Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Sokakta sevişen gençleri uyaran barzo motorcu

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    [/COLOR]Bayan ile oturan arkadaş yerinden kalkıp şu şekilde gelseydi? sonuç ne olacaktı? Şaka bir yana cesaretine hayranım adam kalkıp direk dalsa ne yapacaktı?

"olim sey hayırdır"

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı istanbu_gezg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    [/COLOR]Bayan ile oturan arkadaş yerinden kalkıp şu şekilde gelseydi? sonuç ne olacaktı? Şaka bir yana cesaretine hayranım adam kalkıp direk dalsa ne yapacaktı?

"olim sey hayırdır"

http://www.motosiklet.net/forum/atta...u-dovduler.jpg
    onu yapacak bayanın heykeline beton yetmez.
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

hknzrdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NT700V Deauville
    Geçende Moda tarafında böyle yürek yemiş bir arkadaş vardı, laf attı biraz. 2 dakika sonra "abi özür dilerim" diyerek kaçıyordu.
    Hani bu yalnız görmüş de, Kadıköy taraflarında da denemesini rica edeceğim.
    antilop_skul ve oxus bunu beğendiler.
    Analogue at birth, digital by design. The fat on my body is the designer and the brain is trying to be the coder.

murat 60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda crf 250l rally
    işte medeniyet budur açık ve net tek dişi kalmış canavar .........

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Büyük bir özlemle bir gün bana da birinin bu şekilde bir çıkış yapmasını istediğim insanlar bunlar. Adam gelecek beni bu ses tonuyla herhangi bir konuda uyaracak, sonra da ispat isteyecek öyle mi ? Adam benim eşim diyor, eleman nüfus cüzdanı soruyor. Sen kimsin ulan cahil köpek ? Şehir magandası. Forum izin vermediğinden fazlasını yazamıyorum burada ama bunlar milyonlar halinde geberseler oturup belgesel izler gibi izlerim. O kadar nefret ediyorum bu "hayırdır oglim" iğrenç şivesiyle konuşan tayfadan. Burada onları uyarır sonra gider tatil köylerinde turist kızlara sarkar.

Arkadaş kendi kızınız falansa ne dersiniz demiş. Benim kızımı korumak o aşağılık pisliklere kalmaz merak etmeyin. Ayrıca kızımın yanında o namus bekçisi aşağılık pislikleri göreceğime ona terbiyesini bozmadan cevap verebilen o delikanlıyı görmek isterim. Bir de memleketin içine ettiniz diyor kendi haline bakmadan. Umarım topunun soyunun kuruduğu bir Türkiye'de yaşarız bir gün.

Bu arada ortalık yerde kucak kucağa oturulmasını tasvip etmiyorum ama diğer tiplemenin saldırısının yanında onun lafı bile olmaz.

Çomar deyince de kızıyorlar. Aydına düşman, bilime düşman, medeniyete düşman, kadına düşman, hayvana düşman, sevgiye düşman, akla mantığa düşman, evrensel olarak güzel olan ne varsa düşman... Kendinden güçsüz ne varsa düşman... Azınlığa düşman, çocuğa düşman, sokak hayvanına düşman, lgbt'ye düşman...

Cahil feraseti diye göklere çıkarılan şey tam olarak budur. Sığırlık. Bilmemeyi yüceltmenin, içinden kokuşmuşluğun, çürümüşlüğün, kötülüğün bu kadar rahat dışa vurulması. Bu kafaların baskın olduğu yerde hiç bir şey yeşermez. Polis zannetmişlerdir. Polisin de böyle davranması yaygın çünkü. Devlet erklerinin tamamını yönetenler de bunların kıravatlısı çünkü. "Hoşuna gitmeyebilir, mırıldanırsın." Sonunda toplum olarak ya yok olacağız, ya da aklını kullanan toplumların kölesi olacağız.
    Seko, PiedPiper, oxus ve 5 diğerleri bunu beğendiler..

webingo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    Bence motosikletli arkadaş saçmalamış ama güzel dille uyarabilirdi. Böyle bir edepsizliğin sokak ortasında yapılmasıda ne demokrasi ne özgürlük nede insan haklarına vs girer. Medeniyet denilen şey bu değil .
    EldekiDebryj bunu beğendi.

weirdo1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    Yıllar önce metrobus de denk geldim, yanimdaki eleman önündeki adam saçını uzatmis ve bağlamış diye sinir krızi geciriyordu, saçı uzun adam cevap verse kavga çıkacak.
    Bu olaydan sonra bu memleketin geleceği hakkında şüpheye düştüm.
    oxus bunu beğendi.

feti_can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 700
    Alıntı -ZERO- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdi videodaki çocuğun kucağındakı kızın babası/annesi olduğunuzu düşünelim. O motorcu adama karşı şu an tepkiniz nedir? gene kızar mıydınız kızınızın rahatını bozdugu için? Biraz samimi olmak gerek.
    4 yaşında kız babası olarak kendimi dediğin gibi videodaki kızın babası yerine koyuyorum
    Motorcunun yapıtığı alenen şerefsizlik.
    Benim kızımın ahlakını korumak ortalıkta Türkiyenin a... koydular diye bağırarak gezen
    kafasına kamera takıp millete diklenen sonra da alenen ifşa eden boş meydan kabadayılarına düşmez.

Eğer bu video ile ilgili bir şey yapacak olsaydım videoyu çeken çakma kabadayıyı dava ederdim.
    Seko, antilop_skul, PiedPiper ve 7 diğerleri bunu beğendiler..

antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    kim ne derse desin motorcunun yaptıgı ayıp .

he o oturan kavukta nasıl bir erkekmişki çekip bıçağı saplamamıs hadı geçtim indirir o motorcuyu anası bacısı ile o ayıp dedği şeyleri yapardım .

sen kimsin lan köpek ?

şimdi bu lavugun çektiği videoda karsı taraf karşılık veremiyor diye herkes aynısını sanacak böyle didik didik öpüşen çift arayacak rahatsı edip kendince mutlu olacak .

bize denk gelse bak bakayım baskası yapabilecekmi birdaha .
    fz6_fazer ve Akhunturk bunu beğendiler.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Bence Youtube'da video yükleyen veya altına yorum yazan herkesin telefonu orada gözükmeli ki isteyen gitsin uğraşsın. Normalde karşı karşıya gelsen sus pus olacak adamlar, 15 yaşında çocuklar, konuşmasını bilmeyen bir sürü cahil millete ana avrat küfredip duruyorlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:42 ----------

Alıntı antilop_skul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kim ne derse desin motorcunun yaptıgı ayıp .

he o oturan kavukta nasıl bir erkekmişki çekip bıçağı saplamamıs hadı geçtim indirir o motorcuyu anası bacısı ile o ayıp dedği şeyleri yapardım .

sen kimsin lan köpek ?

şimdi bu lavugun çektiği videoda karsı taraf karşılık veremiyor diye herkes aynısını sanacak böyle didik didik öpüşen çift arayacak rahatsı edip kendince mutlu olacak .

bize denk gelse bak bakayım baskası yapabilecekmi birdaha .
    Bunların palazlanmasının sebebi bunlara hala medeni şekilde cevap veren insanlar zaten. Anlıyorum arkadaşın terbiyesi müsait değil veya onun seviyesine inmek istemiyor ya da korkuyor ama sen onun seviyesine inmezsen onunla anlaşamıyorsun. Hayvanla anlaşabilmek için hayvanın senin seviyene çıkmasını bekleyemezsin değil mi ? Kaldı ki hayvanlarla anlaşmak bununla anlaşmaktan kolaydır.
    antilop_skul, oxus ve Akhunturk bunu beğendiler.

yayan-bay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    aprilla pegaso 650
    Güzel günler bizleri bekliyor ; arkadaşlar.
    Ayrıca ; toplum sağlığı için değil sigara ya hayır.

Unutmadan ; gereksiz , oksijen sarfiyati kişi kere hayvan sıfatı vermeyiniz .Cenab i Allah in " onlar sessiz kullarım " dir la
    r dediği hayvanlara hakaret oluyor.
    oxus ve Seko bunu beğendiler.

selsa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vstrom 800DE
    İşine bak diyor bir de ahah, sen işine baksana.

Motosikleti
    CBF150/PCX125/Kawasaki ER6F
    Motorcu ayıp etmiş, alenen zina yapıp sevişenden,benim eşimin evladımın kızımın çocuğumun önünden bunları yapndan sana ne kardeşim?

