Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Değerli görüşlerinize İhtiyacım var

Motovento
    REKLAM ALANI
    HONDAANTALYA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Arkadaşlar pcx 125 imi sattım ve simdi cbf 150 almak istiyorum.Gerek Duruşu olsun gerek trafikte gördüklerimiz olsun , piyasası iyiye benziyor.Yorumlarınız önemli..

Son olarak 2013 11 binde 4.600 sizce fiyat pahalımı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nodern bir motordan in eski teknoloji motora bin bana göre o motor o kasaya küçük uzun yolda artcıyla yürümüyor ama çok tutulan bir motor o ayrı şehir dışına cıkmayacaksan olur

Motosikleti
    CBF 150
    Ev ile is yeri yaklaşık 20 km Uzuncana bir yol .Saysn 2 trafik lambası vardır.Birazda vitesi kavramak istiyorum.8 senedir scooter kullanicisiyim.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Düşük ccnin vites aralıkları çok kısa olur hem en az 200-250 cclere bakardım

Motosikleti
    falcon flash 100
    al kardeşim hevesin kalmasın.baktın olmuyor satarsın. yalnız fiyat biraz pahalı gibi olsun üç beş yüz beğendikten sonra önemli değil.

Motosikleti
    CBF 150
    Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Düşük ccnin vites aralıkları çok kısa olur hem en az 200-250 cclere bakardım
    Vitese yeni başlayacağım için o cc ler biraz fazla olur Zamanla onada gecerim bütçe sıkıntım yok.Kastim 150 cc nin en.iyisini en sağlamıni bulmak.

Romedon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX-636,Bajaj PULSAR 200 RS
    cbf bayağı eski tekneloji geliyor bana şekil olarak da beğenmiyorum.Ama piyasası bol veç ok kullanılan bir motor kullaıcısı da memnun. Ben daha tarz motorlar sevdiğimden bajaj v15 öneririm hem enjeksiyonlu hem tarzı var

Motosikleti
    CBF 150
    Alıntı Romedon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbf bayağı eski tekneloji geliyor bana şekil olarak da beğenmiyorum.Ama piyasası bol veç ok kullanılan bir motor kullaıcısı da memnun. Ben daha tarz motorlar sevdiğimden bajaj v15 öneririm hem enjeksiyonlu hem tarzı var

http://www.motoroids.com/wp-content/...ll-Shots-2.jpg
    Yıl olmuş 2017 ben hala CBF 150 DiyorumNedendir bilemem ama hondadan şaşmak istemiyorum.Yorumunuz için teşekkkür ediyorum.

Uğur Gündüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    askerden sonra olacak
    cbf nin genetik sorunu yağ yakma diye biliyorum cbf alacak durumunuz varsa ve 150cc diyorsanız pulsar150 ye bakın ya'da cbf gibi eski teknoloji kullanan hysoung gt250 ikinci eline bakın. Vitesliden sonra pulsar çok iyi gelir kararımca..

Motosikleti
    CBF 150
    Alıntı Uğur Gündüz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbf nin genetik sorunu yağ yakma diye biliyorum cbf alacak durumunuz varsa ve 150cc diyorsanız pulsar150 ye bakın ya'da cbf gibi eski teknoloji kullanan hysoung gt250 ikinci eline bakın. Vitesliden sonra pulsar çok iyi gelir kararımca..
    Teşekkürler uğur bey , Dediginiz motosiklete bakıcam.

Okan Sinan Ocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200GT (Helga) BMW S1000XR M Sport
    Sevgili Kardeşim,

Motosiklet almak kız arkadaş seçmek gibidir gönlünün sesi mantığını her zaman bastırır. Hangi motora gönlün ısındıysa o motoru al ve kullan. Sonuçta nikah kıymayacaksın

Fiyat konusuna gelirsek , sadece motorun yaşı ve kilometresine göre değerlendirme doğru değildir. Motorun bakımlarının servis kayıtlarının olup olmaması ,motor üzerindeki çanta , tur camı v.b. gibi ilave aksesuarlar hatta motor üzerindeki lastiğin markası , eski veya yeni olmasından başlayarak motorun fiyatını etkileyen çok fazla değişken vardır.

Bu nedenle seçtiğin motor hakkında bu forumdan hiç kimse motoru görmeden sağlıklı bir yorum yapamaz.

En doğrusu CBF150 yi uzun süre kullanmış bir arkadaş bulup onun motoru incelemesini sağlarsan en sağlıklısı olacaktır.

Sevgilerimle
    Uğur Gündüz bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    İlanın linkini ver.

