Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

--Duke200,Rc,R25,MT,Cbr-- Max-13-14 bin TL

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Düldül
    Alıntı burak burk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    boy uyarsa şiddetle z250sl tavsiye ederim.0 km alabilme olasılığında var sağlam bir pazarlıkla.boy 1.80 altındaysa sana uyar.gidiş duruş görüntü kalite imajsa imajda var şiddetle tavsiye ederim.
    Çok güzel motor ama arkadaşında benimde vücutlarımız yapılı. O motor çok dayanmaz ikimize . He ama tek olsam motora %100 tek binsem kesinlikle alırdım ama servisi ve ikinci eli biraz can sıkar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    Alıntı Yusuf -_- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel motor ama arkadaşında benimde vücutlarımız yapılı. O motor çok dayanmaz ikimize . He ama tek olsam motora %100 tek binsem kesinlikle alırdım ama servisi ve ikinci eli biraz can sıkar.
    sorun çıkaran bir model değil servis varsa zaten yağ değiştir bakımı yap devam.2.elide gayet aranan ve hızlı bir cihaz diyebilirim.motor ama evet 1 kişilik artçın binerse heleki erkekse imkansıza yakın.uzun yollar falan olmaz bi karış arka selesi var çünkü.pulsar sürüyorum tavsiye ederim dicem ama 2 kişi kullanmaya çok önem veriyorsan ne kadar yüksek cc olursa torktan kazanırsın duke 200 de tavsiye etmem o şekilde.inazuma rahattır mt25 ve cbr 250 de iş görücektir.kolay gelsin

Motosikleti
    Düldül
    sorun çıkaran bir model değil servis varsa zaten yağ değiştir bakımı yap devam.2.elide gayet aranan ve hızlı bir cihaz diyebilirim.motor ama evet 1 kişilik artçın binerse heleki erkekse imkansıza yakın.uzun yollar falan olmaz bi karış arka selesi var çünkü.pulsar sürüyorum tavsiye ederim dicem ama 2 kişi kullanmaya çok önem veriyorsan ne kadar yüksek cc olursa torktan kazanırsın duke 200 de tavsiye etmem o şekilde.inazuma rahattır mt25 ve cbr 250 de iş görücektir.kolay gelsin
    Teşekkürler.

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    İnazuma alın hocam yolunuza devam edin.Şehir içinde o kadarda hantal bir motor değil.Rahat, sağlam, konforlu temiz bakarsanız satarkende iki tarafta üzülmez.

Motosikleti
    Düldül
    Alıntı whitedeamon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnazuma alın hocam yolunuza devam edin.Şehir içinde o kadarda hantal bir motor değil.Rahat, sağlam, konforlu temiz bakarsanız satarkende iki tarafta üzülmez.
    İnazuma çok soğuk geliyor. Ybr den sonra biraz daha değişik bişey istiyorum. İnazuma ybr nin teknolojili hali gibi geliyor.

Ergün Er. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Araştırıyor..
    boy uyarsa şiddetle z250sl tavsiye ederim.0 km alabilme olasılığında var sağlam bir pazarlıkla.boy 1.80 altındaysa sana uyar.gidiş duruş görüntü kalite imajsa imajda var şiddetle tavsiye ederim.
    2016 modelleri 15bin civarında , 2015 model sıfır km. bir motor vardı bayide , 13.000 TL fiyatı bence düşünülebilir .

Motosikleti
    Düldül
    Alıntı Ergün Er. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2016 modelleri 15bin civarında , 2015 model sıfır km. bir motor vardı bayide , 13.000 TL fiyatı bence düşünülebilir .
    2 kişi toplam 160 kilo sıkıntı çıkarmazmı sizce ?

RedCBR125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    z-ones180 CBR125 CBR250 CBF150 YZFR125 YZFR25
    Usta senin motorun cbr250. Az-çok gösterişli, görsel olarak r25 ve 250sl e nazaran büyük duruyor. Artçı selesi dar değil.
    Oturuş pozisyonu gayet dik ve rahat. 2 kişi binilecek güçte ve emsallerine nazaran az yakıyor. Parçası bol (emsallerine nazaran uygun fiyatlı yedek parça ve servis). Yaygın servis ağı. Genel anlamda sorunsuz bir alet diyebilirim.
    2. el olarak da piyasası çok canlı.
    Ergün Er. bunu beğendi.

Motosikleti
    Düldül
    Alıntı RedCBR125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Usta senin motorun cbr250. Az-çok gösterişli, görsel olarak r25 ve 250sl e nazaran büyük duruyor. Artçı selesi dar değil.
    Oturuş pozisyonu gayet dik ve rahat. 2 kişi binilecek güçte ve emsallerine nazaran az yakıyor. Parçası bol (emsallerine nazaran uygun fiyatlı yedek parça ve servis). Yaygın servis ağı. Genel anlamda sorunsuz bir alet diyebilirim.
    2. el olarak da piyasası çok canlı.
    Cbr a bakıyorum 13 bin filan temiz sağlam duranları. O parayı vericeğiime , r25 veya mt25 tercih ederim bence. Ben şuan crf ye ısındım ama bazı şeyler kafamı kurcalıyor.

