Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Sokakta sevişen gençleri uyaran barzo motorcu

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 ESD
    Yorum, siz sevgili motosiklet severlere aittir...

jimi_hendrix ve Olgun28 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Beynim anlam veremedi.
    Olgun28 bunu beğendi.

Motosikleti
    Düldül
    Sen kimsin ki başkasına karışıyorsun. Hadi gündüz olsa tamam yapılmaz da , gece in cin top oynuyor. Bırak ne bok yaparlarsa yapsınlar. Sen yoluna devam et.

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Ulan yazdım yazdım sildim
    Ülkece sit-com diziyiz vallahi billahi

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    gah üleyn ordan
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

avmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R
    Iyice palazlandi bunlar. Sesleri cok cikmaya basladi. Evde gidip 31ini cekip yatmistir haysiyetsiz herif
    oxus, zekeriyaimam, crxforever ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Bunlar hep yokluktan...
    Mengu16, BlackGhost, GP500-1st ve 3 diğerleri bunu beğendiler..
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Hep şu kafadaki kameradan. Ya çıkarıp saplasa yada 'sanane gardaş namus bekçisimisin dese'??
    GkRR ve Olgun28 bunu beğendiler.

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Birde eşim diyor.İnanmıyor kıro yok nüfus cüzdanıymış evlilik cüzdanıymış.Millet nereden buluyor bu hakkı anlamıyorum.Kaldıki benim üzülmesine dayamadığım sevdiğimi böyle azarlayacak olduğu yere gömerim onu.Uzaktan laf dalaşına falan girmem yani.O kamerayla hayatının filmini çekerim baş rolde oynatırım.Ama izleyemez.
    Potenza, Deeplord ve Olgun28 bunu beğendiler.

lifeishope - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Custom :)
    Arkadaşlar bu şerefsiz köpeği nasıl buluruz var mıdır tanıyan eden . Youtube kanalı mı var bu arkadaşın. ?

Motosikleti
    honda cbr 250r
    insan yoklukta olduğunu bu kadar mı belli eder be abi herif kendine kimse bakmıyor diye millete sataşmaya başlamıs

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Bu tipler, genelde gözüne kestirdiklerine gider yaparlar.ama bu herzaman tutmaz,ne gençler gordum boylari 1.50 ama 1.80lik iri elemanlara uçarak kafa atip,asker bavulu gibi yere seren..yazacak çok şeyler var..dostlar..
    jimi_hendrix ve Olgun28 bunu beğendiler.

singlegunman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT07 MOTOCAGE
    Eleman baştan yüz vermeyecekti.
    Ulan sen kimsin ki ben sana kimliğimi göstericem?

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Arkadaş ordan geçiyor bence bunları gördü kamerayı açtı döndü dur bi malzeme çıksın dedi bence.

O değilde bayan ne diyor orda o kadar dinledim anlamadım, duyamadım. Pardon da insanlar ...... sevişiyor öpüşüyor onlara bişe demiyorsunuz filan???
    weirdo1 bunu beğendi.

Grumpy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Insan ne dıyecegını bılemıyor.

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şimdi videodaki çocuğun kucağındakı kızın babası/annesi olduğunuzu düşünelim. O motorcu adama karşı şu an tepkiniz nedir? gene kızar mıydınız kızınızın rahatını bozdugu için? Biraz samimi olmak gerek.
    Kişisel özgürlük alani, namus bekçiliği v.s gibi klişe terimleri o kızın evladınız oldugunu düşünüp tekrar kullanmak nasıl oldu? yemedi değil mi? normal zamanda olsa o çocuğu kazığa oturtur kızınızı da dayak manyağı yaparsınız. birbirimizi koparmayalım şimdi. Türkiye'deki insanların yüzde 90'ının mezhebi bu kadar geniş değil. genelde özgürlük alanı "aslan oğlum ne canlar yakmıştır helal olsun" dan öteye gitmez.
    jimi_hendrix, oenaj, mustick ve 10 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Denk gelmiyor aga sanane lan yarrrmagül diyip patates edesin
    selsa bunu beğendi.