Bırak rezaletlerin sınırlarını sen mi yok edeceksin?
    Ayıp Ayıp

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    İşine gelince
    İslam özgürlük dinidir
    Senin dinin sana benim dinim bana
    Hesap sadece allahadır.

Gerçekte olan :
    Kollarını domuz bağıyla bağlayıp kesin
    Dost edinmeyin gördüğünüz yerde öldürün
    Hayırdır oglim.

Bir gün adalet herkese lazım olur o zaman ananı bacını saçı göründü diye kırbaçlayan dallamalara da sen erkeklik yaparsın
    antilop_skul, oxus ve rebirth bunu beğendiler.

gurkanerkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 07
    Şimdi videodaki çocuğun kucağındakı kızın babası/annesi olduğunuzu düşünelim. O motorcu adama karşı şu an tepkiniz nedir? gene kızar mıydınız kızınızın rahatını bozdugu için? Biraz samimi olmak gerek.
    Kişisel özgürlük alani, namus bekçiliği v.s gibi klişe terimleri o kızın evladınız oldugunu düşünüp tekrar kullanmak nasıl oldu? yemedi değil mi? normal zamanda olsa o çocuğu kazığa oturtur kızınızı da dayak manyağı yaparsınız. birbirimizi koparmayalım şimdi. Türkiye'deki insanların yüzde 90'ının mezhebi bu kadar geniş değil. genelde özgürlük alanı "aslan oğlum ne canlar yakmıştır helal olsun" dan öteye gitmez.
    Videoyu çeken dallama sen misin ? Ayrıca adama demezler mi anası mısın babası mısın ?
    oxus, Seko, rebirth ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

oxus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F 650 - Yuki Scrambler - Kymco Downtown
    Kişisel özgürlük alani, namus bekçiliği v.s gibi klişe terimleri o kızın evladınız oldugunu düşünüp tekrar kullanmak nasıl oldu? yemedi değil mi? normal zamanda olsa o çocuğu kazığa oturtur kızınızı da dayak manyağı yaparsınız. birbirimizi koparmayalım şimdi. Türkiye'deki insanların yüzde 90'ının mezhebi bu kadar geniş değil. genelde özgürlük alanı "aslan oğlum ne canlar yakmıştır helal olsun" dan öteye gitmez.
    bir ülkede kafalar iki bacağın arasından çıkmıyorsa/çıkartılmıyorsa o ülkeden hayır gelmez.
    toplumun ortak refleksi; tecavüz edilen çocuklara sahip çıkmak olmalı, parktaki aşıklara karışmakla olmaz bu işler.

"ya sizin kızınız olsaydı demişsiniz" yok yağlı kazıklar yok bilmem ne... evet bir kızım olsaydı adam gibi eğitim verir, sevgi saygıyı aşılar, ahlakın 2 bacak arasında olmadığını öğretirdim. benim için önemli olan ailesine, topluma ve ülkesine ne kadar faydalı olduğudur. parkta istediği ile oturabilir.

bir kızım yok ama bir oğlum var, eve zaman zaman kız arkadaşlarını getiriyor.ona sizin tabirinizle "aslan oğlum ne canlar yakmıştır helal olsun" gibi çağ dışı iltifatlar edeceğime; unutma seni doğuran da bir kadındı, saygı ve sevgi duy diyorum.

şimdi bu barzo mu topluma fayda sağlar yoksa yazdığım şekilde yetiştirilen birey mi?
    mezhep filan demişsiniz...geçiniz, üstüne bir de bilimsel bir dayanağı olmayan istatiksel veri; "% 90" herkesi kendiniz gibi zannetmeyin

Motosikleti
    R25
    Yiyişenleri savunanlar, Herkes özgürdür lakin Bununda bi sınırı var arkadaş kız oturmuş kucağa sevişiyor, ordan gecen aile olsa çocuk olsa, gördüğü şey normalmi yani, yanında otur sarıl kucağa oturmak nedir abicim meydanda al götür ormana parka eve ne yaparsan yap.

motorcu adam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 1000 FA
    Dikkat video annesi kaşar bir motosiklet şöförü içermektedir.

IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    Kendi yapamiyo diye kiskanan comar birey
    oxus bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)