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cbr a bakıyorum 13 bin filan temiz sağlam duranları. O parayı vericeğiime , r25 veya mt25 tercih ederim bence. Ben şuan crf ye ısındım ama bazı şeyler kafamı kurcalıyor.
    Crf e burda sayfalarca giydirebilirim ama sahipleri çok kızar, leke sürdürtmezler
    Bir de öenmliyse eğer, yakın çevrenizden bir mt 25 veya r25 bulun ve 130 sabit giderken yakıt tüketimine bir bakın
    not: 250 cc ile 130 sabit gidilir mi? Gidilir. 150-160 sabit de gidilir... 750-100 cc bir motosikletle 299 kilit de gidilebilir. gidiliyor yani

Motosikleti
    Düldül
    Alıntı BatuhanK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Crf e burda sayfalarca giydirebilirim ama sahipleri çok kızar, leke sürdürtmezler
    Bir de öenmliyse eğer, yakın çevrenizden bir mt 25 veya r25 bulun ve 130 sabit giderken yakıt tüketimine bir bakın
    not: 250 cc ile 130 sabit gidilir mi? Gidilir. 150-160 sabit de gidilir... 750-100 cc bir motosikletle 299 kilit de gidilebilir. gidiliyor yani
    r25 kullandım çok yaktığını biliyorum ama çok zevkli motor.
    Benim içimde doğa çocuğu var. Yani gidip ormanda kamp yapmak istiyorum. Güzel yerlerde fotoğraf çekmeyi seviyorum. Toprak,çakıl yolda (köyümün yolları) gözüm arkada kalmadan gitmek istiyorum. Belki yılda 5-6 kez gidicem belki daha fazla . Altımda güvenebildiğim motor olunca her kafama esince gidebilirim. 350 km. Köyün aşağısında şelaleler var oranın yolları bozuk, yani oralarda r25 ile girersinde lastik filan amasörler çok kötü zarar görür.. İçimde doğa aşkı var yani CRF ye çok yakınım.

feti_can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 700
    İnazuma güzel motor 15 sene sonra alabilirim. TNT 250 yide bir ara izlemiştim videolarını sevmiştim. Kullananlar genelde memnunlar. 12-13 e temiz bulunur mu acaba . Birde 2.el sorunu var onun
    12 bine cok rahat temizini bulursun.
    Zaten motor yeni geldigi icin temiz olmayani bulmak zor

Motosikleti
    Düldül
    Alıntı feti_can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    12 bine cok rahat temizini bulursun.
    Zaten motor yeni geldigi icin temiz olmayani bulmak zor
    Bozuk yolda gittin mi hiç , motor bozuk yolu kaldırır mı . Amortisörler filan.

Bozuk yolda gittin mi hiç , motor bozuk yolu kaldırır mı . Amortisörler filan.
    Crf rutin olarak yağ keçeleri patlatan iki kişi binince arka amortisörün dibine dayandığı arazi işi için hantal kalan ve detaylarda dudak büktüren bir motosiklet. Fakat arqziden kasıt,stabilize yollardan gitmekse ve yoğunluk asfalttaysa alternatifi olmayan bir motosiklet olduğu için mantıklı olabilir

Motosikleti
    Düldül
    Alıntı BatuhanK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Crf rutin olarak yağ keçeleri patlatan iki kişi binince arka amortisörün dibine dayandığı arazi işi için hantal kalan ve detaylarda dudak büktüren bir motosiklet. Fakat arqziden kasıt,stabilize yollardan gitmekse ve yoğunluk asfalttaysa alternatifi olmayan bir motosiklet olduğu için mantıklı olabilir
    Öyle saf araziye girmiyicem, sadece bozuk yollardan geçerim ama şu iki kişi aklımı karıstırıyor cünkü iki kişi toplam 160 kg civarındayız. Çok mu çöküyor acaba. Bi konu veya video arastırdım ama bulamadım. Bildiğin bi kaynak varmı?

Öyle saf araziye girmiyicem, sadece bozuk yollardan geçerim ama şu iki kişi aklımı karıstırıyor cünkü iki kişi toplam 160 kg civarındayız. Çok mu çöküyor acaba. Bi konu veya video arastırdım ama bulamadım. Bildiğin bi kaynak varmı?
    Görmek, kullanmak bi yana, cef in arkasına oturduğumda selenin eğimini rahatlıkla hissedebiliyordum. 'Çok'konforsuz oluyor
    Az silindir, çok iş

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)