Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosiklet.Net (İZMİR) Whatsapp Grubu

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba Arkadaşlar İzmir'de oturan aktif motosiklet kullanan arkadaşları Whatsapp (İzmir) Grubumuza Bekleriz.
    Haftanın Belirlenen Günlerinde Gezi Tur Düzenlenicektir.
    Haftanın Belirlenen Günlerinde Cafe Tarzı Yerlerde Buluşabiliriz.
    Gruba Aklı Başında Tüm Arkadaşlarımızı Bekleriz. İzmirde Farkındalık Yaratmak İçin Seninde Desteğine İhtiyacımız var Unutma Sen Yoksan 1 Kişi Eksiğiz.
    GRUP KURALLARI
    - GRUPTA KESİNLİKLE KÜFÜR YASAKTIR
    - GRUPTAKİ KİŞİLERİN EHLİYETİ OLMASI ZORUNDADIR.
    - GRUPTAKİ KİŞİLERİN GRUP SÜRÜŞÜNE UYMALARI EN ÖNEMLİ KURALLARDANDIR.
    - GRUPTAKİ KİŞİLERİN GRUBU VE TRAFİĞİ TEHLİKEYE ATMICAK ŞEKİLDE MOTORSİKLET KULLANICI OLMASI KESİN KURALLARDIR.
    - GRUPTAKİ KİŞİLERİN TAM EKİPMAN OLMASI ŞARTTIR.
    SON OLARAK GRUBA GÜVENLİĞİ BENİMSEMİŞ HERKESİ BEKLERİZ.

GRUP ÜYELERİ
    - MCT Delisi
    - CATLAK PİSTON
    - OGGOMOGGO
    - TYRANNOS
    - LENGELİ FÖTR
    - FERHAT KARACA
    - KOKUSMUSADAM
    - GHOSTRİDER TR
    - BİSNEV99
    - OGUZHAN045
    - REDCBR125
    - VECİHİ.H
    - WHİTEDEAMON
    - SUPPERFAST

GRUBA KATILMAK İSTEYEN KİŞİLER ÖZELDEN NUMARALARINI ATABİLİRLER.
    YADA 0553 437 6662 NUMARALI TELEFONA WHATSAPP ÜZERİNDEN YAZABİLİRSİNİZ.
    oggomoggo bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawasaki Ninja zx636 Abs krt edition
    konu güncel

kanoburda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Rs 200
    Hayirlisi olsun.nacizane fikrim face'den de bi grup acar misiniz?gecen boyle bi gruba uye oldum watsuptan kopegimi uyutmadilar.habire bos muhabbet.ama faceden acsaniz.saygilar.

Merhabalar facebooktan grup yönetmek zor oluyor her dakika facebook a giremiyoruz hocam eger isterseniz gruba alayım sizi aksamlari grubu sessiz e alabilirsiniz

oggomoggo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07 (Honda CB125e-Pulsar 200 ns)
    Valla ben akşamları genelde sessize alıyorum. Ama dayanamayıp yine arada bakıyorum ne var ne yok diye.

Lengeli Fötr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150 - Suzuki V-Strom DL-650
    Alıntı kanoburda adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayirlisi olsun.nacizane fikrim face'den de bi grup acar misiniz?gecen boyle bi gruba uye oldum watsuptan kopegimi uyutmadilar.habire bos muhabbet.ama faceden acsaniz.saygilar.
    Açıkçası şu ana kadar hiç de boş muhabbet yapılmadı. Bekleriz yine de karar senin

Akşam yeni gelen üyeleri listeye eklicem suan 22 kisi grup

Kısa süre içinde geziler başlıcaktır. Gelmek isteyenler numaralarını özelden yazsın lütfen

Motosikleti
    Benelli tnt25
    Geçenlerde bir konu daha vardı, siz mı actiniz bilmiyorum. Bugün skıntıdan inciraltinda tur atayım, engelliler parkında çiğdem çay yapayım diye niyetlendim aşırı kalabalık. Ama grup sürüşleri yapan bay/bayan bayağı iki teker gördüm... Arkalarından bile gittim bayağı...Maalesef büyük şehirde ilk defa turlayayim dedim 2 defa aniden yola atılan araçlar yüzünden kaza geçirecektim. Özelden numaramı atıyorum , sık sık olmasa da katılmaya çalışacağım...

Şuanda hava şartlarından dolayı gezi düzenlemiyoruz malum havalar baya soğuk ama bi 15 güne kadar havalar düzelicektir. O zaman bol bol gezi düzenlenicektir.

Machair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800X 2018
    Araya girerek birkaç soru sormak istiyorum.

- Buradan bir arkadaşımız İzmir MT'ye ulaşamadığı için diyelim şöyle bir başlık açmıştı. Sizin geçmiş zamanda açılmış başlığınıza benziyor.

http://www.motosiklet.net/forum/moto...an-var-mi.html

Bu başlık sonrası biz İzmir MT'den bayağı bir fırça yedik açıkçası. Size kimse bir şey söylemedi mi? Bu grup İzmir MT'nin bir oluşumu mudur? Yoksa bağımsız mı?

- Hemen arkasından tanışmamızı pekiştirmek için bir etkinlik düzenledik.

http://www.motosiklet.net/forum/etki...d-bulusma.html

Bu yapmış olduğumuz gezimiz. Yeni tanışan insanlar arasında gezi yapmak bile forumda dert oldu. O geziden beri yeni giren, sonradan çıkan üyeler ile beraber şu anda aktif 12 kişi olan bir WhatsApp grubumuz var. Hatta birkaç arkadaş sizin listeye de katılmış sanırım. Biz yaşanan olaylar sonrası yaptığımız gezileri üzülerek burada paylaşmadık ki defalarca mangal, kamp falan yapıldı. En son 22 Şubat'ta 6 motor 1 araba olarak Bozdağ gezisi yaptık.

Yaklaşan etkinliğinize elimizden geldiğince büyük bir grup olarak katılıp sizlerle tanışmak ve İzmir adına daha büyük bir arkadaş grubuma katkıda bulunmak istiyoruz.

Görüşmek üzere.
    mertowski bunu beğendi.
    CRF 250L 11000 Km, GW 250 12000 Km, XT 660Z 39000 Km, VFR 800X 6000 km

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)