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Alıntı -ZERO- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdi videodaki çocuğun kucağındakı kızın babası/annesi olduğunuzu düşünelim. O motorcu adama karşı şu an tepkiniz nedir? gene kızar mıydınız kızınızın rahatını bozdugu için? Biraz samimi olmak gerek.
    Kişisel özgürlük alani, namus bekçiliği v.s gibi klişe terimleri o kızın evladınız oldugunu düşünüp tekrar kullanmak nasıl oldu? yemedi değil mi? normal zamanda olsa o çocuğu kazığa oturtur kızınızı da dayak manyağı yaparsınız. birbirimizi koparmayalım şimdi. Türkiye'deki insanların yüzde 90'ının mezhebi bu kadar geniş değil. genelde özgürlük alanı "aslan oğlum ne canlar yakmıştır helal olsun" dan öteye gitmez.
    O motorun üstünde ben olsam o çifti gördükten sonra dur şurdan döneyim, şunları kameraya alayım ifşa edeyim demezdim. Yoluma bakardım. Niye şimdi benim mezhebim genişmi?? Tabiki yazdıklarınızla hemfikir sayılırız. Ama şuda var gecenin karanlığında bi oğlan bi kız kucak kucaga, sende git bunları uyar uyarmaktan kasıt posta koy falan filan deli cesareti bu. Kim boş kim dolu bilemeyiz,çeker vurur biter hayat hikayen oracıkta. O yüzden bu olayda motorlu arkadaş tamamen bela aramış. He şuda var bu olay toplu taşımada olur, ne bilim yoğun biyerde olur, sinemada olur uyarırsın orası ayrı. Ama sen akşam akşam yönünü değiştirip kamerayı açıp milleti ifşa etme peşine düşersen takarlar sana. Bugün olmadı yarın kesin...
    antilop_skul, selsa, Olgun28 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Alonedark93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O motorun üstünde ben olsam o çifti gördükten sonra dur şurdan döneyim, şunları kameraya alayım ifşa edeyim demezdim. Yoluma bakardım. Niye şimdi benim mezhebim genişmi?? Tabiki yazdıklarınızla hemfikir sayılırız. Ama şuda var gecenin karanlığında bi oğlan bi kız kucak kucaga, sende git bunları uyar uyarmaktan kasıt posta koy falan filan deli cesareti bu. Kim boş kim dolu bilemeyiz,çeker vurur biter hayat hikayen oracıkta. O yüzden bu olay olayda motorlu arkadaş tamamen bela aramış. He şuda var bu olay toplu taşımada olur, ne bilim yoğun biyerde olur, sinemada olur uyarırsın orası ayrı. Ama sen akşam akşam yönünü değiştirip kamerayı açıp milleti ifşa etme peşine düşersen takarlar sana. Bugün olmadı yarın kesin...
    ben genel olarak olaya yapılan samimiyetsiz tepkileri açıklamak istedim. adamın tavrı doğrudur, yanlıştır, ölür veya yaşar bilemeyiz ki bilsek de kimsenin umrunda olmaz. bazı insanlar başkasının karısına kızına özgürlük ayağı çekip amerikan tipi gevşek aile babasını oynarken iş kendisine gelince birden diyarbakırdaki aşiret ağası oluveriyorlar. yazık.
    hasmet bunu beğendi.

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Alıntı -ZERO- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben genel olarak olaya yapılan samimiyetsiz tepkileri açıklamak istedim. adamın tavrı doğrudur, yanlıştır, ölür veya yaşar bilemeyiz ki bilsek de kimsenin umrunda olmaz. bazı insanlar başkasının karısına kızına özgürlük ayağı çekip amerikan tipi gevşek aile babasını oynarken iş kendisine gelince birden diyarbakırdaki aşiret ağası oluveriyorlar. yazık.
    10 metre yakınlarına gelen her turist dişisine "wanna join us", "ar yu go to disko tunayt" diyen tipler zaten,haklısınız.
    Selametle..

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)