Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

hs mi daha iyi rs mi

Motovento
    REKLAM ALANI

slm arkadaşlar ben bişeyi merak ediyorum kimisi rs daha iyi diyo kimisi hs bende bu aralar motor alcam kafam iice karıştı lütfen en iyisi hangisiyse onu söyleyin sonra başımın ağırmasını istemiyorum.birde fren muhabbeti var rs disk hs kampanaymış anliyamadım disk mi daha oluyo yoksa kampana mı bide bunun cevabını istiyorum.şimdiden herkese teşekkür ederim cevaplarınızı bekliyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    tabıkı dısk daha malıyetlı ve daha ıyıdır su konuya acıklık getıreyım rs hs ıle karsılastırılmaz ozellıklerıne baktınmı zaten acık ara fark rs onde hs ıyı dıyen bu ısten anlamıyodur.. ama sunuda soyeleyım arasaında tabıkı cok buyuk farklılıklar yok
    Yeni yine yeniden

saol okan abi bende zaten rs den yanaydım ama emin olmak istedim

okan abi sana bişey daha sorabilir miyim neden disk daha iyi daha mı iyi tutyo disk fren dahamı güvenli yanii

ariulu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    asya 150t
    rs tip olarakta kat kat üstün

SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Neden 151 rs alcan ki asyanın en sorunsuz motoru 125 T miş git ondan al servis diyor en sorunsuz diye ama ben bu aralar 110 ft ye taktım vitesli oluşu az yakışı uzun yol gitme ihtimali beni cezbediyo, vitesli derken yarı otomatik yanlış anlamayın
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    sımdı kampana fren oncelıkle sert olur yanı frene cok basman gerekır buda bı zaman kaybıdır.. dısk frende ıse frene basmanla bırlıkte yavaslar..dısk fren cok daha ıyı tutar ama dısk fren ın kayma ıhtımalı daha fazla ben zaten kayarak duruyorum
    Yeni yine yeniden

Kemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motora veda etti :(
    Şimdi aklıma geldi HS ile RS rasında tip olarak fark yok ki. Ben mi kör gözle bakıyorum acaba. Bir ara bnimde kafam karışmıştı. Yalnız HSlerin gelme nedeni RSlerde ki disk sorunu. Aynı sorun bizim 125 ZNlerdede çıktı. Hadi hayırlısı

ariulu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    asya 150t
    Tip olarak fark yok yapıştırmalar bozuk motoru racing filan yazmışlar özenti motoru gibi olmuş ama egzoz rengi

egzozcu savaş ferik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    151 de grank promlemide var haberin olsun

Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    151 in hangısınde problem var
    ayrıca arulı arkadasım egsozuna nasıl olurda guzel dersın anlamıyorum zaten agsoz o motoru ıyıce berbat etmıs bılen arkadaslara sorarsanız soylerler o egsoz acaıp dansık haberın olsun ayrıca ıtalyan tasrımda dıııll
    Yeni yine yeniden

4muratt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rs 151 ama yamaha xmax250 istiyorum.
    Yalniz Rs Nİn Aynalarindakİ Sİnyal Lambalarinin Kablolarini SÖktÜr.soyulup Şase Yapabİlİyo Tehlİkelİ...

fakir ama gururlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Siyah YBR 125 '06
    Alıntı okan4037 adlı üyeden alıntı
    dısk fren ın kayma ıhtımalı daha fazla
    disk frenin kilitleme potansiyeli kampanaya göre daha düşüktür. böyle bir izlenim edinmenin sebebi sanırım arka tekerin ön tekere oranla çok daha çabuk kilitlemesi.

Alıntı egzozcu savaş ferik adlı üyeden alıntı
    151 de grank promlemide var haberin olsun
    egsozcu savaş ferik abi grank sorunu ne demek beni aydınlatsana biraz lütfen

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    150 hs nin kaporta parçaları 151rs den 10-25 ytl arası daha pahalı
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

Viraz Daha Fazla Bilgi Lütfeeennn !...

abilerim biraz daha bi şeyler yazın yaaa bu kadar yetmez karar veremedim rs mi hs mi biraz daha ayrıntılı bilgiler verin lütfen şu grank sorunundan biraz bahsedin nedir o çok mu tehlikeli ve kötü bişey lütfen akdaşlar bu kadar bilgi neye yeter ki çok cahil kalmışım ben

enis89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    .................
    sadece arkadaş disk frene yönelmiş rs in tek üstünlügü arka disk fren ve kişiye göre degişir tipi gerisi farklı motor gücü torku vb

Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    yaa sen 151rs al bence hs nın tıpı daha kotu boswer onu yanı hs de alsan berbat motor deıl sadece rs bıraz daha ıyı sen bıze soru sor ben cevaplarım benım yazacakalrım bu kadar
    Yeni yine yeniden

okan abi sor demişsin soruyorum neden sana hs nin tipi daha kötü geldi ben şu an hs almayı düşünüyorum neden dersen rs lerde grank sorunu varmış ne diyosun doğru mu sence cevapla

Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    bende ole bır problem olmadı ama olsada onemlı problem dııl zaten
    ayrıca tıpı nıye cunku cok fazla yapıstırma var race fılan yazıyo bence gerksız olmus baskaları begenebılır ama benım hosuma gıtmedı ben bıraz daha sade severım bıde egsozu kotu egsozu cok eksıltmıs motorun tıpınden ben bı tek gostergesını begenıyorum onu da aslında cogu kısı begnemıyor sportık tasarımı bozmus dıye ama ben bı tek onu begendım

buda egsozu
    Yeni yine yeniden

İskenderunluKILIC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İskenderun/HATAY ama Şimdilik AĞVA/İstanbul
    Motosikleti
    Yok Yok İşte Beah ama Olacak merak etmeyin
    Alıntı okan4037 adlı üyeden alıntı
    sımdı kampana fren oncelıkle sert olur yanı frene cok basman gerekır buda bı zaman kaybıdır.. dısk frende ıse frene basmanla bırlıkte yavaslar..dısk fren cok daha ıyı tutar ama dısk fren ın kayma ıhtımalı daha fazla ben zaten kayarak duruyorum

Ama OKAN abi yaa diskde kitliyor bildiğin gibi kaygan yerlerde sorun olmaz mı bu yaaa

___KILIÇ___
    [B] ยภยtยlคภlคг ยภยtคภlคгı ครlค ยภยt๓คzlคг ¤ۣۜ __ к ı ℓ ı ç __ [/B]

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler