Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Sokakta sevişen gençleri uyaran barzo motorcu

Motovento
    REKLAM ALANI
    EldekiDebryj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DUKE 200
    Alıntı MoRFy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    allahın dağdan inme hanzosu medeniyet görmemiş ki. Kişi yaptığı ile sorumludur. varsa duyduğun bir rahatsızlık polisi çağırırsın şikayetçi olusun ne o öyle dayı dayı hareketler. Bunlar içimizde yetişenler birde dışarıdan ithal getirilen milyonlar var, bakma şimdi üvey evlat muamelesi yapılıyor az palazlansın gelen milyon tane suriyeli ellerinde kırbaçlarla gezcekler yarın öbür gün.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:56 ----------

Güzel Türkiyemin öyle yerleri varki nişanlınla el ele bile gezemiyon ben o cehennem gibi yerlerden birinde 1 yl geçirdim. otobüs durağında nişanlımla el eleyim diye kadın başladı feryat yakmaya dinsizler imansızlar diye. Bir dahamı oralara kesinlikle gitmem.
    O dediğin aşırılıktır. Bu şekilde davranarak insanları kışkırtıyorlar ne yazık ki. Bekarda olsa eli elinde diye böyle davranılmaz tabi ki. Ama sokaktada sevişme raddesine gelmeyi ben doğru bulamıyorum gerçekten. Konuya kesinlikle dini açıdan yaklaşmıyorum yaptığım yorumlarda, evli, nişanlı, bekar olarakta ayırmıyorum. Sadece bazı şeyler özel ve yalnızken olmalı, sokaklarda bu manzaralar gerekli değil gerçekten.
    efendy06 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Alıntı EldekiDebryj adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olayları bu şekilde bağlamanız anlamsız. Herşeyin bir sınırı var arkadaşım. Ben kocamla dısarda sarıldım veya el ele tutuştum dıye hiç kimse bön bön bakmadı, uyarmadı senelerdir. Bıkac kişi yaptı diye olayı oralara bağlamayın. Sokak ortasında kucagına oturtup öpüşmek ile sarılmak arasında çok fark var.
    Ben bişey demezdim ama rahatsızlık verici. İnsanoğlu hep fazlasını ister, işin sonu yok. Biyerde durmak lazım. Bunları halka açık yerde yaşamanın anlamı yok. Uyaran kişi uslub olarak ve yaklaşım olarak çok çok yanlış şekilde davranmış. Kadının önünde sevgilisinide rezil etmiş, rencide etmiş o konuda haklı demiyorum.
    Benim ne demek istediğimi anlayan ve benzer bir yorum. Ben çok mutlu olduğum ve dışardan bizi tanıyan tanımayan birçok kişinin çok pozitifi yorum yaptığı ilişkimi sürüdürürken bu tarz bir duruma sahit olsam yine rahatsız olurdum yani bu durum sadece güzei bir ilişkiye sahip olmayanları belli bir eğitim seviyesinde olmayanları rahatsız eden bir durum değildir.

sarılmaya ınsanların bırbırını sevmesın karsı degılım,lütfen doğru anlaşılsın yazdıklarım.

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Salurbey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim ne demek istediğimi anlayan ve benzer bir yorum. Ben çok mutlu olduğum ve dışardan bizi tanıyan tanımayan birçok kişinin çok pozitifi yorum yaptığı ilişkimi sürüdürürken bu tarz bir duruma sahit olsam yine rahatsız olurdum yani bu durum sadece güzei bir ilişkiye sahip olmayanları belli bir eğitim seviyesinde olmayanları rahatsız eden bir durum değildir.

http://i.hizliresim.com/BvJOmg.jpg

sarılmaya ınsanların bırbırını sevmesın karsı degılım,lütfen doğru anlaşılsın yazdıklarım.
    Hocam fikir belirtmekte özgürsünüz. Düşüncenize sonuna kadar katılmasam da böyle 'düşünemezsin' diyemem. Aksi görüş bildirebilirim.
    Kimsenin kimseye rencide etmeyi bırakın, herhangi bir şekilde karışmaya hakkı yok. -Kişisel hak ve özgürlükler ihlal edilmediği, sürece- Lütfen bunu fark edin artık.
    Beğenmiyor olabilirsiniz, tamam.
    Ama bu kadardır

