Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İzmirli abilerim kardeşlerim bi baksın :)

Motovento
    REKLAM ALANI

Selamlar ben muhtemelen yaşca küçük bi kardeşinizim temmuzda 18ime giricem de bi kaç şey danışayım istedim.Ben İzmir doğumluyum ama küçük yaşlarda orada yaşadım ve bi kaç kere de öyle karşıyakayı falan gezmeye gittim aşık oldum tekrar.Motor hayalim de var.Üniversiteyi de İzmir de okumayı düşünüyorum Ege Üniversitesi özellikle.Şuan Ankarada yaşıyorum.Ailem Ankarada kalmamı istiyor ama motor ve izmir tutkusu sayesinde gitmeyi düşünüyorum.Aslında bu sene motoru ehliyetsiz alıp takılmak vardı aklımda ama düşünündükçe saçma olduğunu anladım.İzmir de motor sürmek yaşamak falan nasıl anlatabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

izmir de yaşıyorum bende öğrenciyim ege üniversitesine yakın oturuyorum ve motor gayet rahat izmirde izmir de rahaat motorda rahat öyle daha magandalık görmedim 2 yıldır

Motosikleti
    HYOSUNG GT250 EFİ
    arabaların olmadığı yollar gerçekten çok rahat hiç sıkıntı yaşamazsın

avmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R
    motosiklet sürmek ağrıda da tehlikeli izmirde de. istanbulda da tehlikeli antalyada da. Tehlikenin kazanın sana nerede rastlayacağı hiç belli olmaz. Çünkü ülke geneli insan profili sıkıntılı. İzmirde trafik olarak daha rahat edersin diyeceğim ama o devir de kapanmaya başladı artık. Belli saatlerde artık izmir trafiğide istanbuldan farklı sayılmaz.

Diğer konuya gelecek olursak motosiklet sürmek izmirde de keyifli vanda da. ankara da sürmekte eğlenceli rizede de.

lityumiyon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Egede öğrenciyim, motorum var. İzmir çok rahat ve güzel bir şehir. Hatta o kadar rahat ki okula gitmeyi unuttum.

12 ay sürebilirsin motoru

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti falan boşver, hangi bölüm daha iyiyse, hangi okul daha iyiyse oraya git. Olmazsa özele gidersin mis gibi olur.
    Motosiklet gider, izmir gider sen kalırsın geriye. kendine yatırım yap
    jimi_hendrix bunu beğendi.

<ÖzgürYanık> - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Chetak 12v Electronic(1991)
    izmirde yim motordan 2 defa dustum , 1 defa da kaza yaptim ilk 5 ayimda olmustu bunlar hala izmirdeyim. artik.dusmuyorum ama kaza yapmiyorum diyemem surusumu gelistirdim dusme.ihtimalimi bi nebze azaltmistim ama kazam da motorlu kurye carpti bana adam.ters yoldan geliyordu.gormedim.cunku bende ters yoldan.kendi yoluma.gecmeye calisiyordum...... velhasil izmiri ankarasi yok bu isin ama gezme.tozma.yasam diyorsan izmirimiz tabikide Turkiyede 1 numara

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Eminim istanbul daha beter ama trafik bazen bezdirebiliyor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler