Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

CBF150 Aldım :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    hayırlı olsun allah kaza bela vermesin tekerın duz bassın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Keşke İnazuma olsa
    Gıcır motor her zaman güzel birşey yahu. Daha güzel bir görüntü yok

Uğur Gündüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    askerden sonra olacak
    mt09'dan sonra cbf?? çıldırmış olmalısınız.. ağır çekim gibi gelir hayat... Tekerinize taş değmesin... kazasız belasız inşallah. İyi günlerde kullanın..

Ercument - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Hayır olsun.
    CBF 150 "Benden bu kadar" demez unut onu sen.

Mucit23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 900 & KTM450EXC & BWS100
    Cevap yazan arkadaşlara teşekkürler.

MT-09 duruyor. Bunu günlük kullanım için Aldım. AEA'ın dediği gibi her gün ruh hastası bir motorla dolaşılmıyor.

Hayır olsun.
    CBF 150 "Benden bu kadar" demez unut onu sen.
    İlk Hondam bu oldu. Bakalım göreceğiz.
    jimi_hendrix bunu beğendi.

ramcixx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 - cbr250 - cbf1000 - f650gs - cbf600
    Hayırlı olsun. Mercedes konforunda bir motosiklet.

Motosikleti
    2018 Street Triple R
    Bu motorun jantları siyah olsa sanki şekil biraz kurtarıcak gibi geliyo ama.

gurkanerkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 07
    Eğlenilecek değil evlenilecek motor Hayırlı olsun güle güle kullanın.

Motosikleti
    Cevaplar için teşekkür ederim.

Dün koruma demirleri yan ayaklık vs derken yetişmemişti motor. Bugün işten biraz erken çıkıp gidip motoru teslim aldım. Alır almaz getirip doğrudan garaja koydum. Hava baya soğuk. Motora binilmiyor.

Sesli motora alışmışım herhalde ondan olacakki ışıklarda beklerken bazen motor çalışıyormu diye kontrol için gaz vermem gerekiyor. Çok sessiz saat gibi çalışıyor. Bu motor şuan elimdeki 3. motor oldu. MT-09 ile birlikte birde 2000 model 2 Zamanlı Yamaha Neo's scooter var. O bunun yanında çok gürültülü çalışıyor.

Sigorta ne kadar çıkacak çok merak ediyorum. Yaştan dolayı bana çok çıkar diye motoru babamın üstüne yapacağım. Faturayı onun adına kestirdim. En son Scooter'da ağzım baya yanmıştı. Zalım sigortacılar satsam 1000TL etmeyecek scooter'a 1 sene içerisinde 500TL ye yakın zam yapınca sigorta yaptırmamıştım. 6 Ay'dan fazla oldu hala öyle duruyor. Nisanda MT'ye de sigorta yaptıracam.

Renk konusunda şunu söyliyeyim. 10 kişiden 7'si keşke siyah alsaydın diyor. Bu siyah merakına anlam verebilmiş değilim. Kırmızı bence "ben burdayım" diyen renklerden biri. Kırmızı mı yoksa siyah mı diye bir anket açsam sonuç ne olur çok merak ediyorum açıkçası

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı Mucit23 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cevaplar için teşekkür ederim.

Dün koruma demirleri yan ayaklık vs derken yetişmemişti motor. Bugün işten biraz erken çıkıp gidip motoru teslim aldım. Alır almaz getirip doğrudan garaja koydum. Hava baya soğuk. Motora binilmiyor.

Sesli motora alışmışım herhalde ondan olacakki ışıklarda beklerken bazen motor çalışıyormu diye kontrol için gaz vermem gerekiyor. Çok sessiz saat gibi çalışıyor. Bu motor şuan elimdeki 3. motor oldu. MT-09 ile birlikte birde 2000 model 2 Zamanlı Yamaha Neo's scooter var. O bunun yanında çok gürültülü çalışıyor.

Sigorta ne kadar çıkacak çok merak ediyorum. Yaştan dolayı bana çok çıkar diye motoru babamın üstüne yapacağım. Faturayı onun adına kestirdim. En son Scooter'da ağzım baya yanmıştı. Zalım sigortacılar satsam 1000TL etmeyecek scooter'a 1 sene içerisinde 500TL ye yakın zam yapınca sigorta yaptırmamıştım. 6 Ay'dan fazla oldu hala öyle duruyor. Nisanda MT'ye de sigorta yaptıracam.

Renk konusunda şunu söyliyeyim. 10 kişiden 7'si keşke siyah alsaydın diyor. Bu siyah merakına anlam verebilmiş değilim. Kırmızı bence "ben burdayım" diyen renklerden biri. Kırmızı mı yoksa siyah mı diye bir anket açsam sonuç ne olur çok merak ediyorum açıkçası
    millet ömrümüzü yedi zaten, cahillik almış başını gidiyor. körü körüne düz şaban yaşayan o kadar çok insan var ki aklıma bile getirmek istemiyorum.

tamam adam bazı konularda zayıf olabilir ama her konuda mı mal olur anlamıyorum ki. bugün konu hayvandan açıldı ve arkadaş fare için pis hayvan dedi. bende hamster severim dedim ve hayvanın temiz olduğunu bir türlü inandıramadım.

kediden nefret ediyor, farelere pis diyor, 2023 yer altı petrol çıkıcak diyor, iş yerinde hep sinsice kaytarıyor, bir katta kırım yaptık ve 8 dairenin yarısını o yarısını ben kırdım ama benim hilti ucu kısaydı ve belim koptu ama namuzsuz gelip yoruldun birazda değişelim demedi.

yani her konuda ofsayt işte. damlayı taşıran son nokta ise fareden ve kediden nefret etmesi oldu. çiçek bakıyor musun dedim ona da yok dedi ve "ne yapıyon sen" dedim ve öyle sırıtarak bakıyor.

abi işte mal gelmiş mal gidiyor. benim çiçeklerim var üst katta ve hayvan pek sevmesem de sokak hayvanlarına yemek veririm, elektriğe merakım var.

1) evi parke döşedim,
    2) evde priz ve ışık düğmelerini değiştiririm,
    3) elektrik süpürgesinin motorunu değiştiriyorum,
    4) iki tane bozuk samsung d900 vardı ve birinin içini diğerine taktım oldu,
    5) araba ses sistemini bilgisayara kurdum,
    6) motorumun bakımlarını kendim yapıyorum,
    7) bilgisayarımın her türlü donanımı benden sorulur ve tamamen toplama amd anakart.
    8) inşaatta şap altına şilte seriyorum,
    9) basit mermer işinden anlıyorum.

ve daha sayabilirim ama en güzeli ne biliyor musunuz? bana iş yaptıran birisi memnun kalıyor çünkü çoğu mal insanın önemsemeyeceği ayrıntılar benim için bir zevk ve ben buna dikkat ediyorum.

yani arkadaşlar en önce kişisel gelişim diyorum, daha kendi kişiliği oturmamış bir insana hangi rengi seviyorsun diye sorfuğunuzda "gap gara rengi seviyom" der.

her şeyden önce kişisel gelişim.

benim sevdiğim renkler;

MOR
    FÜME
    SARI
    GRİ
    sarpgray bunu beğendi.

Motosikleti
    Fatih son mesajınla beynimi yaktın.
    fatih.met bunu beğendi.

Vecihi.H - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Almayan 1 pişman alan 10

Motosikleti
    Regal Raptor 150
    Fatih Mor hastane rengi (infrared) Sarı PTT, Gri Pantolonuda, Blazeride, ayakkabısıda çok şugar, emmmmmmmmmmmmmmeee ile de Beyaz Güvercin, kibar ve ail renk her renk ile kombine olur, şu lafına çok güldüm ''Adam düz Şaban yaşıyor'' hoşumada gitti sade ve basit tarif.
    fatih.met bunu beğendi.

Hayırlı olsun allah kazadan beladan korusun.kaç sene oldu hala revaçda namussuz motor

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    Hayırlı olsun güle güle kullanın

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benzine gelen zam ve ötv'nin yüksek olması, insanları mecburen bu motora yönlendiriyor.

