Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Haince Plan :D

Motovento
    REKLAM ALANI

Büyük ihtimal çekerler motoru

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Ovvvvv!!! Sen naptın genç?!! Uvvvv!!! Yapma öyle şeyler!!
    Hatta polis sana vurursa 3 saniye içinde sen de ona geri vurursan refleks sayılıyor.(Bunu da benden duymuş olma)

Motosikleti
    Msx Sf 17
    Nezarette bir gece geçirince akıllanır muhtemelen.

gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayatımda okuduğum en haince plan tam bir seytan işi . bu yaşına kadar iyi yasamişsın valla

WarriorAngeL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Turkuaz 125 NT
    Ben evraklarım tam değil felan demedim yanlış anlayan yanlış insandır yanlışı yapan kendine yapar bizde yanlış olmaz olsada yanlışlıkla olmuştur. Ehliyet Alma Sürecindeyim Zaten Scooter Kullandım Hep Bu Yüzden Vitesli Kullanmayı Yeni Yeni Öğreniyorum Alana Kadar başım yanmasın diye danıştım Foruma. En dahiyane ve en haince plan demedim sadece haince dedim olurda birşey olursa işe yarar mı diye sordum. OHAL olduğunu bende biliyorum ve hatta kimliksiz gezmenin cezası bile 219 lira felan ben orda birden bırakıp kaçıcam demedim. Ben park yasağı olmayan bir yere park ettiğim halde çekmeye haklarıda yok. Nasıl arkasından el sallıyormuşum açıklar mısınız? Burdan dodo kardeş ARK Survival Evolved'ı bırakmalısın bence nezarethanede felan 1 gece neyin kafasını yaşıyorsun. ''Simak'' liseli olduğumu nereden çıkardın onuda bilmiyorum iş yeri sahibiyim senide çay içmeye beklerim [ 34183 Öner Sokak NO:3A ]. Ayriyeten insanları bindiği motorların markasına göre felan ayırmak çok yanlış bir davranış şimdi sende yanlışsın diyenler olucak ben zaten yanlış oldugumu kabul ediyorum ama yanlış olan kişilerin doğrucu takılması daha da yanlış Bu marka motoru ben istemedim hayal'de etmedim. Bir tanıdığım bana olan borcunun karşılığında sattı ve Hikaye öyle başlayıp gitti.

Reported ßy WarriorAngeL
    🇼​🇦​🇷​🇷​🇮​🇴​🇷​🇼​🇴​🇱​🇫​™

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Bir dene sonra islatip islatip dovduler diye bir konu ac

ferhatkars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV 650 S.... Suzuki R-CG 250 melez kross
    2015 yazinda İzmirden motoru satin aldim... ertesi sabah da 8 de İzmirden ciktim basladim yardirmaya... daha 1 saat gecmeden bi köyün girisinde radar araci gordum...
    150 civari idi hizim... ilerde de cevirmeyi gorur gormez asildim frene... sagda yanyol ustunde bi kiraathane varsi... durdum bi gazoz felan ictim... 20-25 dakika sonra cevirmenin toparlandigini gorunce ayni sekil kaldigim yerden devam ettim...
    Ama siz yapmayin

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Alıntı ferhatkars adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2015 yazinda İzmirden motoru satin aldim... ertesi sabah da 8 de İzmirden ciktim basladim yardirmaya... daha 1 saat gecmeden bi köyün girisinde radar araci gordum...
    150 civari idi hizim... ilerde de cevirmeyi gorur gormez asildim frene... sagda yanyol ustunde bi kiraathane varsi... durdum bi gazoz felan ictim... 20-25 dakika sonra cevirmenin toparlandigini gorunce ayni sekil kaldigim yerden devam ettim...
    Ama siz yapmayin
    Hocam seninki akla mantığa sığar bi durum.
    Sen kendini bu konu ile kıyaslama, burda bilim kurgu dönüyor.
    ferhatkars bunu beğendi.
    +299 Gitmek cesaret ister, Enduro yapmak yetenek.
    Cesaret aptalda da var, ama yetenek herkeste yok...
    -MrMud

hknzrdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NT700V Deauville
    Alıntı WarriorAngeL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben evraklarım tam değil felan demedim yanlış anlayan yanlış insandır yanlışı yapan kendine yapar bizde yanlış olmaz olsada yanlışlıkla olmuştur. Ehliyet Alma Sürecindeyim Zaten Scooter Kullandım Hep Bu Yüzden Vitesli Kullanmayı Yeni Yeni Öğreniyorum Alana Kadar başım yanmasın diye danıştım Foruma. En dahiyane ve en haince plan demedim sadece haince dedim olurda birşey olursa işe yarar mı diye sordum. OHAL olduğunu bende biliyorum ve hatta kimliksiz gezmenin cezası bile 219 lira felan ben orda birden bırakıp kaçıcam demedim. Ben park yasağı olmayan bir yere park ettiğim halde çekmeye haklarıda yok. Nasıl arkasından el sallıyormuşum açıklar mısınız? Burdan dodo kardeş ARK Survival Evolved'ı bırakmalısın bence nezarethanede felan 1 gece neyin kafasını yaşıyorsun. ''Simak'' liseli olduğumu nereden çıkardın onuda bilmiyorum iş yeri sahibiyim senide çay içmeye beklerim [ 34183 Öner Sokak NO:3A ]. Ayriyeten insanları bindiği motorların markasına göre felan ayırmak çok yanlış bir davranış şimdi sende yanlışsın diyenler olucak ben zaten yanlış oldugumu kabul ediyorum ama yanlış olan kişilerin doğrucu takılması daha da yanlış Bu marka motoru ben istemedim hayal'de etmedim. Bir tanıdığım bana olan borcunun karşılığında sattı ve Hikaye öyle başlayıp gitti.

Reported ßy WarriorAngeL
    Analogue at birth, digital by design. The fat on my body is the designer and the brain is trying to be the coder.

karadag.05 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 Z - One
    OHAL'de dans
    Doğrul, eğril ama EĞİLME

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)