Romedon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX-636,Bajaj PULSAR 200 RS
    Alıntı HONDAANTALYA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler uğur bey , Dediginiz motosiklete bakıcam.
    bajaj puslara bakıcam diyip bajaj v15 hondadan şaşmam demek te enterasanmış

Motosikleti
    CBF 150
    Alıntı oocan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili Kardeşim,

Motosiklet almak kız arkadaş seçmek gibidir gönlünün sesi mantığını her zaman bastırır. Hangi motora gönlün ısındıysa o motoru al ve kullan. Sonuçta nikah kıymayacaksın

Fiyat konusuna gelirsek , sadece motorun yaşı ve kilometresine göre değerlendirme doğru değildir. Motorun bakımlarının servis kayıtlarının olup olmaması ,motor üzerindeki çanta , tur camı v.b. gibi ilave aksesuarlar hatta motor üzerindeki lastiğin markası , eski veya yeni olmasından başlayarak motorun fiyatını etkileyen çok fazla değişken vardır.

Bu nedenle seçtiğin motor hakkında bu forumdan hiç kimse motoru görmeden sağlıklı bir yorum yapamaz.

En doğrusu CBF150 yi uzun süre kullanmış bir arkadaş bulup onun motoru incelemesini sağlarsan en sağlıklısı olacaktır.

Sevgilerimle
    Parmaklarınıza Sağlık , Çok önemli bir yorum teşekkürler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:40 ----------

Alıntı Romedon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bajaj puslara bakıcam diyip bajaj v15 hondadan şaşmam demek te enterasanmış
    Enterasan olan aslında bajajlarin Sahibindende 2 .el pazarında 3bin 5 bin hatta 800 km li motosikletlerin sürekli olarak satışa çıkması.Ne yalan söyleyeyim , bir tane 20 bin i devirmiş bajaj görmedim.Kalitesini honda yamaha kadar ispatlamış markalar benim herzaman ilgi alanıma girecektir.

gurkanerkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 07
    Cbf 150 iyi güzel motor ama çalıyorlar hocam gözünün yaşına bakmıyorlar.

Motosikleti
    CBF 150
    Alıntı gurkanerkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cbf 150 iyi güzel motor ama çalıyorlar hocam gözünün yaşına bakmıyorlar.
    Bizde ona göre tetbirimizi alıcaz elbet gürkan bey

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:53 ----------

Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlanın linkini ver.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...87218431/detay

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben kullaniyorum. Cok memnunum. Küçük sehirlerde gayet ideal. Dağ taş dere tepe de gidiyorum bana mısın demiyor. Ancak uzun yolda 110'u geçmiyor. Tek dezavantajı bu benim için.

Servisi yaygın, yedek parçası bol. Honda işte canim. Ömürlük.

Motosikleti
    TRACER 700
    CBF 150 benim uzuuun yıllar önce ilk motora başladığım motordur İstanbul'da
    Sıfır almıştım İstanbul trafikte Beyazıt Beylikdüzü hergün 100 kilometre yolyaptım hiç bir sorun çıkarmadı sadece yağ benzin
    Diyebilirim ilk motorumla siyah olanla 25000 kilometre
    İkinci kırmızı olanla 30000km üstü yol yaptım
    Harika bir motor uysal at gibi git dersin gider dur dersin durur sadece motor
    Ama üzmez seni yoldada bırakmaz masrafları azdır hala unutmam ilk servise gittiğimde 15 lira demişlerdi çok komigime gitmişti
    Ozamanlar tabi
    Gözünüz kapalı alabilirsiniz
    SAZMAN bunu beğendi.

Motosikleti
    CBF 150
    Hız önemli değil , tabi şimdilik İlerde pcx' e bindiğim kadar binemicem buna.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:49 ----------

Alıntı sport-turing adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CBF 150 benim uzuuun yıllar önce ilk motora başladığım motordur İstanbul'da
    Sıfır almıştım İstanbul trafikte Beyazıt Beylikdüzü hergün 100 kilometre yolyaptım hiç bir sorun çıkarmadı sadece yağ benzin
    Diyebilirim ilk motorumla siyah olanla 25000 kilometre
    İkinci kırmızı olanla 30000km üstü yol yaptım
    Harika bir motor uysal at gibi git dersin gider dur dersin durur sadece motor
    Ama üzmez seni yoldada bırakmaz masrafları azdır hala unutmam ilk servise gittiğimde 15 lira demişlerdi çok komigime gitmişti
    Ozamanlar tabi
    Gözünüz kapalı alabilirsiniz
    Teşekkürler kardeşim , Tek amacım vitesler olayında iyice pişmek , tecrübe kazanmak..Dersimi aldıkdan sonra daha büyük cc ler ile hayatim devem etmek.

Mikuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    İş için alınır, binmek için alınmaz. Pcx gibi konforlu bir motordan inip cbf 160ye binmeyi öneremem.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)