Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Rs200 ve cbr250 sorusu

Motovento
    REKLAM ALANI

Rs200 ve cbr250nin tek tek ikinci el piyasası hakkında bilgisi olan var mı? Yani bu motorlardan temizi alıp temiz kullanırsak satabilir mıyız?

Note: 'Satacaksan motor alma' demeyin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    aliberkgngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CG100>>CBR250>>NMAX
    yani ikinci el olarak cbr 250 nin daha hareketli olduğu belli fakat fiyat/performans olarak rs200 almanı söyleyebilirim. Bence cbr 250 nin fiyatını hak edecek tek özelliği kalıplı ve yakışıklı olması.

Honda'dan zarar etmezsin. Rs 200 de rahatsız edici titreşim var yüksek süratte 120 den sonra aynanın titremesinde arkayı göremiyorsun. Cbr 250 daha rahat satması daha kolay geçiş motoru alacaksan cbr al derim ben titreşim yüzünden rs 200 aldığıma pişman olmuştum

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Siz satın almayı düşünüyorsanız, sit sattığınızda başkaları da almayı düşünecektir.
    İki motorun da ne olduğu belli, satılma hızı da hemen hemen aynı olur. Belki rs200 daha ucuz bi motosiklet olduğu için daha çok kişinin radarına girebilir

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    cbr 250 peynir ekmek gibi gidiyor.

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Hondanın 2. Eli daha hızlıdır.

fkambay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cb125e-mt 03 -cbr 250-ybr125-pcx125
    2016 cbr 250 mi ilana koydum 2 gün sonra sattım

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    cbr 250 satılması çok çok daha kolay ve değer kaybın da daha az olur. Kalite olarak da 2 gömlek üstün.

Rs200 ün cbr250 den iyi olduğu sadece iki konu var: fiyatı ve abs'si. Geri kalan tüm konularda cbr250...

neobirzenci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar ns 200
    Bende uzun zamandır iki motor arasındayım ama cbr cidden çok pahalı abi 30 bin km leri 12 binden başlıyor rs nin sıfırı 10 bin

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Hocam honda bakım maliyetlerini satarken alıyor sizden sonra siz motoru elden çıkarana kadar rutin bakımları hariç masraf ermiyorsunuz.😂

MoRFy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 600 - BMW R25/3
    İster ucuz olsun, ister pahalı olsun, ister abs si olsun, ister çift silindir olsun, ister tek silindir olsun, isterse kuşu olsun önemli değil. 250cc sınıfında cbr 250nin 2. eli piyasanın en hızlısı.
    dyavol-77 bunu beğendi.

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Bajaj 200 ns'yi sattım. Bu gün gidip cbr 250 aldım. Eşşeğe biniyormuşuz diyecek kadar fark var arada. Tek marş ile 160 km yol gittim CBR ile. Pulsarda gidon yükseltme vs eklemiş olmama rağmen benzer mesafelerde daha çok yoruluyordum. Satılma konusunda her ne kadar ikisi de satılabilir motorlar olsa da Honda'nın piyasasını 1 tık önde buluyorum. Bir diğer husus ise bakım maliyetleri. Garip gelecek ancak, pulsarın 10 bin bakımına 250 tl ödedim geçen hafta. Sonra motoru sattım. Motoru sattığım gün arkadaşın R25'i servise götürdük. 10 bin bakımı için 200 tl fiyat verdiler Hemde baydar verdi bu fiyatı. Ulan hani bajajın işletme maliyeti düşük olacaktı?

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı SuleymanE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbr 250 satılması çok çok daha kolay ve değer kaybın da daha az olur. Kalite olarak da 2 gömlek üstün.

Rs200 ün cbr250 den iyi olduğu sadece iki konu var: fiyatı ve abs'si. Geri kalan tüm konularda cbr250...
    Yarım abs ..

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:58 ----------

Alıntı efendy06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bajaj 200 ns'yi sattım. Bu gün gidip cbr 250 aldım. Eşşeğe biniyormuşuz diyecek kadar fark var arada. Tek marş ile 160 km yol gittim CBR ile. Pulsarda gidon yükseltme vs eklemiş olmama rağmen benzer mesafelerde daha çok yoruluyordum. Satılma konusunda her ne kadar ikisi de satılabilir motorlar olsa da Honda'nın piyasasını 1 tık önde buluyorum. Bir diğer husus ise bakım maliyetleri. Garip gelecek ancak, pulsarın 10 bin bakımına 250 tl ödedim geçen hafta. Sonra motoru sattım. Motoru sattığım gün arkadaşın R25'i servise götürdük. 10 bin bakımı için 200 tl fiyat verdiler Hemde baydar verdi bu fiyatı. Ulan hani bajajın işletme maliyeti düşük olacaktı?
    Bajaj ''şaka'' yapmıştır size...
    The Power of The Dreams.

NS 200 kullanıcısı olarak geçenlerde bir arkadaş RS 200 getirdi, sarı renk. Uzaktan mükemmel gözüküyor fakat bi tur süreyim dedim üstüne binmemle inmem bir oldu. Çok kalitesiz, tamamen plastik hissiyatı veren bir motor. NS 200'de aynı malzeme var belki ama benim motor siyah renk oldugundan belli etmiyor olabilir. Bana çok kalitesiz geldi parça olarak.

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Alıntı takintili adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    NS 200 kullanıcısı olarak geçenlerde bir arkadaş RS 200 getirdi, sarı renk. Uzaktan mükemmel gözüküyor fakat bi tur süreyim dedim üstüne binmemle inmem bir oldu. Çok kalitesiz, tamamen plastik hissiyatı veren bir motor. NS 200'de aynı malzeme var belki ama benim motor siyah renk oldugundan belli etmiyor olabilir. Bana çok kalitesiz geldi parça olarak.
    Hocam yanlış anlama, ns de aynı okun laciverti. Plastik kalitesi düşük. Bana göre boya kalitesi de düşük. Ns'de grenaj az olduğu için çok belli etmiyor. Ama RS yakından bakıldığında oyuncak gibi duruyor malzeme kalitesi olarak.
    Evet Manuş Baba dinliyor, kitap, gazete okuyor ve düşünüyorum...
    Düşünün, düşünmekle ölmüyor insan...

Hepinize çok teşekkür ederim bu soruyu sorma nedenim bazı sitelerde motor ararken devamlı aynı motorlar duruyor. Buda bende motorlar satılmıyor hissiyatı yaratiyor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler