Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MT-125 kullanmak boy sorunu

Motovento
    REKLAM ALANI

Öncelikle Selamün aleyküm abilerim ve kardeşlerim benim sorum şu yaşım 16 boyum 1.61 a1 ehliyetim var ve scooterım var ben 1.61 boyla YAMAHA MT-125 kullanabilirmiyim veya zorluk yaşarmıyım?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BalkanRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Bunu aslinda kimse bilemez sadece kestirebilir 1.61 olabilirsin fakat bacaklar kisa veya uzun olabilir gidip oturup bi denemeniz lazim hissiyat cok onemli ya bir yamaha bayisine gidin yada onumuzde fuar var fiyatlar bu sene ucmus ama her motoru denemeye merakliysan neden olmasin gecen sene gittim ben ve orda oturup karar verdim ve ordan aldim

Gidemiyorsanda mezura ile olcup dene bakalim siteden

http://cycle-ergo.com/

1.78 boyundayım ben bile pek rahat edemedim

kefkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kullanılmaya kullanılır da şimdi değil.Yaşın 16.İlk vitesli motosikletin olacak muhtemelen ve ucuz motosiklet değil.

Kullanılmaz.Bayiye gittiğin an vazgeceğini düşünüyorum,80 cm gibi selesi var,bunun yokuşu yamuk zemini var, ayakların yere

basmayacaktır. Bütçen var sanırım, msx 125 tavsiye edebilirim, pişer ve sonrasına bakarsın.

Üşenmeden aldım mezurayi elime ölçtüm bacak boyum 70 cm verdiğin sitede 82 cm yüksekliği yaziyo onun için herşeyi bırakıp boy uzatmaya bakicam

kefkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Vay be adam boy uzatacak Öyle bi şansım olsa 87cm seleli bi cross kullanmak isterdim 25 yıldır boyum uzamıyor..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)