Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Işık Sigorta

Motovento
    REKLAM ALANI
    Yiğit_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf r125
    Merhabalar, forum ahalisi sigortam bir hafta sonra dolacak,acentadan teklifler aldım geçen sene Güneş Sigortaya 848 tl bayıldık,aynı şirket şimdi 648 tl teklifte bulundu. Birde ışık sigorta var 418 tl teklifte bulundu.
    Işık sigorta mağlum cemaatindi devlet el koymuş bu şirkete şuan devletin malıymış baya indirimli sigorta yapıyorlar. Tavsiyeleriniz nedir?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha D'eligt
    cemaat memaat abi sen kanunlarca geçerli bir zorunlu trafik sigortası yaptırıyorsan gerisi mühim değil.
    YERUÇAĞI, espresso ve Yiğit_ bunu beğendiler.

enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    Alıntı Yiğit_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar, forum ahalisi sigortam bir hafta sonra dolacak,acentadan teklifler aldım geçen sene Güneş Sigortaya 848 tl bayıldık,aynı şirket şimdi 648 tl teklifte bulundu. Birde ışık sigorta var 418 tl teklifte bulundu.
    Işık sigorta mağlum cemaatindi devlet el koymuş bu şirkete şuan devletin malıymış baya indirimli sigorta yapıyorlar. Tavsiyeleriniz nedir?
    sigortasepeti'nden mutlaka teklif al. Bu yıl aralık ayında 260 liraya yaptırdım sigortayı. Geçen sene 650 liraydı.

Işık sigorta devletin altında devam ediyor diye biliyorum. Bizim iş yerinin sigortasını oradan yaptı acente. Ama kaza-bela anında ilgilenirler mi orayı bilmiyorum tabi
    Yiğit_ bunu beğendi.
    Ducati 1198SP _ RedLove

Motosikleti
    Honda 2017 CRF 250L
    Sigorta teklifleri konusunda belki de bakılması gereken tek adres burası bence. Tüm sigorta firmalarını görebiliyorsun. Ve bir kandırmaca da yok gördüğüm kadarıyla. Teklifler gerçek.

https://teklif.sbm.org.tr/trm-teklif/public/trafikTeklifYenileme/sorgu.sbm

Motosikleti
    İNTEGRA gitti şuan 50cc (150cc)arora vesta scooter
    Alıntı enxdesign adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sigortasepeti'nden mutlaka teklif al. Bu yıl aralık ayında 260 liraya yaptırdım sigortayı. Geçen sene 650 liraydı.

Işık sigorta devletin altında devam ediyor diye biliyorum. Bizim iş yerinin sigortasını oradan yaptı acente. Ama kaza-bela anında ilgilenirler mi orayı bilmiyorum tabi
    ilgilenme derken,,trafik sigortası zaten seni ilgilendirmiyor sen hatalıysan hasar verdiğin karşı tarafı ilgilendiriyor,,her halukarda karşı tarafın zararını karşılamak zorunda,,bence bulabildiğin en ucuz trafik sigortasını yaptır

bu arada benimde bu ayın 23 ünde trafik sigortam doluyor,bu ışık sigortadan bir teklifte ben aliim bakalım ne fiyat verecekler
    levend84 bunu beğendi.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    bu arada benimde bu ayın 23 ünde trafik sigortam doluyor,bu ışık sigortadan bir teklifte ben aliim bakalım ne fiyat verecekler

Merhaba hocam,alacağın fiyat teklifini paylaşırsan sevinirim takipteyim...
    YERUÇAĞI bunu beğendi.

Motosikleti
    BAJAJ DİSCOVER 125/HONDA SPACY ALPHA, SYM HD 200İ
    kazın ayağı öyle değil, sigorta şirketi çamura yatar da sıkıntı çıkartırsa karşı sigorta uğraşmaz hasar için direk sana döner.
    biz ve sigorta acentesi sahibi bazı arkadaşlarım laf olsun diye en düşük fiyat verene değil sıkıntı çıkarmayan firmalar içerisinde en düşük fiyat veren firmaya yaptırıyoruz.
    ışık'mış, doğa'ymış bunlar sıkıntılı firmalar. yarın devlet Işık sigortayı birisine satacak
    BAJAJ DİSCOVER 125 MT - HONDA SPACY ALPHA

Alıntı mustafav adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cemaat memaat abi sen kanunlarca geçerli bir zorunlu trafik sigortası yaptırıyorsan gerisi mühim değil.
    Hocam hiç emin olmayın. Bank Asya da devlet tarafından tanınan bir bankaydı, sayın cumhurbaşkanımız zamanında açılışına bizzat iştirak etmişti ancak hesabı olan suçlu suçsuz çok memurun başı yandı. At izinin it izine karıştığı şu dönemde kesinlikle uzak durulmalı.

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Siz sigorta yaptırdığınız müddetçe ödeyeceğiniz tüm tazminatlar devlet garantisi altındadır. Parasını alamayan karşı taraf sigortası size değil devlete gidecektir. İçiniz rahat olsun.

Tüm trafik sigortalarının teminatları aynı. O yüzden "daha iyisi" diye birşey yok. Hepsi aynıysa "en iyisi" en ucuzudur.

Kasko olsa neyse ama zaten karşı taraf. Bize ne ne yaparsa yapsın.

Devlet garantili olduğu için ucuz olanı alın. Boşa para vermeyin.

Osm@n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 250 - 2016
    2015 YBR 125 ESD - Yaş 25. İkamet Kastamonu. Kaza, hasar yok. İkinci yıl.
    02/02/2017 saat 16.45 itibarıyla gelen teklif sonuçları.
    1- AKSİGORTA................: 10.759,02 TL
    2- DOĞA SİGORTA..........: 3.153,90 TL
    3- KORU SİGORTA..........: 3.099,04 TL
    4- MAPFRE SİGORTA........: 2.009,99 TL
    5- AIG SIGORTA..............: 2.000,32 TL
    "Agam bizimle eğleniiir..!"

Not: En ucuz teklif 380,00 TL olarak verilmişti ama hangi şirket olduğuna bakmadım. Haksızlık olmasın.

Motosikleti
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Merhaba hocam,alacağın fiyat teklifini paylaşırsan sevinirim takipteyim...
    bugün sbm den teklif aldım,,bazı şirketlerden gelmedi ama gelen teklifler resimde görünüyor
    ucuz denilen ışık sigortaya bakarmısınız,sarı ile işaretledim,,üstelik plakam Balıkesir 10 plaka,gerçi istabuldayım ama plaka 10 neticede geçen sene halk sigortadan 267 tl çıkmıştı,gelen tekliflerde halk sigorta yok,yarın arayıp teklif isteyecem bakalım ne gelecek

bu arada en uygun ziraat bankasının teklıfi olmuş,,fotoda görünüyor
    [IMG][/IMG]
    levend84 bunu beğendi.

Motosikleti
    Yzf r125
    Alıntı habara adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sigorta teklifleri konusunda belki de bakılması gereken tek adres burası bence. Tüm sigorta firmalarını görebiliyorsun. Ve bir kandırmaca da yok gördüğüm kadarıyla. Teklifler gerçek.

https://teklif.sbm.org.tr/trm-teklif/public/trafikTeklifYenileme/sorgu.sbm
    Kardeşim baktım buraya EUREKO SİGORTA 384 tl verdi Nasıl güvenilirmi burası. Birde şirketi arayıp direk oradan mı? alayım sigortayı

oguncelik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc 750 x
    Alıntı Yiğit_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim baktım buraya EUREKO SİGORTA 384 tl verdi Nasıl güvenilirmi burası. Birde şirketi arayıp direk oradan mı? alayım sigortayı
    Birde firmayla görüşmek lazım tabi fiyatlar güzel tabi burdaki geçen seneki fiyat Axa 671 şimdi baktım turkland sigorta 436 TL Axa sigorta şimdiki fiyatı 748 TL
    Yiğit_ bunu beğendi.

