Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

--Duke200,Rc,R25,MT,Cbr-- Max-13-14 bin TL

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Düldül
    Ybr mi sattım. 250 cc ye geçmek istiyorum. Racing ile naked arasında seçim yapamıyorum , hangisi olursa olur gibisinden..

Aradığım özellikler.
    Konfor
    Az titreşim
    Yedek parça
    Yedek parça ucuzluğu
    Servis ucuzluğu
    Az yakan çok kaçan
    Uzun yolda 130 civarında seyredebilecek.
    Prestij de var . 1 sene sonra okul bitiyor.İşim gereğ bu sektörde çok önem veriyorlar bu tip şeylere.

Benim kafam çok karıştı hangisi almalıyım bilemiyorum. Bu fiyattaki r25 ler biraz daha yıpranmış gibi geldi ama duke ile rc tam tersi güzel motorlar var bu fiyata. Cbr ise her türlüsü var.
    Sizce ne almalıyım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:56 ----------

Veya 0 pulsar alıp onlamı devam edeyim. Benim bu isteklerimi karşılar mı ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:10 ----------

CRF 250 de aklımda olan bir model. Çok kararsızım ne yapmalıyım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Alıntı Yusuf -_- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ybr mi sattım. 250 cc ye geçmek istiyorum. Racing ile naked arasında seçim yapamıyorum , hangisi olursa olur gibisinden..

Aradığım özellikler.
    Konfor
    Az titreşim
    Yedek parça
    Yedek parça ucuzluğu
    Servis ucuzluğu
    Az yakan çok kaçan
    Prestij de var . 1 sene sonra okul bitiyor.İşim gereğ bu sektörde çok önem veriyorlar bu tip şeylere.

Benim kafam çok karıştı hangisi almalıyım bilemiyorum. Bu fiyattaki r25 ler biraz daha yıpranmış gibi geldi ama duke ile rc tam tersi güzel motorlar var bu fiyata. Cbr ise her türlüsü var.
    Sizce ne almalıyım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:56 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:10 ----------

bu saydığınız tüm modelleri test etme veya çevrenizde varsa bir deneyin ona göre zaten daha iyi karar verebilirsiniz.
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    250'lik motorlar 130'la çok da rahat seyir etmezler.
    jimi_hendrix bunu beğendi.

Motosikleti
    Düldül
    Alıntı kdiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu saydığınız tüm modelleri test etme veya çevrenizde varsa bir deneyin ona göre zaten daha iyi karar verebilirsiniz.
    Pulsar,r25 ve cbr 125 kullandım. Aralarından en sevdiğim r25 ama iyisi için de 14 bin gözden çıkarmak lazım biraz fazla gelicek. Yani sıkıntıya ve borca sokucak. 12 bine bişey alsam , yeni ekipmanıda dizebilirim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:10 ----------

Alıntı shruikan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    250'lik motorlar 130'la çok da rahat seyir etmezler.
    r25 çok rahat seyrediyor.

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Pulsar,r25 ve cbr 125 kullandım. Aralarından en sevdiğim r25 ama iyisi için de 14 bin gözden çıkarmak lazım biraz fazla gelicek. Yani sıkıntıya ve borca sokucak. 12 bine bişey alsam , yeni ekipmanıda dizebilirim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:10 ----------

r25 çok rahat seyrediyor.
    130 ile giderken 9500 gibi devir atan makina 130 ile rahat seyir etmiyordur Üstündeki rahat seyir ediyordur olabilir.
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Komforlu olsa servis ve parcasi ucuz olmaz, az yaksin diyorsan 130 la komforlu gitmez.. istedigininz yapilamaz...

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    2014 pulsar aldım 2016 yılında sattım, mt25 aldım 2016 yılında 2017 iki hafta önce sattım, şuan tekrar pulsar aldım, mt25 rahat ivmelenme de güzel ama şehir içi kendi kullanımıma göre agresif hareket yok bu kış ayında 4,5-4,7 yaktı yazın 4-4,2 litre yaktı aynı kullanıma göre uzun yolda 120km hıza kadar 3,6-3,8 yaktırdım ama, rahat bir şekilde 150km hızda gidiyor ben fazla hızlı kullanan bir kişi değilim bir defa 153km hıza çıktım daha da çıkmadım bana ters, mt25 ve r25 aynı motora sahip nasıl olsa kullanmışsınız son söz sizde, binmediklerinizi de bir test edin ona göre kararınızı verin.

