Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

SJ400 WİFİ MİKRAFON SIKINTISINI NASIL GİDERİRİM ?

Motovento
    REKLAM ALANI

https://www.youtube.com/dashboard?o=U Böyle bir kanalım var ve mikrafon sıkıntım var nasıl çözebilirim bu sıkıntıya bazı izleyiciler mikrafonu düzelt diyor ama bir türlü çözüm bulamadım yardımcı olursanız sevinirim..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Dash_1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 200kt
    Hocam telefondan verdiğiniz link e giremiyorum. Kontrol paneli linki vermişsiniz galiba. Kanalınızın adı nedir tam olarak?

https://www.youtube.com/channel/UCQw...JJ2pSd5vcUu9hA aynen yanlışlık olmuş düzeltemedim

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs

manofsteel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-25
    Sayın Motoban kardeşim mikrafon sorununu dişi 3.5mm Jack alıp cozebilirsin fakat ince işçilik istiyor. Hassas davran

rebirth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Mikrofondur o, mikrafon olsa konuşamazsın

Mikrafon deilde montaj fln yapıyorum 3.5 jack bulsam bile allah kerim nası yapıcam bandırmada usta bilen varsa yada yaşayıpta bu işe yardımci olcak varsa bana yardımcı olabilir. ama yukardaki linkteki kanalımdaki videolardaki seslerim iyimidir iyise gerek yok gibime geliyor kararsız kaldım .. ?

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Alıntı motoban adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mikrafon deilde montaj fln yapıyorum 3.5 jack bulsam bile allah kerim nası yapıcam bandırmada usta bilen varsa yada yaşayıpta bu işe yardımci olcak varsa bana yardımcı olabilir. ama yukardaki linkteki kanalımdaki videolardaki seslerim iyimidir iyise gerek yok gibime geliyor kararsız kaldım .. ?
    yukarıda cevap yazan "manofsteel" nickli arkadaş bu konuda başarılı. bana yaptı bi tane. kargo yap ona gönder, içine de bi tost parası sıkıştır halleder.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)