Motosikleti
    ......
    Alıntı YERUÇAĞI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün sbm den teklif aldım,,bazı şirketlerden gelmedi ama gelen teklifler resimde görünüyor
    ucuz denilen ışık sigortaya bakarmısınız,sarı ile işaretledim,,üstelik plakam Balıkesir 10 plaka,gerçi istabuldayım ama plaka 10 neticede geçen sene halk sigortadan 267 tl çıkmıştı,gelen tekliflerde halk sigorta yok,yarın arayıp teklif isteyecem bakalım ne gelecek

http://<a href="http://hizliresim.co...1j.jpg</a></a>
    plaka 16 ,ikamet eskişehir.

Yiğit_ ve YERUÇAĞI bunu beğendiler.

just4techno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Skipper, Sym Fiddle 3
    konuyla alakası yok ama ben motoruma daha önce trafik sigortası yaptırmadım ve 2. el almıştım ancak noterde verilen kağıttaki numarayı kaybettim o numarayı nasıl bulabilirim teklif alamıyorum çünkü

Motosikleti
    Yzf r125

http://i.hizliresim.com/R12PqZ.jpg
    Aynen euroka hesaplıymış

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:50 ----------

Alıntı oguncelik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birde firmayla görüşmek lazım tabi fiyatlar güzel tabi burdaki geçen seneki fiyat Axa 671 şimdi baktım turkland sigorta 436 TL Axa sigorta şimdiki fiyatı 748 TL
    Teşekkürler

Tefoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S200

http://<a href="http://hizliresim.co...1j.jpg</a></a>
    hocam senin ikamet nerde istanbulda mı?
    Aşırı hız ve dikkatsizlik motorcunun en büyük düşmanıdır.

Motosikleti
    Alıntı Tefoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam senin ikamet nerde istanbulda mı?
    evet İstanbul ama plaka balıkesir

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:37 ----------

http://i.hizliresim.com/R12PqZ.jpg
    hiç anlaşılır gibi değil,bu fiyatları kim nasıl veriyor merak ediyorum,,bana düşük fiyat veren sigorta sana yüksek veriyor,sana yüksek veren bana düşük veriyor ,,mesela ziraat sana yüksek vermiş bana en düşük vermiş,,eureko bana astronomik vermiş,sana en düşük vermiş,,şaşılacak bişey,,hasar,kaza falanda yok bende sicilim temiz

Tefoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S200
    evet İstanbul ama plaka balıkesir[COLOR="Silver"]
    ya benim de plaka manisa ikamet hala manisa ama istanbulda yaşıyorum. ikameti istanbula alırsam sigorta fiyatında geçirirler diye korkudan alamadım istanbul'a
    Aşırı hız ve dikkatsizlik motorcunun en büyük düşmanıdır.

Motosikleti
    ......
    evet İstanbul ama plaka balıkesir

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:37 ----------

hiç anlaşılır gibi değil,bu fiyatları kim nasıl veriyor merak ediyorum,,bana düşük fiyat veren sigorta sana yüksek veriyor,sana yüksek veren bana düşük veriyor ,,mesela ziraat sana yüksek vermiş bana en düşük vermiş,,eureko bana astronomik vermiş,sana en düşük vermiş,,şaşılacak bişey,,hasar,kaza falanda yok bende sicilim temiz
    Hocam üzerine kayıtlı otomobil var mı? xmax400'u ne zaman aldın öncesinde xmax250 vardı sanırım,aynı sene araç değişimi yaptıysan yüksek çıkabılır,senin plaka 10 ama ikametin 34 anladığım kadarıyla ondan yüksek çıkar,birde plaka balıkesir merkezmi? ilçeyemi kayıtlı?

YERUÇAĞI bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)