Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Psikolojisi bozuk bir ruh hastasiyim

Motovento
    REKLAM ALANI

Biraz konu içi, biraz konu dışı olacak ama içimi dökmem gerekiyor. Çocuk yaştan beri kişilik bozukluğum var uzun uzun ne oldugunu anlatmayacagim.

Son 1 yildir ciddi sekilde artmaya basladi. Bugün mesela bi cg beni geçti, sinirden ağlayacaktim. Sonra ön kaldırdı "ben neden böyle kaldiramiyorum" diye dusunup iyice sinirlendim. Surekli kendimi baskalariyla kiyasliyorum. R25 gordum bitane adam bana fark acti gitti. Evet r25 tozunu attirir benim motorumun ama kabullenemiyorum degisik bir psikoloji. Her seyin en iyisini istiyorum sanirim.

Neyse ustune bugun sokaga cikim yuruyerek geziyorum biraz, sanirim o kadar cirkinim ki bitane kiz bile bakmadi. 2-3 tane kiz grubu geciyor, yanimda baska bi cocuk var tum kizlar ona bakiyor. Yine sinir krizleri geciriyorum neden boyle yakisikli degilim diye. Ama zaten o kadar cirkin oldugum icin yanimda kim olursa olsun ona bakiyorlar. Bilmiyorum bu psikolojiyle yasamak cok zor oluyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Gerçekten zor olduğunu düşünüyorum bu şekilde yaşamanın.

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Profesyonel destek almalisin.

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Hiç takma kafana.Biz de turol olduk zamanında.

rebirth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    cg al modifiye et. bir sürü motor, araba tokatlarsın. hem cg'cilerle arada kapışırsınız aksiyon olur. cg'cilere tav olan bir kız da çıkar karşına, güzelce yaşarsın.
    yada rx135 al modifiye et, 250'likleri bile tokatlar keyif yaparsın.

Motosikleti
    cıks

aklıma direk gelen bu
    Ranzi95, fz6_fazer, Olgun28 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Alıntı rebirth adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cg al modifiye et. bir sürü motor, araba tokatlarsın. hem cg'cilerle arada kapışırsınız aksiyon olur. cg'cilere tav olan bir kız da çıkar karşına, güzelce yaşarsın.
    yada rx135 al modifiye et, 250'likleri bile tokatlar keyif yaparsın.
    Hocam asıl koyan şey ben kendimi iyi sürücü sanirdim, herif cg ile virajlarda ayaklarini arkasina alarak 140-150 km hizla dondu. Ben 100 km hizi gecemedim virajlarda korkumdan. Viraj dedigim oyle keskin viraj degil ama.

rebirth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı takintili adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam asıl koyan şey ben kendimi iyi sürücü sanirdim, herif cg ile virajlarda ayaklarini arkasina alarak 140-150 km hizla dondu. Ben 100 km hizi gecemedim virajlarda korkumdan. Viraj dedigim oyle keskin viraj degil ama.
    Cg-viraj-150km hız. bu kelimeler bir araya gelince hiç mantıklı olmadı. motosikletin üzerine yatan bir kişi zaten risk algısı olmayan biridir, onların yaptıklarını kendine örnek alma.

paran olur r25 alırsın, denyonun biri 600lük yada 1000lik makineyle sağ şeritte olduğun halde sağından ve dibinden geçer, basarsın yakalayamazsın .içi. yine sinirlenirsin. bu traz egolardan arın, herkes trafikte risk alarak sürmek zorunda değil, herkes güçlü motor alabilecek kadar zengin değil. bu normaldir. herkes çok iyi koşullarda yaşamıyor, elinde olan şartları en iyi kullanmaya bak.

öğrenciysen derslerine çalış, başarılı ol, ardından zaten kızlar başarılı erkeğe gelir, görürsün. öğreci değil de çalışıyorsan işini düzgün yap iyi insan ol, egolarından sıyrıldığın an bir ybr 125 bile seni mutlu edecektir, hayatını paylaşacağın bir kadın da illa ki çıkar karşına. yolda gördüğü her eliyüzü düzgün erkeği kesen kızlar bakmasın zaten, sktr et.
    TRooper.06 ve espresso bunu beğendiler.

islambey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMOTO 250NK
    Sorun ne cg nin seni geçmesi nede kızların sana bakmaması. Kendine güven,kendini sev ve kendine inan .İyi bir destekle bunu aşabilirsin
    Allah'in izniyle
    Olgun28 bunu beğendi.

Motosikleti
    Ybr 125 Esd-Pulsar 200 NS(<3)
    İşe gir çalış seni biraz ezsinler
    aonal ve espresso bunu beğendiler.

caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    ya bilader r25 e tokatlanan adam mı olur peeeh bende seni bişi sanardım hemde kızlar bile bakmıyomus kardes ınternet kullanmaya bıle hakkın yok

Never4More - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konu açtı yine tipini sevdiğim
    cenkyenmez bunu beğendi.

IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    nick ve konunun mükemmel uyumu...
    Olgun28 ve aonal bunu beğendiler.

mfBulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Artık eminim ki "kararsiz" tekrar aramızda. Hayır trollsün, bari kendini geliştir. Yeni şeylerle çık karşımıza..

Cebimde para , sırtımda takım , ayağımda potin vaa diyenlerden daha iyi yazım ve noktalama kullanıyorsun , lazımsın buraya , ancak daha komplike konular bekliyoruz.

Bilmiyorum annen baban hayatta mı hayattaysa Allah uzun Ömürler versin.Sen hiç yakınından biri hayatını kaybettiğinde acı yaşadın mı ? İnşallah yaşamazsın. Hayatta ne zorluklar var.Sen hiç losemi çocukları ziyaret ettin mi , sen hiç yetim , öksüz kimsesiz çocuklarla karşılaştın mı , galiba hayır eğer bunlara baksaydın kendine sorardın acaba ben ne yapıyorum böyle bu kadar derdi olan varken motorum iyi değil de r25'i geçemedi diye üzülüyorum diye.Kendini geliştirmeye bak oku , millet uzaya giderken ben niye bunları düşünüyorum diye kendine sor.En önemlisi hiç bir şey olamıyorsan şu egondan kurtulda adam ol.
    Olgun28 bunu beğendi.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Ama bir insan herşeyi mükemmel yapamaz ki. Hem hızlı viraj al, hem yakışıklı ol, hem iyi fren yap. Yok öyle biri.

Kendini kötü hissedersen biraz fren yap, ki moralin yerine gelsin.

Bu arada teker çalışmaları nasıl gidiyor?
    BIYIKLI bunu beğendi.

Bu konuda yüzyüze sohbet edilse sabaha kadar anlatılabilir. Ama arkadaşlar özellikle rebirth güzel cümleler yazmış.
    Dostum senin hayatta sorumlu olduğun şeyler, efendi insan olman, dürüst olman, trilyonların bile olsa üretime katkıda bulunman (ülke ekonomisine katkı) , sağlığını muhafaza edip tedbirli yaşamandır. Ha bunların üstüne çevrene maddi manevi faydaların oluyorsa senden iyisi yoktur. Kızların bakmaması veya motosikletle bilmemne hareketini yapamıyor olman ya da başkalarının yapıyor olması, bir sorun falan değildir. Eğer depresyondaysan (ki hepimizin başına gelebilir) psikiyatristlerin vereceği antidepresanların faydası olacağını da bilebilirsin

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Cevap 1: Psikolojisi düzgün insan yok artık. Sen de herkes gibiymişsin. Kafana takma. İnanmıyorsan birini yüksek hız farkı ile solla. Hep aynı sonucu alırsın. Manyak gibi peşine takılırlar. Asıl bunu yapmayanlar anormaldir. Çünkü, herkesin yaptığı şeyi yapmıyorlar.

Cevap 2: Yakışıklı değilim diye üzülme. Yeni jenerasyon kızlar yakışıklılığa önem vermiyor. Aşağıdaki karakter özelliklerini geliştirirsen bunaltacak kadar çok ilgi gösterirler.

Motosikleti
    İNTEGRA gitti şuan 50cc (150cc)arora vesta scooter
    terminatör filminden bildiğimiz,arnold schwarzenegger in bir sözü var,

bir BMW alırsanız onun nekadar hızlı gittiğini insanlara göstermek için caddelerde sürekli gazlarsınız
    ama bir FERRARİ alırsanız gazlamanıza gerek yok,herkes onun nekadar hızlı gittiğini bilir

seninkide bu hesap,al bir 1000rr hiç gazlamana gerek yok,bütün herkes onun nekadar hızlı gittiğini bilir,yanından cg geçse bile utanarak geçer

bu sayede pisikolojinde yerine gelir
    Olgun28 ve espresso bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)