Motosikleti
    Düldül
    Alıntı Darkcity2000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Komforlu olsa servis ve parcasi ucuz olmaz, az yaksin diyorsan 130 la komforlu gitmez.. istedigininz yapilamaz...
    Duke ve rc yi eledim kafamdan cbr da istemiyorum zaten piyasada sağlam yok. Paraya kıyarsam mt25 alırım ama kıyamassam işte crf te aklımı çeliyor. Seviyorum böyle büyük motorları . CRF e 2 kişi binip 300 km rahat yol yapabilirmym. Resimlerden gördüğüm kadarıyla selesi çok rahat görünmüyor.

3 seçenek kaldı
    Pulsar-CRF 250-Mt25

r25 te istiyorum ama yazın gideceğim tatil yerinin yolu bozuk . Rahat rahat gezmek istiyorum.

Motosikleti
    honda cb650f
    Rahat konforlu motor istiyorsan 250 cc alabileceğin tek motor Suzuki inazuma 3 yıl kullandım hem şehir içinde rahat hem uzun yolda Antalya İzmir gezmişliğim var bir keresinde 5 günde 2500 km yaptım hiç rahatsız etmez
    Ergün Er. bunu beğendi.

tcourb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    f700 gs
    dağ bayır sürceksence crf güzel ama depo 8 litre. sürücü konforu diğer crosslara göre iyi diyorlar ama artçılı falan bineceksen o motordan konfor beklentin olmasın. mt-25 de uzun yolculuklarda artçının götü başı tutmayabilir

Ergün Er. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Araştırıyor..

Aradığım özellikler.
    Konfor
    Az titreşim
    Yedek parça
    Yedek parça ucuzluğu
    Servis ucuzluğu
    Az yakan çok kaçan

Sizce ne almalıyım.

Uzun yol yapacaksan naked , roadster modellere yönel bence . Max. bütçe belirtmediğin için marka/model konusunda fikir veremiyorum. Verdiğin seçeneklerden Pulsar 200ns diğerleriyle kıyasla fiyatı yarı yarıya aşağıda en çok bu kafanı karıştırır

Motosikleti
    Düldül
    Alıntı Ergün Er. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uzun yol yapacaksan naked , roadster modellere yönel bence . Max. bütçe belirtmediğin için marka/model konusunda fikir veremiyorum. Verdiğin seçeneklerden Pulsar 200ns diğerleriyle kıyasla fiyatı yarı yarıya aşağıda en çok bu kafanı karıştırır
    Uzun yol çok yapmicam. Yılda 3-4 defa yaparım oda istanbul-balıkesir arası. Pulsar ile crf nin uzun yol konforu hakkında bi bilgin varmı. Ayrıca bütçem max 14 ama 14 bile vermem zor çünkü yeni ekipman sigorta vs

Kısaca motora nasıl bineceğimi söyleyeyim. Yaz-kış binmeyi düşünüyorum.
    Normal günlerde okula gidicem , okulun olmadığı günlerde turlarım kısa şekilde , yanımda arkadaşım olur olmaz bilemem. Ama mesela ocak ayında kafama eser , arkadaşımla yazlığa giderim.Yazın ise 3-4 kere yazlığa gidip gelirim. Geri kalan günlerdede normal iş ev.
    Gittiğim yerde öyle arazi değil sadece merkezden köye giden kısım. 15 km kadar bazı yerleri toprak bazı yerleri çakıl yol. Bazı yerler çamur birikmiş vs vs vs

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:46 ----------

Alıntı tcourb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dağ bayır sürceksence crf güzel ama depo 8 litre. sürücü konforu diğer crosslara göre iyi diyorlar ama artçılı falan bineceksen o motordan konfor beklentin olmasın. mt-25 de uzun yolculuklarda artçının götü başı tutmayabilir
    Peki pulsarla crf nin artçı konforunu kıyaslarsak ne olur . Birde CRF nin aldığı rüzgarın aynısını pulsar alıyor değilmi. Yani aynı rüzgarları alıyorlar.

Motosikleti
    Yohhh
    İhtiyacınıza en yakın cevabı verecek motor bana kalırsa inazuma; inazumanın kalıbı sebebiyle rüzgar da yemezsiniz. Benelli tnt250 kullananlar gayet memnun gördüğüm kadarıyla, ayrıca titreşim inazuma gibi ve gayet konforlu olduğunu söylüyorlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:54 ----------

Yani Benelli tnt250 (çift siindir) kullananlardan da bir yorum almanı öneririm.
    Ergün Er. bunu beğendi.

Motosikleti
    Düldül
    Alıntı jimi_hendrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İhtiyacınıza en yakın cevabı verecek motor bana kalırsa inazuma; inazumanın kalıbı sebebiyle rüzgar da yemezsiniz. Benelli tnt250 kullananlar gayet memnun gördüğüm kadarıyla, ayrıca titreşim inazuma gibi ve gayet konforlu olduğunu söylüyorlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:54 ----------

Yani Benelli tnt250 (çift siindir) kullananlardan da bir yorum almanı öneririm.
    İnazuma güzel motor 15 sene sonra alabilirim. TNT 250 yide bir ara izlemiştim videolarını sevmiştim. Kullananlar genelde memnunlar. 12-13 e temiz bulunur mu acaba . Birde 2.el sorunu var onun

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K

Aradığım özellikler.
    Konfor
    Az titreşim
    Yedek parça
    Yedek parça ucuzluğu
    Servis ucuzluğu
    Az yakan çok kaçan

Sizce ne almalıyım.

Hocam merak ettim bölüm neydi tam olarak.

gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    prestij konusun da emın olmamakla beraber cbr eledık ( cbr olanlar kızmasın son 2 senede artık karızmayı bence kaybettı heryerde var )
    yedek parca ve malıyetlerı kısmın da ktm lerı eledık
    az yakar cok kacar olayın da yamahaları eledık
    ve bu makınaların 130 km/h rahat seyir edemezler
    eeee sana motosıklet kalmadı hoca , arayışını bıraz daha daralt gordugun gıbı senın ıstedıgın motosıklet daha uretılmemıs

Motosikleti
    Düldül
    Alıntı whitedeamon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam merak ettim bölüm neydi tam olarak.
    3d modelleme ve animasyon okuyorum, aslında hem zevk için hem diploma için okuyorum. Şuan freelance mimari görselleştirme yapıyorum bu ara çok iş bulamıyorum sıkıntıdayım. Okul bitince animasyona kaymassam tanıdık bir kaç yer var , mimar ofisinde çalışıcam.
    Ayrıca bu animasyoncuların çoğu motor hastası ve bu sektörde insanlar iş vermeden önce. Pörtfolyo dan sonra imajına bakıyor.

Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı gogozh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    prestij konusun da emın olmamakla beraber cbr eledık ( cbr olanlar kızmasın son 2 senede artık karızmayı bence kaybettı heryerde var )
    eeee sana motosıklet kalmadı hoca , arayışını bıraz daha daralt gordugun gıbı senın ıstedıgın motosıklet daha uretılmemıs
    hocam valla o 130 ile seyahat edilecek 250 cc yi ben de çok aramıştım zamanında.

Bu arada çok çok iyi tanıdığın iyi bir usta varsa honda cbf500 gibi bir alete bakabilirsiniz 2007-2008.

Motosikleti
    Düldül
    Alıntı gogozh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam aslında crf isteklerimi karşılıyor gibi de aklıma takılan bir kaç sorun var.
    Çok mu rüzgar yiyiliyo crf de , yoksa pulsarla aynı ölçüdemi. Ayrıca 2 kişi rahat edermi motorda hem kısa hem uzun yolda . Ben 178cm 70 kg dostumda 189 cm 87 kg ondan daha hayvan arkadaşım yok zaten . Öyle her allahın günü artçılı binmicem ama belirli zamanlar haftada bir bi yere gidilir vs vs yada uzun yola tek çıkmamak için.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:46 ----------

Alıntı jimi_hendrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam valla o 130 ile seyahat edilecek 250 cc yi ben de çok aramıştım zamanında.

Bu arada çok çok iyi tanıdığın iyi bir usta varsa honda cbf500 gibi bir alete bakabilirsiniz 2007-2008.
    Eskinin zevki çok olur ama derdi de çok olur

O yüzden düşünmüyorum. Ya 100 den aşağı düşürmesin rampalar da filan yeter zaten. Arada 140 gidiyim filan işte.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    boy uyarsa şiddetle z250sl tavsiye ederim.0 km alabilme olasılığında var sağlam bir pazarlıkla.boy 1.80 altındaysa sana uyar.gidiş duruş görüntü kalite imajsa imajda var şiddetle tavsiye ederim.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)