Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Hangisi sizce ?

Katılımcı sayısı
7. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • RKS titanic 150

4 57.14%
  • KUBA CR1

3 42.86%

Titanic 150 - CR1

Motovento
    REKLAM ALANI
    t4m3r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 NK
    hafta için almayı planlıyorum ama karar veremedim 2. el olacak ikiside. 2 sinden hangisi daha mantıklı seçim olur ? kmleri aynı temizlikleri de aynı ilk motorum olucak.

param bunlara yettiği için bu tercihleri yaptım. ybr cbf muhabbeti olmasın lütfen

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kefkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cevap yazalım da listeden düşmesin..

Rks 150 10000 km kullandım, halen kullanıyorum.Cr1 deneme amaçlı kullandım..
    Küba motosiklet sahibi de oldum. Arıza verdi ve malzeme kalitesi çok daha kötüdür.Rks'ye kıyasla bence elinde kalıyor insanın..

Oturuş pozisyonu itibariyle rks daha dik gibi ve rahattır, gidon sanki hafif daha yüksek,deposu rüzgardan bacaklarını korur(kilolu değilsen)

Diğerinin lastiklerini bilmiyorum fakat rks orijinal ebat marka lastik zor bulursun(110-80-17/90-90-17) bi ırc(anlaş) var.Bence bu konuya çok dikkat et tecrüben ve kullanım durumunu bilmeyerek yazıyorum.Deposu 1.3 yağ alır.Diğerini bilmiyorum işletim maliyeti olarak gözönüne alınabilir)

Torku iyidir,5.vites bayır çıkar, sesi daha güzel, uygun devirde gaz kestiğin an frene gerek kalmaz vs., 2.el alacağın motor 115km görmeli rks ise, bi test et almadan..

Servis ve distribütör aynı zaten geçiyorum..Sakıncası yoksa fiyat nedir bir de (motorum satılık değil)

Özellikle merak ettiğin bi konu varsa cevaplarım..

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Cr1 yeni bir model ama yani parça kalitesi olarak her model aynı değildir.

Motosikleti
    150 NK
    teşekkürler 3 e buldum ikisinide sorayım dedim rks zaten hep aklımdaydı. hafta içi halledeyim ben o zaman bu meseleyi

Rica ederim.Tecrüben yoksa anlayan bi arkadaşınla gitmeni tavsiye ederim noter öncesi, sonradan problem çıkmasın, motorun kıçı başı oynamasın yolda, 2. elde her ikisine de müşteri bulabilirsin zaten.Hızla çok zoru olmayana iyi motosiklettir,100'e kadar çabuk çıkar, süspansiyonları diğerinden serttirbiraz, virajda falan daha iyi gibi bence de, tek sorunu egzoz paslanması falan oldu aletin..

Motosikleti
    150 NK
    Ilk motorum olucak, ise gidip gelirken kullanicam arada gezmeye falan iste. Noterde falan masraflar ne kadar cikar en fazla ?

Mesaj gönderiyorum ayrıntılı.

Rebulls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ Z750R - Arora Cappucino - Kanuni Seha 150
    motosikleti aldın mı bilmiyorum ama 2013 den beri rks Titanic 150 kullanıyorum. deneme amaçlı cr1 de kullandım iyi ki rks almışım dedim. 20.000 km oldu bakım harici sanayiye gitmedim tek beğenmediğim kısmı selesi ve sert amortisörleri. onun haricinde çok memnunum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)