Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

VanVan İçin Yan Çanta

Motovento
    REKLAM ALANI
    balamir01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki VanVan
    Merhaba arkadaşlar. Bir süredir motosikletim için yan çanta bakıyorum. (Neden topcase değil diyenler olacak ama sıcak bakmıyorum) Yalnız fotoğrafta gördüğünüz gibi egzozum yüksekte ve çantayı yakacaktır. Buna bir çözüm bulabilir miyiz? Ya da bana bu konuda fikir verebilir misiniz?
    İlgilendiğim çanta:http://urun.n11.com/canta/tex-881-im...oft-P105895761
    Foto:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Çok ilgilimi çeken, hatta bana göre karakteri olan bir motosikletiniz var.

Çanta konusunda, softcase olmaz, egzozdan dolayı yanar. Sırt çantanızı bağladığınız yere sabitlenebilen, körüklü soft ürünler var. Açıp doldurunca yeterince hacim oluyor. Kapalıyken de çirkin bir görüntü oluşturmuyor.

skullz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motordan memnun musunuz? biraz inceleme paylaşırsanız pek sevinirim merak ediyorum bu motorları,

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Hastasiyim bu motorun, neyse benim actigim ve incelemesini yaptigm sirtcanta-mobil topcase konusunu bir incele istersen

balamir01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki VanVan
    Cevaplar için teşekkürler. Evet karaktere sahip ve bir mikro kültürü olan bir motor. Bu orijinalliği bozmak istemiyorum, bu haliyle hastasıyım ve zevkle biniyorum. Şu körüklü soft ürünleriinceleyeceğim. Darkcity arkadaşın da konusuna bir göz atayım. Bu arada inceleme videosu yapabilirim.

Sevgili dostum,aynı motora sahibim ve sıkıntını anlayabiliyorum.Ancak egzost koruman çok güçlü vede hiç bir çantaya zarar vermez.Senin ana sorunun egzosun üste yakın olması.İstersen ufak bir modifikasyonla aşağı alabilirsin.Bunun haricinde motoru merak eden diğer arkadaşlar için sadece şunu söyleyebilirim 'mükemmel'.Fiyatının karşılığını tam anlamı ile veriyor.naked/enduro karışımı,her yol için uygun ve her özelliği ile kaliteli bir alet.Zaten satın alanlar diğerleri sahip olmasın diye hiç seslerini çıkartmıyorlar.Keyifli vede çoook uzun süre birlikte olmak isteyeceğiniz bir motorsiklet.Alanlar şanslı,almayanlar şansına küssün....+

skullz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı balamir01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cevaplar için teşekkürler. Evet karaktere sahip ve bir mikro kültürü olan bir motor. Bu orijinalliği bozmak istemiyorum, bu haliyle hastasıyım ve zevkle biniyorum. Şu körüklü soft ürünleriinceleyeceğim. Darkcity arkadaşın da konusuna bir göz atayım. Bu arada inceleme videosu yapabilirim.
    o halde gezinti resimleri bekliyoruz : )

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)