Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Öğrencinin sıfırdan motor alma hikayesi ve masrafları

Motovento
    REKLAM ALANI
    vader - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750D Integra
    Kazasız belasız keyifli sürüşler dilerim.

Başlangıç için çok iyi bir seçim yapmışsınız.
    Tecrübe, limitlerini bilmektir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Alıntı Enis Yıldız adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler, Ege'de okuyorum. Siz ?
    Osman Kibar kavşağı, Küçükpark, Büyükpark ve benim öğrenciyken yaşadığım Evka-4. Olm ne günlerdi lan 15 sene olmuş oraları bırakalı. Allahtan 3-5 tanıdık falan var da birkaç senede bir gezebiliyorum tekrar.

lityumiyon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Öz_Musti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Osman Kibar kavşağı, Küçükpark, Büyükpark ve benim öğrenciyken yaşadığım Evka-4. Olm ne günlerdi lan 15 sene olmuş oraları bırakalı. Allahtan 3-5 tanıdık falan var da birkaç senede bir gezebiliyorum tekrar.
    Şimdi aynı yerlerde ben varım

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    dostum sen mutluysan sorun yok her halimiz kendi tercihimiz. her ne kadar ehliyetsiz ve illegal başlasam da bende zamanla ehliyet ve kısmen koruma ekipmanı sahibi oldum ama ben senin yetindiğin şeyler ile yetinemedim.

bana görünüş olarak karizma ve yakışıklılık lazımdı, seri olması gerekiyordu ve kalite yönünden de bilindik olması gerekiyordu ve cbf ile ybr modellerini elemem çok kolay oldu bu yüzden ve şu anda 10 ay 5 gün oldu tvs apache kullanalı ve memnun olduğumu söyleyeyim.

bakarsan bağ olur bakmazsan dağ olur.

bakımlarını gerektiği gibi yaptığın sürece bir çok marka ve model kalitelidir.

hikayen hoşuma gitmedi, çok sıradan :D

lityumiyon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum sen mutluysan sorun yok her halimiz kendi tercihimiz. her ne kadar ehliyetsiz ve illegal başlasam da bende zamanla ehliyet ve kısmen koruma ekipmanı sahibi oldum ama ben senin yetindiğin şeyler ile yetinemedim.

bana görünüş olarak karizma ve yakışıklılık lazımdı, seri olması gerekiyordu ve kalite yönünden de bilindik olması gerekiyordu ve cbf ile ybr modellerini elemem çok kolay oldu bu yüzden ve şu anda 10 ay 5 gün oldu tvs apache kullanalı ve memnun olduğumu söyleyeyim.

Çok satsın diye yazmamıştım teşekkürler
    fatih.met bunu beğendi.

kuesier - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Dostum senin motorun çok cirkin ya. Yani ybr cbf ye cirkin demişsin de. Cok cirkin yani

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:52 ----------

Alıntı Enis Yıldız adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok satsın diye yazmamıştım teşekkürler
    Kardesim sende tuttuğunu koparan biriymissin. Helal olsun sana Allah kaza bela vermesin

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı kuesier adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum senin motorun çok cirkin ya. Yani ybr cbf ye cirkin demişsin de. Cok cirkin yani

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:52 ----------

Kardesim sende tuttuğunu koparan biriymissin. Helal olsun sana Allah kaza bela vermesin
    tvs apache çirkin diyen biri ilk defa görüyorum, bence dediğine kendin dahi inanmıyorsun.

söz konusu sadece tip değil, çok kullanışlı ve mühendisler başka şeyleri dahi düşünmüş. iki tane trip metre, saat göstergesi, sele sökmek için sadece bir tane pim çekmen ve benzeri özellikler mevcut.

olay tipten ibaret değil, hintliler bu işe sandığından daha çok önem veriyorlar ve tvs apache sağlamlığı dillerden düşmez.

diline dolamak için yanlış bir model seçiyorsun şimdiden uyarayım

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    kendin çalışıp aldığın kıymetli olur
    kazasız sürüşler

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)