Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Aradigim motosikleti bulmamda yardim :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    HAZZILHAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Boulevard M109R B.O.S.S.
    Alıntı acgh1907 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haha hanimlara bak sen ya ) ne kullandin acaba?

Ustad cok klasik geldi bana c800. Ben genel olarak bir bosluktayim sanirim. Tam ne istedigimi de bilmiyorum.
    Sport touringlere de ilgim var. Cruiserlara da.

Hanimi da alip fuara gitmeyi dusunuyorum. Ortak begendigimiz bir sey yakalariz diye umit ediyorum, kismet..

Siz de gidecekseniz orda gorusmek, bizzat yuz yuze tanismaktan da isterim seninle, memnun olurum cok.

Bu arada hem touring hem de cruiser olarak CTX1300 lere asik olmustum. Bana hitap eden motor o.
    Onda da sehirici kullanamiyorum iste.
    Dyna Fat Bob'dan tüm Sportster serisine kadar hepsini. Hatta Electra Glide da. Road Glide ile Breakout çok aklımda kaldı. Breakout test motoru yoktu geçen sene İngiltereden gelenlerde. Ya da varsa ben ıskalamış olabilirim. Road Glide da düşündüğüm bir motor olmadığından hiç bakmadım. Test motoru var mıydı hatırlamıyorum.

Fuara katılıp katılamamam ayağımın durumuna bağlı. 11 Ocakta maalesef sol ayağımı 2 yerinden kırdım. Birkaç gün önce alçı çıktı ve hala 3 ayaklı bastonla yürüyorum. İyileşmem durumunda her sene olduğu gibi bu sene de fuara gelirim muhakkak. Haberleşir görüşürüz. Olmazsa ben Kadıköydeyim, bildiğim kadarıyla yakın noktalardayız. Bir şekil ayarlarız.

CTX1300 müthiş motosiklet gerçekten. 2. el derdini kafana takmazsan alınabilir elbette. Yalnız mesajlarda yazmışsın, VFR 800X Crossrunner'ların sürüşüne de 2012 modellerinin kamuflaj rengine de hayranım. Gerçekten iyi bir tercih. Üstelik selesi de cruiser kadar olmasa da bayağı alçak.

Road never ends but life does. Ride to live, live to ride.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Tmax 530
    Alıntı HAZZILHAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dyna Fat Bob'dan tüm Sportster serisine kadar hepsini. Hatta Electra Glide da. Road Glide ile Breakout çok aklımda kaldı. Breakout test motoru yoktu geçen sene İngiltereden gelenlerde. Ya da varsa ben ıskalamış olabilirim. Road Glide da düşündüğüm bir motor olmadığından hiç bakmadım. Test motoru var mıydı hatırlamıyorum.

Fuara katılıp katılamamam ayağımın durumuna bağlı. 11 Ocakta maalesef sol ayağımı 2 yerinden kırdım. Birkaç gün önce alçı çıktı ve hala 3 ayaklı bastonla yürüyorum. İyileşmem durumunda her sene olduğu gibi bu sene de fuara gelirim muhakkak. Haberleşir görüşürüz. Olmazsa ben Kadıköydeyim, bildiğim kadarıyla yakın noktalardayız. Bir şekil ayarlarız.

CTX1300 müthiş motosiklet gerçekten. 2. el derdini kafana takmazsan alınabilir elbette. Yalnız mesajlarda yazmışsın, VFR 800X Crossrunner'ların sürüşüne de 2012 modellerinin kamuflaj rengine de hayranım. Gerçekten iyi bir tercih. Üstelik selesi de cruiser kadar olmasa da bayağı alçak.

http://motorcycles-for-sale.biz/img/...bike317815.jpg

Cok gecmis olsun ustad, en kisa surede iyilesirsin umarim. Dogrudur, Goztepe tarafinda oturuyorum ben. Yakinmisiz cok.
    Iyiles oncesinde tabii sonra ayarlariz mutlaka.

Breakout olayi bitirmis canim zaten, muazzam alet. Wallpaperim olur kendilerine pc de. Ama onun icin cok calismak lazim

Yeni cikan (2016 kasa olmasi lazim) Slimler de bebek..

Ctx i bir gun alacagim da henuz degil, motor ile tam olarak ne yapmak istedigime karar vermem lazim oncelik.
    Hondaya gidip Crossrunnerlara bir bakayim.
    Sagolasin.

@Sanchezdepol

Arastirayim hemen dostum, tesekkurler.

