin nerede ne yapacağına bunun gibi barzoların karar vermesini destekleyen siz mezhebi genişler linç kültürünü destekliyorsunuz.
    Kızım da yok, oğlum da. Olsaydı da nerede ne yapacağına karar verebilme yetisi kendisinde olurdu. Kim ne diyorsa peşinden giden bir asalak olarak yetişmezdi.
    Şu hareketi destekleyebilecek kadar karanlık gözler var. Size ne kardeşim, size ne? Kimsiniz siz?
    Biri de çıkmış zina yapıyor diyor daha zinanın ne olduğundan habersiz... Varsayalım ki bu zina,hayırdır şeriat ülkesi mi olduk? Falakaya da yatıralım mı?
    bak ben kimseye mezhebi geniş demedim dostum. sadece olayı yorumladım. isteyen üstüne alınır isteyen alınmaz. burada bana mezhebi geniş diyorsun da acaba yüz yüze gelsek gene aynı şekilde konuşabilir miydin merak ediyorum. bu arada kızım da yok oğlum da dedikten sonra ''karar verebilme yetkisi kendisinde olurdu'' cümlesi emin ol anlamsız. dur bakalım bi çocuğun olsun da o zaman ne diyeceksin değil mi? bekara karı boşamak kolay hesabı burda atıp tutmak, özgürlük naraları atmak kolay. ayrıca acaba kız arkadaşına da ''aşkım tabi ki de bu akşam berkelerde kalabilirsin(akşam dışarı çıkabilirsin, ahmetin mehmetin doğumgününe gidebilirsin v.s) ben sana güveniyorum. Sonuçta sen de bir bireysin karar verebilme yetin var'' diyebilir miydin emin ol çok merak ediyorum. bir de ne hakla o kıza ''asalak'' diyorsun? hani özgürlük hani karar verme yetisi? birazcık samimiyet... zor değil.
    2014 Salcano Wolf 125 > 2017 Bajaj Pulsar 200NS ABS > 2020 YAMAHA YZF-R25

Motosikleti
    1970 Triumph Tr6
    Reşit ise anne babanın bile karışma hakkı yoktur yasayla koruma altına bile alınmıştır, sadece tavsiye verebilirsin, belli yaştan sonra kimse ebebeynleriyle aynı hayatı,değerleri yaşamak yada yaşamamak zorunda değilki.

Motosikleti
    Tmax 530
    Alıntı ekremcelik00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İt sensin şerefsiz partiye oy vermek ile tecavüzü kabul etmek aynı şey mi cahil herif

Sizin sesiniz cikmadi mi hocam niye uzerinize alindiniz?

Motosikleti
    CBF150/PCX125/Kawasaki ER6F
    Alıntı EmreKocyigit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu başlık iyi oldu forumda ki bağnazlarla, kültürlü insanları ayırt etmek zor oluyordu.
    Biride derse bağnaz değil ahlaki değerleri olan
    Kültürlü değil herşeye eyvallah diyen diye o zaman ne yapacaksın

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:30 ----------

Alıntı acgh1907 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sizin sesiniz cikmadi mi hocam niye uzerinize alindiniz?
    Sesi çıkmayan derken genelleme yapılmış,
    Dünyada kim bir çocuk tecavüzcüsüne partisi veya ne halta inanıyorsa ses çıkarmaz??
    Açıkça konuyu birbirine bağlayıp saldırmış.
    Terbiyesizlik başka birşey değil

Alıntı oxus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir ülkede kafalar iki bacağın arasından çıkmıyorsa/çıkartılmıyorsa o ülkeden hayır gelmez.
    toplumun ortak refleksi; tecavüz edilen çocuklara sahip çıkmak olmalı, parktaki aşıklara karışmakla olmaz bu işler.

"ya sizin kızınız olsaydı demişsiniz" yok yağlı kazıklar yok bilmem ne... evet bir kızım olsaydı adam gibi eğitim verir, sevgi saygıyı aşılar, ahlakın 2 bacak arasında olmadığını öğretirdim. benim için önemli olan ailesine, topluma ve ülkesine ne kadar faydalı olduğudur. parkta istediği ile oturabilir.

bir kızım yok ama bir oğlum var, eve zaman zaman kız arkadaşlarını getiriyor.ona sizin tabirinizle "aslan oğlum ne canlar yakmıştır helal olsun" gibi çağ dışı iltifatlar edeceğime; unutma seni doğuran da bir kadındı, saygı ve sevgi duy diyorum.

şimdi bu barzo mu topluma fayda sağlar yoksa yazdığım şekilde yetiştirilen birey mi?
    mezhep filan demişsiniz...geçiniz, üstüne bir de bilimsel bir dayanağı olmayan istatiksel veri; "% 90" herkesi kendiniz gibi zannetmeyin
    işte tam da demek istediğim işaretlediğim satır. orada kızım ve oğlum kelimelerinin yerini değiştirsek olay olur değil mi? yanlış anlamayın fakat oğlunuza davrandığınız gibi kızınıza da davranabilir miydiniz? rahat rahat erkek arkadaşlarını getirebilir miydi? buna evet diyorsanız samimiyetinizden şüphe yok fakat cevap hayırsa ortada bir eşitlik yoktur. bu arada emin olun "aslan oğlum ne canlar yakmıştır helal olsun" tarzı kelimeler hiçbir zaman ağzımdan çıkmadı çıkmaz da. ben denileni söylüyorum.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı mockingbird adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yorum, siz sevgili motosiklet severlere aittir...

https://www.youtube.com/watch?v=3Nbo...ature=youtu.be
    Çılgın Pulsarcı....;)
    The Power of The Dreams.

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı -ZERO- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bak ben kimseye mezhebi geniş demedim dostum. sadece olayı yorumladım. isteyen üstüne alınır isteyen alınmaz. burada bana mezhebi geniş diyorsun da acaba yüz yüze gelsek gene aynı şekilde konuşabilir miydin merak ediyorum. bu arada kızım da yok oğlum da dedikten sonra ''karar verebilme yetkisi kendisinde olurdu'' cümlesi emin ol anlamsız. dur bakalım bi çocuğun olsun da o zaman ne diyeceksin değil mi? bekara karı boşamak kolay hesabı burda atıp tutmak, özgürlük naraları atmak kolay. ayrıca acaba kız arkadaşına da ''aşkım tabi ki de bu akşam berkelerde kalabilirsin(akşam dışarı çıkabilirsin, ahmetin mehmetin doğumgününe gidebilirsin v.s) ben sana güveniyorum. Sonuçta sen de bir bireysin karar verebilme yetin var'' diyebilir miydin emin ol çok merak ediyorum. bir de ne hakla o kıza ''asalak'' diyorsun? hani özgürlük hani karar verme yetisi? birazcık samimiyet... zor değil.
    Okuduğunu anladığına emin misin? Şayet bu noktadan sonra diyecek bir söz yok zaten.
    Bu arada yüz yüze gelsek konuşabilir misin tehdidini de görüyor ve arttırıyorum
    Az silindir, çok iş

Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    Alıntı ekremcelik00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İt sensin şerefsiz partiye oy vermek ile tecavüzü kabul etmek aynı şey mi cahil herif

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:21 ----------

yok ya ne atlaması selam verip geçenler çoğunlukta anlaşılan

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:23 ----------

Toplum düzeni denen,örf adet denen hatta yasada bile örf adet diye suçu veya davranısı belirten durumlar varken kimse her istediğini yapamaz. Toplum düzenine uymak zorunludur. Ha bu hayvan motorcu yol yordam bilmemiş bodoslama girmiş olaya o ayrı tabi
    gerçekten şuna emin olun ki mantığınız çok yanlış. insanda biraz hoşgörü ve başka insanların yaşam tarzına saygı olması gerekiyor. siz istiyosunuzki ben (biz) ne yapıyorsam en dogrusu budur herkes bunu yapacaktır. herkesin yaşamı kendinedir. Malesef ki bu mantık yüzünden daha çok geride kalmaya ve başarısız olmaya mahkumuz
    Yeni yine yeniden

Alıntı BatuhanK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Okuduğunu anladığına emin misin? Şayet bu noktadan sonra diyecek bir söz yok zaten.
    Bu arada yüz yüze gelsek konuşabilir misin tehdidini de görüyor ve arttırıyorum
    tehdit olarak algiladıysan o senin problemin. verecek cevap bulamayıp "ya sen demek istediğimi anlamadın" ayağına yatmak komik oluyor. birbirimizi kandırmayalım.

Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    işte tam da demek istediğim işaretlediğim satır. orada kızım ve oğlum kelimelerinin yerini değiştirsek olay olur değil mi? yanlış anlamayın fakat oğlunuza davrandığınız gibi kızınıza da davranabilir miydiniz? rahat rahat erkek arkadaşlarını getirebilir miydi? buna evet diyorsanız samimiyetinizden şüphe yok fakat cevap hayırsa ortada bir eşitlik yoktur. bu arada emin olun "aslan oğlum ne canlar yakmıştır helal olsun" tarzı kelimeler hiçbir zaman ağzımdan çıkmadı çıkmaz da. ben denileni söylüyorum.
    belki orda ki kızın babası izin veriyordur bizi ilgilendirebilir mi ? izin vermeyenler sadece kendi evlatlarından sorumludur. hiçbirimiz kusursuz değiliz, insanlara doğru yolu göstermek haddimize değildir. siz kendinizi kusursuz mu zannediyorsunuz

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:50 ----------

bu konu kilitlenmesi forum sağlığı açısından çok iyi olur, moderatörler umarım el atacaktır. burda lanlu lunlu konusan hayvan bi adamı savunanları görmek beni derinden üzüyor

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tehdit olarak algiladıysan o senin problemin. verecek cevap bulamayıp "ya sen demek istediğimi anlamadın" ayağına yatmak komik oluyor. birbirimizi kandırmayalım.
    Peki öyle olsun
    Az silindir, çok iş

rebirth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aklı selim arkadaşlarım; ciddiye almayın bunları. laf anlatmaya çalıştığınıza değmez.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı telike adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor pulsar :D
    Hem cahil hem varoş, üstelik kompleksli...
    telike bunu beğendi.
    The Power of The Dreams.

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    Bana denk gelmiyo ki bunlar o kaski alip gotune sokayim.

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)