Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

CBF150 Aldım :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Mucit23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 900 & KTM450EXC & BWS100
    Alıntı turbocharge adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun bence tipsiz mipsiz ama işiniz görecekse ne ala o zaman
    Bu arada yıllar önce Ktm duke 200 den lanet eden siz miydiniz? Forumdan birisi sürekli sorun yaşıyordu Malatya da mıydı Elazığda mıydı tam hatırlayamadım.
    Yok o kişi ben değilim. Benim KTM Duke 200 den tek şikayetim son hızının düşük olmasıydı. Asfaltta CRF250 beni geçibliyordu
    www.arectron.com

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Alıntı Mucit23 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar

Geçen günlerde MT-09'u satıp Fazer8 Alma fikrinden bahsetmiştim bir başlık altında. Bugün benzinin litre fiyatının bulunduğum ilde 5.54TL olduğunu görünce aniden fikrim değişti Cebimde 3-5 birikmiş para vardı. Aslında bu para ile MT-09'u yenilerim diye düşünüyordum ama önümüz yaza doğru günde min 30-40km mesafede işe git gel yapacağımı düşününce Ocak ayı kapmanyasından 2016 Model CBF150 Aldım
    https://s29.postimg.org/ihrfvef0n/20...8_17_18_49.jpg
    https://s29.postimg.org/d52lh9r47/20...8_17_18_17.jpg
    Nasip olursa Motor "Benden bu kadar" diyene kadar binmeyi düşünüyorum. Fakat Fazer fikri hala aklımda yaza doğru eğer motor satılırsa belki yine Fazer alabilirim. O zamanki maddi duruma bağlı

Hayırlı olsun. Kazasız belasız ve keyifli sürüşlerin olur inşallah.

Şimdi haydi ortalığı bulandıralım.

Keşke Hero Hunk alsaydın. Aynı cc daha güçlü motor, daha az tüketim, daha ucuz, 5 yıl garanti, stokta olmayan parçayı 72 saatte takma garantisi v.s. gibi avantajları var.

Motosikleti
    Dostlar selamlar.

Motoru aldığımdan beri anca 2-3 defa binebildim. İşler güçler havalar derken pek çıkaramadım. Daha henüz 140km de.

Sormak istediğim birkaç birşey var.

Bu motorda vitesi 1'den 2'ye çekince vites baya kemikli geçiyor. Yani sokaktaki herkes vites attığımı duyabilir sanırım. Fakat bu sadece 1-2 arasında oluyor. Diğer vitesler gayet yumuşak saat gibi.
    Hatta 1'den 2'ye geçeceksem eğer 1'den ilk önce boşa sonra 2 ye atarsam yine yumuşak geçiyor. Birkaç arkadaşa sordum cbf'lerin geneli böyle dedi.

2. Olarak Ön fren herhalde balatalar tam alışmadı, Ön frene stopiye kalkarcasına abanınca sanki fren manetinde abs vururcasına bir titreşim histediyorum. Bu çok önemli değilde vites geçiş olayı normalmidir benmi abartıyorum anlayamadım.

MazhaRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25
    Dostlar selamlar.

Motoru aldığımdan beri anca 2-3 defa binebildim. İşler güçler havalar derken pek çıkaramadım. Daha henüz 140km de.

Bu motorda vitesi 1'den 2'ye çekince vites baya kemikli geçiyor. Yani sokaktaki herkes vites attığımı duyabilir sanırım. Fakat bu sadece 1-2 arasında oluyor. Diğer vitesler gayet yumuşak saat gibi.
    Hatta 1'den 2'ye geçeceksem eğer 1'den ilk önce boşa sonra 2 ye atarsam yine yumuşak geçiyor. Birkaç arkadaşa sordum cbf'lerin geneli böyle dedi.

2. Olarak Ön fren herhalde balatalar tam alışmadı, Ön frene stopiye kalkarcasına abanınca sanki fren manetinde abs vururcasına bir titreşim histediyorum. Bu çok önemli değilde vites geçiş olayı normalmidir benmi abartıyorum anlayamadım.
    Cbf gene yumuşak bir motor, sen birde yamalube yağ ile gelen sıfır ybryi gör.En azından vites atabiliyorsun biz onuda yapamıyorduk.

lityumiyon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dostlar selamlar.

Ben ybr kullanıyorum. 1 den 2 ye atarken çatur çutur sesler geliyordu yağı değiştirip motul 10 40 koydum. 6bin ve altında atmaya çalışırsam ses hala geliyor. 6bin üzerinde atarsam gelmiyor son durum bu.