Türkiye'de şu dönemde az yakan, konforlu motorlar revaçta olacak. Cbf150 ve ybr125 peynir ekmek gibi satılır önümüzdeki birkaç sene..

turbocharge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 200 (2014)
    Cevap için teşekkürler.

Şuan bildiğim kadarıyla siyah ve kırmızı renkler çıkıyor. Bilmiyorum honda sayfasınada hiç bakıp incelemedim. Ama bayide iki siyah bir kırmızı vardı. Daha önceleri çinli bir motorumda siyahtı ozamanlar siyah motora soğumuştum. Çizik toz vs diye. Birde Daha önceki KTM duke turuncuydu, Şuanki MT'de turuncu. Buda ona yakın olarak kırmızı olsun istedim.CBF'in turuncu rengi olsa alırdım turuncuyu

Zaten bi anda gelişti. Sabah düşünüp öğleden sonra gidip aldım.
    Hayırlı olsun bence tipsiz mipsiz ama işiniz görecekse ne ala o zaman
    Bu arada yıllar önce Ktm duke 200 den lanet eden siz miydiniz? Forumdan birisi sürekli sorun yaşıyordu Malatya da mıydı Elazığda mıydı tam hatırlayamadım.

Remzidemir41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayırlı olsun Bende a1 ile başlanılacak chopperlara bakıyordum. Regal Raptor DD150 hakkında bilgisi olan varmı ? Bana superlight'dan daha kaliteli geldi...

turbocharge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 200 (2014)
    Fatih son mesajınla beynimi yaktın.
    Fatih son zamanlarda forumun mavi ekran(windows hatası) sorunu
    fatih.met bunu beğendi.

gurkanerkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 07
    Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    millet ömrümüzü yedi zaten, cahillik almış başını gidiyor. körü körüne düz şaban yaşayan o kadar çok insan var ki aklıma bile getirmek istemiyorum.

tamam adam bazı konularda zayıf olabilir ama her konuda mı mal olur anlamıyorum ki. bugün konu hayvandan açıldı ve arkadaş fare için pis hayvan dedi. bende hamster severim dedim ve hayvanın temiz olduğunu bir türlü inandıramadım.

kediden nefret ediyor, farelere pis diyor, 2023 yer altı petrol çıkıcak diyor, iş yerinde hep sinsice kaytarıyor, bir katta kırım yaptık ve 8 dairenin yarısını o yarısını ben kırdım ama benim hilti ucu kısaydı ve belim koptu ama namuzsuz gelip yoruldun birazda değişelim demedi.

yani her konuda ofsayt işte. damlayı taşıran son nokta ise fareden ve kediden nefret etmesi oldu. çiçek bakıyor musun dedim ona da yok dedi ve "ne yapıyon sen" dedim ve öyle sırıtarak bakıyor.

abi işte mal gelmiş mal gidiyor. benim çiçeklerim var üst katta ve hayvan pek sevmesem de sokak hayvanlarına yemek veririm, elektriğe merakım var.

1) evi parke döşedim,
    2) evde priz ve ışık düğmelerini değiştiririm,
    3) elektrik süpürgesinin motorunu değiştiriyorum,
    4) iki tane bozuk samsung d900 vardı ve birinin içini diğerine taktım oldu,
    5) araba ses sistemini bilgisayara kurdum,
    6) motorumun bakımlarını kendim yapıyorum,
    7) bilgisayarımın her türlü donanımı benden sorulur ve tamamen toplama amd anakart.
    8) inşaatta şap altına şilte seriyorum,
    9) basit mermer işinden anlıyorum.

ve daha sayabilirim ama en güzeli ne biliyor musunuz? bana iş yaptıran birisi memnun kalıyor çünkü çoğu mal insanın önemsemeyeceği ayrıntılar benim için bir zevk ve ben buna dikkat ediyorum.

yani arkadaşlar en önce kişisel gelişim diyorum, daha kendi kişiliği oturmamış bir insana hangi rengi seviyorsun diye sorfuğunuzda "gap gara rengi seviyom" der.

her şeyden önce kişisel gelişim.

benim sevdiğim renkler;

MOR
    FÜME
    SARI
    GRİ
    Saygı duyduğum tek troll sensin.
    SAZMAN ve fatih.met bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)