Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

uzun boylu olmak

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    bajaj boxer
    Merhaba arkadaşlar
    Şuan boxer ile istanbul içi 15bin km yaptım
    Boyum 1.87 boxer altımda sırıtıyor alırken de acemiliği atmak için idare etsin dedim o yüzden aldım

şimdi size sormak istediğim

10000 tlye kadar enduro-motocross tipinde, yakıtı fazla olmayan 250-500-600lük

kle500, pegaso650, xt600e modellerinden harici hangi modelleri önerirsiniz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Boy 183. Crf 250 l tavsiye edebilirim. O fiyatlara 2013 model alabilirsin.

Motosikleti
    bajaj boxer
    Alıntı Alonedark93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Boy 183. Crf 250 l tavsiye edebilirim. O fiyatlara 2013 model alabilirsin.
    crf yi unutmuşum ya.hemen bakıyorum saolasın.

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Alıntı mescaline adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    crf yi unutmuşum ya.hemen bakıyorum saolasın.
    Ben 2 ay önce vermek zorunda kaldım 9200 verdim. 20 binde full aksesuar vardı a dan z ye. Bulunur ya millet çok para istiyor ama parasının hakkını verir,zarar etmezsin 2.el crf den.

Motosikleti
    bajaj boxer
    crf ye bakmıştımda 12 13 gezince yüksek geldi bida bakmadım ama 2013 lere bakıyorum şimdi

uzun yolda selesi nasıl peki ?

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    crf ye bakmıştımda 12 13 gezince yüksek geldi bida bakmadım ama 2013 lere bakıyorum şimdi

uzun yolda selesi nasıl peki ?
    Uzun yolda selesi birazcıkta olsa rahatsız eder. Bi inazuma konforu beklememek lazım. İçine jel desteği yapanlar var, ama kışın donma ihtimalı varmı bilmiyorum. Zaten 200 250 km de bir inip mola yapsanız rahatsız ediceğini sanmıyorum. Ben nişanlım ile seyahat yaptım tam eziyet oldu,o yüzden top case taktım. Çok çok abartılacak bi rahatsızlık yok yani. Üstünde michelin siraç lastik vardı yol tutuşu güzel, arazide de iş görür. Kronik sorun sticker. Yıkarken dikkat etmek lazım çıkabiliyor.

Yüksek motor sürmek bambaşka birşey..

Motosikleti
    bajaj boxer
    Alıntı Alonedark93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uzun yolda selesi birazcıkta olsa rahatsız eder. Bi inazuma konforu beklememek lazım. İçine jel desteği yapanlar var, ama kışın donma ihtimalı varmı bilmiyorum. Zaten 200 250 km de bir inip mola yapsanız rahatsız ediceğini sanmıyorum. Ben nişanlım ile seyahat yaptım tam eziyet oldu,o yüzden top case taktım. Çok çok abartılacak bi rahatsızlık yok yani. Üstünde michelin siraç lastik vardı yol tutuşu güzel, arazide de iş görür. Kronik sorun sticker. Yıkarken dikkat etmek lazım çıkabiliyor.

Yüksek motor sürmek bambaşka birşey..
    aynen arkadaşın xt600 ünü kullandım bi 70 km felan seleyi yükseltmiş böyle insana bi özgüven geliyor

teşekkür ederim paylaştığın bilgiler için.sanırım crf olacak gibi uygun denk getirirsek

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    aynen arkadaşın xt600 ünü kullandım bi 70 km felan seleyi yükseltmiş böyle insana bi özgüven geliyor

teşekkür ederim paylaştığın bilgiler için.sanırım crf olacak gibi uygun denk getirirsek
    Arazide çok canı alınmamış 2013 bulursun o fiyata. Km yi kafama takma az kmler genelde arazi işidir. O paraya alınabilecek en iyi motosiklet diyebilirim. Zarar etmezsin.

Rica ederim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)