Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Görüntü Açısından Büyük Gösteren Motorlar [250cc Ve Altı]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Almayı Düşünüyor
    Öncelikle SelamınAleyküm Herkese Hayırlı Forumlar İTÜDE Okuyorum Uzun Zamandır Motor Araştırıyorum Neyse Ana Konuya Geçym Ben

Ben Moturu Gidip Gelmek için Şehir İçi Kullanıcam Benim İçin Önemli Olan Motorun Görünüşü Çin Malı Çekme Belgeli Vesaire Olması Bi Sorun
    Değil Benim İçin Bütcem 3000 2. El Çin Malı Vesaire Önerileriniz Olabilir Mi Bu Sömester Tatilinde Almayı Düşünüyorum Bilmedigim Birşeyler Varsa Bilgilendirirseniz Sevinirim Tekrardan Hayırlı Forumlar
    levend84 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Her kelimenin başharfini özellikle mi büyük yazdınız? Zaman alan bir şey de ondan merak ettim.
    Ultraviolet, vdeger, oxus ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Almayı Düşünüyor
    Alışkanlık Diyelim Gayet Hızlı Yazıyorum O Şekilde Bi Şihifte Basmam Yetiyor

Stunt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çok var sığmıyor :)
    İtü öğrencisi her kelimenin harfini niye büyük yazsın ki ?
    dodooo, oxus, Ultraviolet ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Almayı Düşünüyor
    İTÜ İle Bi Alakası Yok O El Alışkanlıgı Herşeyi Heçtik Bi Bu Mu Sorun ARkadaslar Hazır Gelmişkne 2-3 Fikir VErseniz Fena Olmaz Çin Malı Olur Çekme BElgeli Olur

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Honda VTR 250

Motosikleti
    Regal Raptor 150
    Ya hemende arkadaşı mahcup ediveriyorsunuz, biraz toleranslı olunabilir tabii bu aradada kendide farketmiştir.
    Mengu16 bunu beğendi.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Arkadaşlar insanların, kelimelerine takılmak yerine yardımcı olabilirsiniz??sonuçta bilgi amaçlı tavsiyeler istiyor

Kardeşim;öncelikle Aleykum selam başım gözüm üstüne Allahın selamı....

3bin tl'ye ikinci el yamaha crypton alabilirsin sorun çıkartmaz yakıtı makul titreşim olayı yok hesaplı.bende şu an kullanmaktayım.

kal sağlıcakla...

Motosikleti
    Almayı Düşünüyor
    Alıntı navarin11 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya hemende arkadaşı mahcup ediveriyorsunuz, biraz toleranslı olunabilir tabii bu aradada kendide farketmiştir.
    Hazır Gelmişken Sizede Birşey Sorucam Kusurma Bakmassanız Regal RAptor !50 DEn Memnun Musunuz ?

Stunt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çok var sığmıyor :)
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar insanların, kelimelerine takılmak yerine yardımcı olabilirsiniz??sonuçta bilgi amaçlı tavsiyeler istiyor

Kardeşim;öncelikle Aleykum selam başım gözüm üstüne Allahın selamı....

3bin tl'ye ikinci el yamaha crypton alabilirsin sorun çıkartmaz yakıtı makul titreşim olayı yok hesaplı.bende şu an kullanmaktayım.

kal sağlıcakla...
    Görüntü Açısından Büyük Gösteren Motorlar [250cc Ve Altı] başlığına crypton önerdiniz..
    Feel the way

E.Gülbeyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nedir bu büyük merakı?

Motosikleti
    Almayı Düşünüyor
    Dıştan Baktıgında Güzel Duruyor Mh Drift Fln Düşündüm Baktıgımda Çok Sivrisinek Gibi Duruyor Ayıptır Soylemesi

freewill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400 Youtube: Sucuk Ekmek MotoVlog
    msx ?

