Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Baya gıcık oldum buraya...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Uğur Gündüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    askerden sonra olacak
    Yahu ne bu milleti iğneleme, afra-tafra olaylarınız? Tamam komik olan şeylere bende bazen değişik cevaplar veriyorum ama inanın kendini beğenmiş kişiler yüzünden şurada 5 dakika durasım gelmiyor. Gerçekten bilgili insanlar dalga geçileceğim diye mesaj yazmıyor... Nasıl bir ortam oldu burası.. Geçen sene daha düzgündü..
    doghouse, fz6_fazer, YERUÇAĞI ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Düldül
    Ehliyet yaşı 16 ya düşerse normal.
    manofsteel, yüksel66, 06Serhat ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

mustick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R
    Bundan sonra üye olacaklara tavsiyem sorularına düzgün ve kaliteli cevaplar almak istiyorlarsa bayan profili ile üye olsunlar.
    Uğur Gündüz, nTolga, Crenox ve 5 diğerleri bunu beğendiler..

rebirth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    toplumdaki her alanda olduğu gibi çok düzgün insanlar da var forumda, kendini bi halt sananlar da. o tipleri çok ciddiye almayın boşverin.
    o tiplerden ben de bıktım da, kaçabileceğimiz bir mecra kalmadı. artık her yerde varlar.

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Uğur gündüz sanki bana laf çarpıtıyorsun gibi geldi.Ben mi yanlış anlamışım.
    Uğur Gündüz bunu beğendi.

Taner YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sırasıyla: Hyo GT250R, YAMAHA R1, HONDA 1000 RR,
    Alıntı Uğur Gündüz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yahu ne bu milleti iğneleme, afra-tafra olaylarınız? Tamam komik olan şeylere bende bazen değişik cevaplar veriyorum ama inanın kendini beğenmiş kişiler yüzünden şurada 5 dakika durasım gelmiyor. Gerçekten bilgili insanlar dalga geçileceğim diye mesaj yazmıyor... Nasıl bir ortam oldu burası.. Geçen sene daha düzgündü..
    6-7 sene önce tadından yenmezdi buralar..
    Yeni nesil ukala olduğundan kaynaklanıyor.
    Uğur Gündüz ve Fr.Sante bunu beğendiler.
    Korkarak yaşıyorsan eğer sende hayatı seyredenlerdensin..

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    "forum çok bozdu" klişesi muntazaman tekrarlanan bir isyandır.
    forum hep böyleydi, böyle olmalıydı, böyle olmaya devam edecek.

"gerçekle örtüşmüyorsa gerçeği değil beklentilerinizi gözden geçirin."

Tommy Kincaid

ajwer06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal-Raptor Spyder
    bu sorun tek burayla alakalı degıl.. tum internet mecrası artık bu sekılde bazen tahamul edılmez oluyor.

Remzidemir41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Saçma bir cevap...

alasehirli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ARORA AR-125/43
    Genelleme yapmanız beni gerçekten üzdü genelde troll iğneleme yapanlar 20 30 yaş arasında aslında ben 20 yaş altı saygısız kullanıcı görmedim bu forumda ama yinede büyüksünüz iyisini bilirsiniz ama genelleme yaparsanız bana cevap verme hakkı olur söyliyim yinede

ByYlmzZz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bir Süre Yok
    aslında geçen seneden beri açtığım hiçbir konuda rahatsız edici,trolleme yapmaya çalışan kimseyi görmedim.ya da bana hep bilen ve forumun değerlileri denk geldi bilemiyorum.fakat bazı konuları okurken denk gelmişliklerim oldu.heryerde varlar HE deyin ve geçin..

S3cond - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    70-80 arası nesil zorluklarla yokluklar ama örf adetlerle büyümüş,

80-90 arası nesil bi önceki nesle göre bi tık daha yukarda maddi acıdan okuyan öğrenen nesil,

90-00 bilgisayar,teknoloji bolluk içinde yetişmiş ama içinde örf,adet,saygı, kültür barındıran nesil,

00-17 bolluk içinde yokluk görmeden,okumadan araştırmadan robot misali sisteme ayak uydurmuş sorgulamayan, aile,örf,adet,saygı kavramlarından yoksun tüketen nesil,sonuca ulaşması için emek vermesine gerek yok çünkü günümüzdeki sistem önce yemek veriyor sonra hesap istiyor... Hal böle olunca herkes kral ;)
    manofsteel, Taner YILMAZ, Osm@n ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

Remzidemir41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herkes nedense hep önyargılı davranıyor. 2k sonrasına bir gıcık kapma muhabbeti mi ne var acaba ... 17 yaşındayım. Ne kimseye saygıda kusur ettigim oldu, nede milletin konusunu boş boş sebeplerle işlettigim.Forum'a katılma amacım 3-5 bişey ogrenip,gündemdeki esprilerden yararlanmak o kadar :D

IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    biz buraya eğlenmek için giriyoz.
    alındıysan bi daha yazmayız

Burayı 1 numara yapan şeyler :

Facebok ve türevleri gibi olmayıp , 7 den 70 e herkesi barındırmasıdır.

Her renkten fikirden kimseleri barındırır , tahammüllüdür nisbeten.

Herzaman olmasada , çoğu defa yardım alabilirsiniz , tabii gelen cevapları süzmek gerek.

Defalarca kendi güruhunu forumda üst / elit / kral tayfa yapmaya çalışanlar oldu , sonuç tutmadı tutunamadılar.

Kör cahilinden , akademisyenine , zanaatçiden amelesine bir pota burası.

Sisiniz yüksekmis düşükmüş sökmez burada , burada herkes aynı tahta tabureye oturur.

Arada sırada capon hayranı melisa gelir neşe katar , bazende kararsızlıklar sarar ama keyiflidir.

Kasıntılar tutunamaz burada , sanırlarki smokin grand tuvalet , salon beyi hanımı herkes değildir pektabii.

Burası yaradılışın isbatı çamur potasıdır ,avcunu bi atarsın creativce ancak tanrı olmadığından eline genelde dışkı gelir renklidir vesselam.

Değiştirmeye kalkmayın , olduğu gibi kabul edin , bu dediklerim sıradan daveanışlar için elbette extrem olursa , yaptırım uygulanır.

İmza mekanın sahibi ,Co2.
    Uğur Gündüz, Lucas ve cenkito bunu beğendiler.

Ister 15 yasinda olun ister 45, kimse üzerine alinmasin. Ama arkadas son derece haklı, daha öncede yazdım, bir sürü gereksiz insan var forumda. Sacma sapan soru sorup forumu işgal edenler, gereksiz yere insanları kiranlar vs.

Haklısın abim benimde sinir oldugum bi konu yani dalga geçme konusu degil de saygısızlık dan kötü oluyor benim yaşım 18 diye cogu abim dalgaya aldı sorun etmedim ama biri 250cc Chopper ile başlıyorum diye ölürsün gibi laf söylediği için arama cok mesafe koydum haklısın ölebilirim ama bu güvenceyi sana veren ne? Motor mu yoksa ben miyim hani her 250cc motor ile başlayan ölüyormu APAÇİ mi oluyor bu benim hayalimdi 6 yaşımdan beri bi Chopper sahibi olmak sen kendi hatanla beni kıyaslamaya calısırsan sende ölürsün (kızmayın abim bana içimi dökesim geldi konuyu acan abime hak verince çünkü saygı çok azalmış bu ülkede yada bizim tanıdıklarımız kişiler hep saygısızdı) benim sormak istedigim bir şey var bi abim cevap verirse çok aydınlatmış olur beni
    Hani bu ölürsün mevzusu nerden geliyor neden geliyor neden var herkeze böyle ön yargı ile mi yaklaşıyorlar yoksa kişinin başlayacağı motor güçlü diyemi. Yoksa motoru kullanan kişi apaçi diye mi

ayetlervaray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight 200
    kardeş kaldıramıyosan girme

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Web ortaminda tanimadiginiz insanlar tarafindan size uymayan,dusundugunuzun tersi yada hosunuza gitmeyen mesajlari kaldiramayacak kadar takintili ve isyan edecek durumdaysaniz ben kesinlikle daha fazla sosyalleşmenizi öneririm.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı 14k adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haklısın abim benimde sinir oldugum bi konu yani dalga geçme konusu degil de saygısızlık dan kötü oluyor benim yaşım 18 diye cogu abim dalgaya aldı sorun etmedim ama biri 250cc Chopper ile başlıyorum diye ölürsün gibi laf söylediği için arama cok mesafe koydum haklısın ölebilirim ama bu güvenceyi sana veren ne? Motor mu yoksa ben miyim hani her 250cc motor ile başlayan ölüyormu APAÇİ mi oluyor bu benim hayalimdi 6 yaşımdan beri bi Chopper sahibi olmak sen kendi hatanla beni kıyaslamaya calısırsan sende ölürsün (kızmayın abim bana içimi dökesim geldi konuyu acan abime hak verince çünkü saygı çok azalmış bu ülkede yada bizim tanıdıklarımız kişiler hep saygısızdı) benim sormak istedigim bir şey var bi abim cevap verirse çok aydınlatmış olur beni
    Hani bu ölürsün mevzusu nerden geliyor neden geliyor neden var herkeze böyle ön yargı ile mi yaklaşıyorlar yoksa kişinin başlayacağı motor güçlü diyemi. Yoksa motoru kullanan kişi apaçi diye mi
    Her konuda fikir sahibi, muhakemesi zayıf bilinçsiz insan kaynıyor ortalık.

1. Chopper değil, Cruiser.
    2. Cruiser tipi kullanması en kolay ve güvenli motosikletlerdendir. Amerika'da eğitimi onlarla verirler çoğunlukla.

1500cc cruiseri gözünde büyütüp 600cc SS'i ara motosiklet zanneden insan dolu ortalık. Deneyim az olunca bilgi kirliliği alıp götürüyor...

Deriniz biraz kalın olmalı. Söz söyleyeni bağlar, söyleneni değil. Havlayan köpeğe tepkiniz ne oluyor? Moralinizi bozmaz herhalde. En fazla rahatsız eder.

İsteyen istediğini yazar. Rahatsız olduysanız veya yanlış buluyorsaniz belirtin geçin.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)