Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

500 600 arası kışlık pantolon ne alsam

Motovento
    REKLAM ALANI
    k_ayhn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 abs
    4 mevsimlik revit kullanıyorum sabah erken cıkıyorum ıclık falanda kullanıyorum ama fayda etmıyor artık.kışlık memnun olduğunuz modelleri 500- 600 arası tavsıye edersenız memnun olurum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    rasitkoksal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 BMW 1200GS
    BERİNG (expedition enduro) marka almıştım iki sene önce. Oldukça memnunum halen.

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    Bende de AKİTO pantolon var kış için harika soğuk işlemiyor fakat kapalı ortamda takımları pişiriyor çok durusanız.

Motosikleti
    pulsar 200 abs
    kapalı lana gırnce zaten hemen cıkartıyorum sorun olmaz

Motosikleti
    cbf150, fzs600
    Hein Gericke. 1.5 ay önce motoplus dan indirim halinde 350 tl ye kışlık pantolunu aldım. Dış kabuk ve çıkarılabilir iç kısımdan oluşuyor. Yani tamamen kışlık. Çok fonksiyonel değil diyebilirim. Bunun dışında Hein Gericke ürünleri baya yüksek fiyatlarda. Aldığım pantolonun pek fonksiyonel olmadığını (hava alması için fermuarlar yok)düşüncesi dışında performansının da eksileri olucağını düşünmüştüm. (fiyatının düşük olmasından dolayı)

Beni yanılttı. Zerre üşümedim zerre kadar su almadı. Kendi içime giydiğim termal içlikle buluşunca tadından yenmez oldu

Motosikleti
    pulsar 200 abs
    Alıntı doghouse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hein Gericke. 1.5 ay önce motoplus dan indirim halinde 350 tl ye kışlık pantolunu aldım. Dış kabuk ve çıkarılabilir iç kısımdan oluşuyor. Yani tamamen kışlık. Çok fonksiyonel değil diyebilirim. Bunun dışında Hein Gericke ürünleri baya yüksek fiyatlarda. Aldığım pantolonun pek fonksiyonel olmadığını (hava alması için fermuarlar yok)düşüncesi dışında performansının da eksileri olucağını düşünmüştüm. (fiyatının düşük olmasından dolayı)

Beni yanılttı. Zerre üşümedim zerre kadar su almadı. Kendi içime giydiğim termal içlikle buluşunca tadından yenmez oldu
    Hangi modelini aldın

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:20 ----------

Hein Gericke fırması batmış moto plus da kalmmamış malesef

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)