İyi akşamlar. Ben de sizinle aynı yolun yolcusuyum su anda xmax250 kullanıyorum, esim artcı olarak mutlu , 1 senelik tecrübem var ve işe gidiş dönüşte yaptığımız km yaklaşık aynı. Fakat ben de vitesli bir motora gecmek niyetindeyim. Aslında gönlümde yatan moto guzzi v7 stone fakat alsam esim rahat edemeyecek biliyorum. Sırf bu yuzden ben de agır olmayan, artcımın memnun kalacagı, trafikte rahat ettirecek motor arayısındayım.
    Alternatifleri
    Kawasaki versys
    Suzuki v storm
    Honda nc700
    Bmw f 650 veya 700gs olarak belirledim.

Motosikleti
    Tmax 530
    Alıntı doruks adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi akşamlar. Ben de sizinle aynı yolun yolcusuyum su anda xmax250 kullanıyorum, esim artcı olarak mutlu , 1 senelik tecrübem var ve işe gidiş dönüşte yaptığımız km yaklaşık aynı. Fakat ben de vitesli bir motora gecmek niyetindeyim. Aslında gönlümde yatan moto guzzi v7 stone fakat alsam esim rahat edemeyecek biliyorum. Sırf bu yuzden ben de agır olmayan, artcımın memnun kalacagı, trafikte rahat ettirecek motor arayısındayım.
    Alternatifleri
    Kawasaki versys
    Suzuki v storm
    Honda nc700
    Bmw f 650 veya 700gs olarak belirledim.
    Dostum motoguzzi cok guzel makina ancak esiniz rahatsiz olur kesin. Bir de onlara sissybar da takamassin. Kendini guvensiz hissedecektir. Xmax de tamamen bagimsiz takilabiliyorlar arkada

Bmw mekanik olarak muadillerine gore ustundur lafim yok ancak kasalarini begenmiyorum 650 ve 700 un.

Versys i fiyati yuzunden eledim.10000 euro istiyorlar.

Crossrunner i inceleyecegim, bir de tracer 700 e bakmanizi oneririm, canli olarak..

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    fiziki yapını dikkate alaraktan
    kawasaki versys
    ekleme: versys in 7.500 euroluk modelleri var
    10.000 euro olan special ed.

Motosikleti
    Tmax 530
    Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fiziki yapını dikkate alaraktan
    kawasaki versys
    ekleme: versys in 7.500 euroluk modelleri var
    10.000 euro olan special ed.
    7500 euroluk modeli 300cc olan
    10.000 euro 650lik
    10.200 de special.

Motosikleti
    Ducati 797
    7500 euroluk modeli 300cc olan
    10.000 euro 650lik
    10.200 de special.
    özür dilerim, malum sitede kle 650 başlığı altına koymuşlar çakallar, farkedemedim
    ancak versys konusunda tavsiyem sabit

Motosikleti
    Tmax 530
    özür dilerim, malum sitede kle 650 başlığı altına koymuşlar çakallar, farkedemedim
    ancak versys konusunda tavsiyem sabit
    Estaf. Hocam ne ozru..
    Sadece fiziki yapim yuzunden mi oneriyorsunuz?
    6 bin tl farki var suan tracer 700 ile

Motosikleti
    Ducati 797
    Estaf. Hocam ne ozru..
    Sadece fiziki yapim yuzunden mi oneriyorsunuz?
    6 bin tl farki var suan tracer 700 ile
    sadece olmamakla birlikte özellikle fiziki yapıyı dikkate alıyorum
    versys in kısacası, "ne iş olsa yaparım abi" demek
    tracer çirkin motor, yenge beğenmez
    ducati multistrada var bu kapsamda, bizim memlekette italyan motor sıkıntı ama

Motosikleti
    Tmax 530
    sadece olmamakla birlikte özellikle fiziki yapıyı dikkate alıyorum
    versys in kısacası, "ne iş olsa yaparım abi" demek
    tracer çirkin motor, yenge beğenmez
    ducati multistrada var bu kapsamda, bizim memlekette italyan motor sıkıntı ama
    Versys, tracer a gore daha yuksek . Yanlis hatirlamiyorsam 10 cm kadar.
    Agirlik merkezin dusuk oldugu motorun ne kadar avantajli oldugunu yasayarak tecrube ettim.
    Dogru bir dusuncemi tartisilir tabii ama tracer bu dogrultuda agir basiyor.
    Dar yerlerden gecerken problem yasamak istemiyorum.

Motosikleti
    Ducati 797
    ikisine de binmedim, resimlere (motorun fiziki yapısı) ve teknik verilere bakarak değerlendiriyorum
    versys için 840 mm, tracer için 835 mm yazmışlar ki 0,5 cm demek bu
    şu durumda 700 lük commuter mi, 650 lik her bişey bir motosiklet mi?
    sıfırına para yetmiyorsa, o zaman 2. el versys
    acgh1907 bunu beğendi.

Bandit 650SA da tavsiye edilecek bir makine,araştır iştersen...
    acgh1907 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)