Motosikleti
    DUKE 200
    Alıntı BatuhanK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aksine iki olayın da birbirinden farkı yok. Cinselliği çağrıştırdığı için ayıp görülme başlığı altında ikisi de.
    Her şeyin bir sınırı var diyorsunuz ya; o kimine göre sarılmak, kimine göre el ele tutuşmak kimine göre öpüşmek. Bunu kim belirliyor? Yasalar.
    Ayrıca el ele yürüdüğünüz için kötü gözlerle seyredileceğiniz yerler de var. Kim haklı? Kimse değil, herkes kendine baksın

not: hoş yasalarımız harikaymış gibi, yasaları dayanak gösterdim ama yasalar da mantığın önünde engel olabiliyor
    İyide kimine göre de sınır yoktur sınırsız yaşamak istiyordur ozaman napıcaz? Lütfen yani neden inatla bunlar halk içinde yaşanmak istenıyor illa çok mu gerekli? Bunları görmek zorunda değiliz. Özgürlük bu değil. Bazı şeyler semtten semte bile fark edıyor evet. Etek giydiğimde rahatsız olacağımı bildiğim yerlere giderken pantolon gıyıyorum, eteği rahat edecegım bıyerde yine giyiyorum mesela.
    efendy06 bunu beğendi.

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Motor pulsar :D
    dyavol-77 bunu beğendi.

Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    kendi adıma konu ile ilgili yeterince şey yazdım.forumum maksadı özgürce konuları saygı çerçevisinde tartışabilmektedir. bana cvp yazan gorusunu paylaşan tüm arkadaşlara tşkr ederim.

Motosikleti
    DUKE 200
    Alıntı Salurbey adlı üyeden alıntı Mesajı göster

http://i.hizliresim.com/BvJOmg.jpg

Mutluluklarınızın devamını dilerim. Tatlı bir çift olmuşsunuz. Kesinlikle katılıyorum.
    Salurbey bunu beğendi.

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İyide kimine göre de sınır yoktur sınırsız yaşamak istiyordur ozaman napıcaz? Lütfen yani neden inatla bunlar halk içinde yaşanmak istenıyor illa çok mu gerekli? Bunları görmek zorunda değiliz. Özgürlük bu değil. Bazı şeyler semtten semte bile fark edıyor evet. Etek giydiğimde rahatsız olacağımı bildiğim yerlere giderken pantolon gıyıyorum, eteği rahat edecegım bıyerde yine giyiyorum mesela.
    müstehcenlik veya teşhircilik diye bahsedilmiş önceki mesajlarda, sınır budur.
    Etek giymenize karışılan yerde pantolon giymenizi anlarım. Ama bu sizi rahatsız etmiyorsa benim diyecek bir şeyim yok
    Az silindir, çok iş

Motosikleti
    DUKE 200
    Alıntı BatuhanK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    müstehcenlik veya teşhircilik diye bahsedilmiş önceki mesajlarda, sınır budur.
    Etek giymenize karışılan yerde pantolon giymenizi anlarım. Ama bu sizi rahatsız etmiyorsa benim diyecek bir şeyim yok
    Evet insan istedıgı yerde istedıgı gıbı davranmak, giyinmek isteyebılır dedıgınız gıbı sınırlar degişir. Ama bizim sınırlarımızı hoş görün diye onların sınırlarını yoksaymaya zorlamak olmuyor bence. Adam çıplak dolaşmak isteyor dıyelım çıplak kampına gıder, herkesın öyle oldugu ve kımsenın rahatsız olmadıgı bıyerde bu sekılde dolaşır mesela sıkıntı olmaz ama sokakta herkes onu anadan üryan görmek zorunda degıl o insanlarında sınırları var. Sen istedıgını yapıp karsı tarafa başını eğ ozaman diyemezsin ki.Bilmiyorum ne kadar anlatabildim. Bu yüzden hiç kaldıramayacak bıyere eteğimle şortumla gıtmem, gitmesem ölmem birgunde. Sonra rahat edecegım yerde yine giyiyorum zaten.
    Salurbey bunu beğendi.

Motosikleti
    1970 Triumph Tr6
    Olaya tersinden gidelim onun giyimi, biat yaşam tarzı beni rahatsız ediyorsa?

Dünya insanları birinie dikta etmeden yaşamının çözümünü ararken....

EmirhanCoskun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-10
    olay tamamiyle şundan ibaret.."dur kaskımdaki kamerayı açayım şurdada namus bekciliği yapayım az duyar kasarım"...ah bize denk gelmiyor böylesi..bi denk gelse işte o kamerayı gerektiği gibi kullanmasını öğreticez ama yok......

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Evet insan istedıgı yerde istedıgı gıbı davranmak, giyinmek isteyebılır dedıgınız gıbı sınırlar degişir. Ama bizim sınırlarımızı hoş görün diye onların sınırlarını yoksaymaya zorlamak olmuyor bence. Adam çıplak dolaşmak isteyor dıyelım çıplak kampına gıder, herkesın öyle oldugu ve kımsenın rahatsız olmadıgı bıyerde bu sekılde dolaşır mesela sıkıntı olmaz ama sokakta herkes onu anadan üryan görmek zorunda degıl o insanlarında sınırları var. Sen istedıgını yapıp karsı tarafa başını eğ ozaman diyemezsin ki.Bilmiyorum ne kadar anlatabildim. Bu yüzden hiç kaldıramayacak bıyere eteğimle şortumla gıtmem, gitmesem ölmem birgunde. Sonra rahat edecegım yerde yine giyiyorum zaten.
    Anlamadığın mesele yasalar. Çıplak dolaşmak yasak.

Ayrıca anlamadığın mesele bu kafayla mini etekliye tekme atan zihniyet, yarın sen kimsin ki motor sürüyorsun diye sana da tekme atabilir. Pantolon giydiğin için tekme atabilir. Başın açıksa onun için tekme atabilir. Birçok gayriislami hareketin vardır, kocan yanında olmadan herhangi bir erkekle konuşmak gibi. Kocan olmadan evden çıkmak gibi. İnanmıyorsan - bilmiyorsan araştır da gör. Gittiğimiz yolun ne olduğunu anla sen de ona göre tepkini ver. Bugün onun özgürlüğü yarın seninki.
    MrJ ve GezeGeze bunu beğendiler.

Motosikleti
    DUKE 200
    Alıntı MD.Murat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anlamadığın mesele yasalar. Çıplak dolaşmak yasak.

Ayrıca anlamadığın mesele bu kafayla mini etekliye tekme atan zihniyet, yarın sen kimsin ki motor sürüyorsun diye sana da tekme atabilir. Pantolon giydiğin için tekme atabilir. Başın açıksa onun için tekme atabilir. Birçok gayriislami hareketin vardır, kocan yanında olmadan herhangi bir erkekle konuşmak gibi. Kocan olmadan evden çıkmak gibi. İnanmıyorsan - bilmiyorsan araştır da gör. Gittiğimiz yolun ne olduğunu anla sen de ona göre tepkini ver. Bugün onun özgürlüğü yarın seninki.
    Bu durumdan rahatsız olan herkes tekmeci değil ki. Son zamanlarda özellikle çok fazla sey yaşandı hemen bunları düşündürtüyor insanlara ve korkuya kapılıyor insanlar sizde haklısınız.
    Ben kendı adıma bu tarz goruntuden rahatsız oluyor ve hoş bulmuyorum ama tekmeci filan değilim. Uyaran adamın uslub ve yaklaşımını yanlış bunu kabul edıyorum. Rahatsızlıkları şiddet göstererek, rencide ederek engellemeye calısamayız elbette ama onlarında yaptıgını doğru bulamıyorum ben. Bu son mesajım buarada bu konuda uzlaşılabılecegını düşünmüyorum burada. tesekkurler

Bu başlık iyi oldu forumda ki bağnazlarla, kültürlü insanları ayırt etmek zor oluyordu.
    MrJ, zaferce, antilop_skul ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Bu konu kilitlensin gordukce sinirlerim bozuluyor... ne hale geldi ulke...
    MrJ, Akhunturk ve zaferce bunu beğendiler.

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Ekrem bey gelir birazdan. (bajaj içerir)
    okan4037 bunu beğendi.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Oradaki kızınız olsa ne yapardınız demiş birisi. Kızım olsa da oğlum olsa da azarlardım. Ama ben onların ebeveyni olarak bu hakka sahibim. O motorlu adamın benim adıma oğlumu/kızımı azarlama hakkı yok, öyle bir hakkı da vermem. Oğlum/Kızım tasvip etmediğim bir şey yaparsa da demek ki iyi eğitememişim derim. Öte yandan bu davranışı tasvip edecek aileler de vardır ve onlara da saygı gösterilmek zorundadır.
    EmreKocyigit bunu beğendi.

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Tamda böyle denyolar yüzünden kız arkadaşınla böyle şeyler yapmamalı.Ya başka biri sen kız arkadaşından ayrıldıktan sonra kızı takip etse birşey yapsa.Çünkü denyonun bakış açısına göre o kız öyle biri.Ben erkek olarak sevdiğim kıza böyle bir bakış açısınla bakılmasına müsade etmem.

Farukxtm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R
    Motorcu napıyorsunuz derken arkadan bir eleman daha çıkıyor. ben bu işe şaşırdım çocuklar gurupmu yapıyor dedim sonra düşündüm dedim normaldir.herşey beklenir insan biraz utanır yaptıgını düşünür yazık cahillikten başka birşey degil

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Bu herifin zihniyeti ile reina katliamcisinin zihniyeti arasinda ince bir cizgi kadar fark var...
    espresso, GezeGeze, oxus ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)