Motosikleti
    Pulsar 150NS>CBR125R>PULSAR RS200>CBF150>CB125F
    mt 9dan sonra çok zor ama inşallah alışırsın hocam. kazasız belasız inşAllah

Grumpy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı gurkanerkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Saygı duyduğum tek troll sensin.
    Bence troll degıl.

Hayırlı olsun bu arada, tekerınıze tas degmesın.
    fatih.met bunu beğendi.

Motosikleti
    cbf150, fzs600
    Motora binmeyi isteyen ve gerçekten seven adam hareketi. Bravo. İyi günlerde kullanın ama tek sormak istediğim şey, neden mt-09 dan fazer a geçiş yapmak istiyorsunuz ?

Motosikleti
    Alıntı doghouse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motora binmeyi isteyen ve gerçekten seven adam hareketi. Bravo. İyi günlerde kullanın ama tek sormak istediğim şey, neden mt-09 dan fazer a geçiş yapmak istiyorsunuz ?
    Tipi hoşuma gidiyor. Tek artısı o. Kararsızım işte o iş belli değil. Belli olmaz duruma göre Tracer 900 de alabilirim. Hem görüntü hemde gidiş var.
    www.arectron.com

MoRFy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 600 - BMW R25/3
    güle güle kullanın 250cc üstü araçlar artık extra lüks oldu. Devir ekonomi devri ancak kemerleri sıkan yanlızca vatandaş....

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Saygı duyduğum tek troll sensin.
    saygılı olman hoşuma gitti, onun dışında benim hakkımdaki düşüncelerin sadece senin görüşün. ben olanı yazdım, ben her gün bir şeyler öğrenirim ama öyle insanlar vardır ki kendi öğrenmemelerinin yanı sıra başkaları bir şey öğretmek istediğinde de tınlamazlaz.

tıpkı farelerin pis olmadığı iddiasında ki mevzum gibi. adama her türlü kanıtı sunarsın ve artık her şey senin dediğini doğrular durumdadır ama adam yine "yok la öyle olur mu" der.

sen her akşam az çok bir şeyler araştırır öğrenirsin zevk amaçlı ve yeri geldiğinde biriyle ters düşersin ve sen bildiğin halde adam kendini haklı çıkarmaya çalışır, halbuki adam her akşam eşek gibi yatıp çay sigara keyfi yaparken sen hobi olarak araştırırsın ama durum yine budur yani.

sen hakkınla araştırıp öğrenip bilirsin ve elin adamı her akşam keyif yapıp bir gram emek harcamadan gelir ve senden daha iyi bildiğini söyler ve seni yalanlar.

işte bu cinayet sebebi

gurkanerkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 07
    Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    saygılı olman hoşuma gitti, onun dışında benim hakkımdaki düşüncelerin sadece senin görüşün. ben olanı yazdım, ben her gün bir şeyler öğrenirim ama öyle insanlar vardır ki kendi öğrenmemelerinin yanı sıra başkaları bir şey öğretmek istediğinde de tınlamazlaz.

tıpkı farelerin pis olmadığı iddiasında ki mevzum gibi. adama her türlü kanıtı sunarsın ve artık her şey senin dediğini doğrular durumdadır ama adam yine "yok la öyle olur mu" der.

sen her akşam az çok bir şeyler araştırır öğrenirsin zevk amaçlı ve yeri geldiğinde biriyle ters düşersin ve sen bildiğin halde adam kendini haklı çıkarmaya çalışır, halbuki adam her akşam eşek gibi yatıp çay sigara keyfi yaparken sen hobi olarak araştırırsın ama durum yine budur yani.

sen hakkınla araştırıp öğrenip bilirsin ve elin adamı her akşam keyif yapıp bir gram emek harcamadan gelir ve senden daha iyi bildiğini söyler ve seni yalanlar.

işte bu cinayet sebebi
    Çok büyük terbiyesizlik yaptıklarını düşünüyorum. Paylaştığın her detaya değer veriyorum ve ilgiyle takip ediyorum. Lütfen yazmaya devam et çünkü beyinlerimiz senden gelecek en ufak bilgi kırıntısına aç ve muhtaç.
    linkinpark20 bunu beğendi.

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    Çok büyük terbiyesizlik yaptıklarını düşünüyorum. Paylaştığın her detaya değer veriyorum ve ilgiyle takip ediyorum. Lütfen yazmaya devam et çünkü beyinlerimiz senden gelecek en ufak bilgi kırıntısına aç ve muhtaç.
    akskddjka

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)