Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

80 km ile kaza yaptim 20 metre suruklendim

Motovento
    REKLAM ALANI
    ceyhun383 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ESKİ bajaj discover 125 YENİ HONDA CB125E
    Arkadaşlar herkeze merhaba öncelikle suan bunlari okmeydani hastanesinden yaziyorum 24.01.2017 tarihinde saat 11.30 suları e devlet almak icin yola koyuldum normalde Gaziosmanpaşa da oturuyorum ama orasinin sirasi cok olur diye Alibeyköy e gitmek istedim iyi guzel yola ciktim su deposu yolundan Alibeyköy e bağlanırken bi dumduz yol var hafriyat kamyonları yolla camur dökmüş ustune su mu desem artik bilemiyorum nedir ne değildir kaygan bi şey gidiyorum hizim 80 felan araba solliycam sonra motor kafa salliyor bi sag bi sol aklim gitti ama cok gec yerdeyim 20 metre suruklendim motor bi arabaya vurmus 3000 tl masraf cikarmis ben ise tum ekipmanlarim vardi motot botum haric keske alsaydm diyorum keşke ayagim motorun altında kaldi 20 metre suruklendi ne mi oldu 3 yerinden kırıldı diger yerlerimde hic bi cizik felan yok sadece ayağıma oldu olan ve ameliyat olmam lazim platin takilicak sira bekliyorum hala benim ogrenmek istedgim su video kaydim var kask kameram evde suanda ben dava acabilirmiyim sonucda durduk yere ayagim kirildi ne guzel ilk isime basliycaltim bana e devlet getir demişlerdi onami yanayim 3 ay yuruyemecegimemi yoksa motorun masraflarına mi yanayim kafam allak bullak bazi yerlerini sacma sapan yazdim kusura bakmayın birazdan resim eklemeye calisicam cevap veren arkadaşlara cok teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Çok geçmiş olsun

Motosikleti

Stunt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çok var sığmıyor :)
    kardeşim geçmiş olsun kime dava açacaksın ?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Buyuk gecmis olsun.

kursaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R125-Mt-09-CBR650R
    Hocam çok geçmiş olsun vardır her şerde bir hayır tez zamanda sağlığınıza kavuşmanız dileğiyle.

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Dostum geçmiş olsun. 50 gün önce kırdım ayak bileğimi 1 ay kadar daha raporluyum. Şuan seni en iyi ben anlırım, daha dün cıktı alçı yürüyemiyorum. Fazla kafana takma ameliyatı çok basit bi ameliyat. Tekrar geçmiş olsun.

Sana yapıcağım iyilik bana adres ver koltuk değneklerimi yolliyim sana boşuna evde duracağına elin ayağın olur boşa parçalanma.
    tlgknbs, ZaptNaMumkun, emrb ve 23 diğerleri bunu beğendiler..

Gassal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PS 150İ
    Alıntı Alonedark93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum geçmiş olsun. 50 gün önce kırdım ayak bileğimi 1 ay kadar daha raporluyum. Şuan seni en iyi ben anlırım, daha dün cıktı alçı yürüyemiyorum. Fazla kafana takma ameliyatı çok basit bi ameliyat. Tekrar geçmiş olsun.

Sana yapıcağım iyilik bana adres ver koltuk değneklerimi yolliyim sana boşuna evde duracağına elin ayağın olur boşa parçalanma.

Senin gibi insanlar hala var bu memlekette.Belki o arkadaşın yerinde ben de olabilirdim.Allah razı olsun senden ve senin gibi vatandaşlarımızdan.Bu arada ikinize de geçmiş olsun tekrar...
    Lucien ve ...garip... bunu beğendiler.
    Herşeyin hayırlısı...

Motosikleti
    Alıntı Alonedark93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Sağolasın hocam daha önceden ayağımı kırdığım dan koltuk deyneklerim hazir evde beni bekliyor yinede dusuncen icin cok cok teşekkürler
    www.ceyhunöcal.com.tr

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Alıntı Gassal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senin gibi insanlar hala var bu memlekette.Belki o arkadaşın yerinde ben de olabilirdim.Allah razı olsun senden ve senin gibi vatandaşlarımızdan.Bu arada ikinize de geçmiş olsun tekrar...
    Teşekkür ederim. Allah senden de razı olsun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:06 ----------

Alıntı ceyhun383 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sağolasın hocam daha önceden ayağımı kırdığım dan koltuk deyneklerim hazir evde beni bekliyor yinede dusuncen icin cok cok teşekkürler
    Aklına takılanı sor kardeşim taze taze cevaplarım. Ameliyattan sonra evde kadın programlarına bi dalıyosun 3 ay geçiyor takma kafana. hadi geçmiş olsun tekrardan.
    doghouse bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha D'eligt
    Geçmiş olsun.
    Yola çamur döken kamyonlar belediyeye mi ait sirkete mi ait vs gibi konuları bilip onların çamur döktüğünü ve dökülen o çamur yüzünden kaza yaptığını ispatlayabilirsen dava açabilirsin ama bilmiyorsan ve kanıtın yoksa dava işi zor. Kasko olmadan herhangi bir yerden zarar tazmin edemezsin.
    Tekrar geçmiş olsun.

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçmiş olsun olan olmuş
    burada hata biraz da sende böyle bir yol olduğunu gördün yavaşlaman gerekirdi

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Eğer motorunda kış lastiği yoksa sana bile dava açabilirler... hiç uğraşma iyileşmeye çalış bu da bize ders olsun. Ekipmansız asla motora binmeyin.

karadag.05 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 Z - One
    Çok geçmiş olsun.
    Doğrul, eğril ama EĞİLME

Motosikleti
    Pulsar 200NS-Yamaha R25-Xmax 250-Fz6 Fazer
    Ceyhun geçmiş olsun kardeşim bizim bu alt taraftaki yol değil mi ? geçen benimde başıma geldi orada düştüm az daha inşaatların harfiyat kamyonlarından yere dökülen pislikler yağışta ıslandımı buz gibi kaygan oluyorlar malesef çok büyük geçmiş olsun çok üzüldüm adına :/

nTolga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Geçmiş olsun

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Kamera kaydı bulun, camurun hafriyat kamyonlarindan döküldüğüne dair.
    Üstüne de kendi kaza kaydinizi bulun.
    Calismadiginiz için ucdetsiz avukatta verirler.

Yahu hani bir avukat vardı geçen burada, ücretsiz yardımcı olurum dedi bir kaç gün öncesinde? Onu bul ve ona sor...
    Mengu16 bunu beğendi.

Erdost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZONTES 350 T2
    Geçmiş olsun, bende aynı nedenden dolayı 1,5 ay önce düşmüştüm.Neyse ki yavaştım ucuz atlattım.

Bol bol dinlen, vücudu ne kadar dinlendirirsen o kadar erken toparlarsin.C vitamini ağırlıklı beslen.Şalgam iç bol bol vücudun daha erken toplamasına yardımcı olursun.

Motosikleti
    KAWASAKİ-R6
    Geçmiş olsun ALLAH acil şifalar versin.
    https://www.youtube.com/watch?v=4R38-vqpBB0

Guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Büyük geçmiş olsun.
    Tez zamanda ayağa kalkman dileğimle.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)