Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

YENİKAPIDAN İSTANBUL FUARINA NASIL GİDERİM YADA ESENLER OTOGARINDAN ??

Motovento
    REKLAM ALANI

Bandırmadan fuara gidicem istanbul fuarına ama nasıl yapıcam bilmiyorum istanbula çok gelen birisi değilim yardımcı olursanız sevinirim..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    TRACER 700
    Merhaba arkadaşım yenikapıya idoyla geliceksin tahminimce en kolay yolu taksidir sahilden 15 20 tl tutar taksiyle Yok dersen
    Biraz yürüyüp aksaray metro istasyonuna yürümen lazım oda en az 15 dakika yürüme demek metro seni direk fuar alanına götürür
    En mantıklısı otogar olur otogarın altında metro var ordan fuara
    Fuardan otogara
    Saygılar

15 20 tl taksi götürcekse yenikapı idodan sıkıntı yok esenler işi yaş dönüş otobüsü gece 12 oyüzden feribotla gelicem
    bana taksiyle gidince 50 lira fln diolarda o yüzden taksilerden kuşkulandım

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Esenler'de metroya bin daha kolay. Havaalani istikametine gidiyosun havaalanina gelmeden 1 durak önce iniyorsun. Durak ismi dünya ticaret merkezi cnr yada dtm diye geçer.

Selametle..

ozaman başka otobüs firmalarına bakayım kamil koç donuş en geç gece yarısı :D

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Alıntı motoban adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ozaman başka otobüs firmalarına bakayım kamil koç donuş en geç gece yarısı :D
    45 tlden aşağı tutmaz bilgin olsun.. Metro son saat 12 olması lazım.

hay ozaman otobüsle gelicez çaremiz yok sabah 6 otobüs bulsam 11 de olurum heralde

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:58 ----------

peki fuar alanından sultanahmete metro varmı

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:00 ----------

dönüşler hep gece yarısı otobüste ilk giderken otobüsle gelicem dönüşte ido yenikapıdan bandırma yapıcam

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:01 ----------

kafam karıştı şuan yukardaki arkadaş yenikapıdan fuara taksiye 15 20 tl gidersin dedi şimdi 45 dediniz nası yapsam

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Alıntı motoban adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hay ozaman otobüsle gelicez çaremiz yok sabah 6 otobüs bulsam 11 de olurum heralde

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:58 ----------

peki fuar alanından sultanahmete metro varmı

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:00 ----------

dönüşler hep gece yarısı otobüste ilk giderken otobüsle gelicem dönüşte ido yenikapıdan bandırma yapıcam

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:01 ----------

kafam karıştı şuan yukardaki arkadaş yenikapıdan fuara taksiye 15 20 tl gidersin dedi şimdi 45 dediniz nası yapsam
    Sultanahmet'e gitmek istyorsan fuardan çıkınca metrobüs soruyorsun. 5 10dk yürüyorsun metrobüse biniyorsun, cevizlibağ istikametine gidiyorsun, cevizlibağdan inip tramvayı soruyorsun,zaten hemen yanında. Sonra tramvaya biniyorsun çultanahmette iniyorsun.

Google amcada taksi ücreti hesaplama araçları var ordan bakabilirsin. Ben tahmini yazdım ortalama 45 tl tutar.

İhtiyacın olan 1 adet istanbul kart almak..

Bundan sonraki bilgi paylaşımlarım için rehberlik ücreti almak zorunda kalıcam..

Yenikapı cnr 17 km 50 den aşağı yazmaz.

bide bu yenikapıdan fuar alanına doru giden 96T iette otobüsü var galiba internette öyle birşey yazıo

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    Persembe günü gideceksen alirim ben seni yenikapı dan... ama saat 11 cok erken 1 gibi gelen bir feribot varsa olabilir.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)