Motosikleti
    Lifan LF150-9J
    3000 limitiniz varsa ve çin sıkıntı olmazsa mondial 150 drift olabilir az yakar çok kaçar . Heybeti de yerindedir.
    İstanbul'da da malum sitede 2016 model 2400 km de bir tane var 3000'e , çök istersen ... Sıfırı 4690 tl !!!
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-mondial-en-temiz-kullanilmis-150-mh-drift-son-2-hafta-363400549/detay

Motosikleti
    ......
    Alıntı TigerPerform adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dıştan Baktıgında Güzel Duruyor Mh Drift Fln Düşündüm Baktıgımda Çok Sivrisinek Gibi Duruyor Ayıptır Soylemesi
    kardeşim sorun yaşamak istemiyorsan japon modellerinin ikinci ellerine bakımlı temiz motorlara yönelmen,boyutlara takılma öğrenci adamsın seni üzmeyecek motor bak kendine bütçen'de sınırlı belliki..

Motosikleti
    Almayı Düşünüyor
    Alıntı felix01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3000 limitiniz varsa ve çin sıkıntı olmazsa mondial 150 drift olabilir az yakar çok kaçar . Heybeti de yerindedir.
    İstanbul'da da malum sitede 2016 model 2400 km de bir tane var 3000'e , çök istersen ... Sıfırı 4690 tl !!!
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-mondial-en-temiz-kullanilmis-150-mh-drift-son-2-hafta-363400549/detay
    Tesekkür Ederim Öneriniz İçin Bende 185 Boy 92 Kg Bide Vicut Geliştirmeyele Ugrasıyorum İlk Zamnlar A1 Ehliyetimi Aldıgım Dönemlerde Arkadasımda Vardı Bir Fotograf Çektirdimde Altımda Karınca Gibi Kaldı Durus Olarak Biraz Daha Yapılı Bişeyler Önerebilirmisiniz Gövde Şişkin Olsun Kafa Grenaj Vesaire ZAten Onlar Halledilmeycek Şeyler DEğiller

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:52 ----------

Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim sorun yaşamak istemiyorsan japon modellerinin ikinci ellerine bakımlı temiz motorlara yönelmen,boyutlara takılma öğrenci adamsın seni üzmeyecek motor bak kendine bütçen'de sınırlı belliki..
    Benim İçin Motor Bulmak Biraz Sıknıtı Bi Akrabam Motor Tamiri Yapiyor Birde Mondial Bayi İşletiyor Bu Mondial 150 yide Orda Denemiştim Altıma Ufak KLalıyor Biraz Bana Gövde Bakımından Şişkin Sorun Çıkartsın Pek sıkntı olcagnı Düşünmüyorum Çıkarsada Bana Bi Maliyeti Olmıycak O Yuzden Yapıca Büyük Gözüken Motor Önerirseniz SEvinirim Gitmesi Pek Önemli DEğil Yürürü Olsun Yeter

Motosikleti
    ......
    o zaman tmm kardeşim sorun yok

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:57 ----------

Alıntı Stunt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Görüntü Açısından Büyük Gösteren Motorlar [250cc Ve Altı] başlığına crypton önerdiniz..
    o zaman arkadaşın kelimelerine takılmak yerine yok itü öğrencisi şöyle yazar böyle yazar vs.yorumu yerine motor önerisi yapacaksın,insanların önerilerine saygı göstermek gerekir,yoksa burada yorum yapmak için bir şeyler yazmanın mantığı yok..

Motosikleti
    Bajaj - Pulsar 200 RS
    Az daha koy ybr... saka saka az daha hyosung gt 250 R bak

Bu arada bahsettigin gibi kelimeleri buyuk harfle yazinca guzel falan gorunmuyor

cagiran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1. Honda NSS 300 FORZA / 2. Suzuki GW250 INAZUMA
    Kaskınıza taş değmesin, kuş pislemesin.

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Hyosung gt250r

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)