Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Değerli görüşlerinize İhtiyacım var

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    -
    Hero Hunk..Kısa ve net.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Regal Raptor 150
    Honda Antalya kardeşim, sen kimseye bakma CBF evladiyeliktir, yanından geçerken çalışıp çalışmadığı duyulmuyor bilr şekil şemali motor gibi motor, öyle yok Pulsarmış yok bilmeme neymiş onların arka kısmı çok tipsiz, arkana birini alsan sanki tarlada sıçar gibi oturuyor, valla 1 saat gidemezsin parçası ucuz servisi basit ikinci eli çok iyi ustası bol sen kimseyi dinleme istersen sıfırını al zaten şu anda 6000 TL filan 2016 ama olsun kimseye kulak verme, selamlar.

Motosikleti
    Honda CBF 150 >> Suzuki Inazuma
    Ben 2016 kırmızı kullanıyorum. 2016'da gelenlerin karbüratörü eskilerden daha farklı yakıt tüketimi daha düşük. Genelde şehir dışı kullanıyorum, 2.3lt/100km civarında yakıyor. Ayrıca hiç yağ yakma olmadı, tabi hiç redline'a da sokmadım motoru. Benim gibi kullanırsan hem yakıt tüketimi hemde yağ problemi olacağını sanmıyorum. Bu problemler eskilerde var. Ancak lastikleri değiştirmeni öneririm, bir de orjinal aynalar omuzları gösteriyor, fırsatın varsa değiştir derim.

Motosikleti
    R25
    Hyosungdan uzak dur kullanmadan sallıyorlar öneriyorlar alacağın en sıkıntısız 3 motor var cbf ybr ve apache önceliği japona ver derim biraz daha param var diyorsan pulsar 200 ns derim

Motosikleti
    Honda CBF150 '09
    Eğer imkan varsa sıfırı 5950 şuan, plakayı kendiniz çıkarırsanız yılbaşından önce 230 liraya mal olmuştu bana, 200 liraya kappa 42 lt çanta almıştım, baş ağrıtmadan uzun yıllar binersiniz.

SAZMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial cub 100. Modelsiz
    Cbf ile ilk defa geçen hafta 2 tur attım yetti bana. Yayla gibi gidiyor. Frenleri de güzel. Eski bir pcx kullanıcısı olarak konforunun cbf ten iyi olduğunu söyleyenlere katılmıyorum. Arka amortisör tek. Titreşim yok NET. İdame maliyeti açısından en iyi motor cbf şuan. Allah korusun Pcx i bir yana yatırırsanız maliyeti görürsünüz.

Motosikleti
    2017-Cbr 250 R Hrc
    Alıntı navarin11 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda Antalya kardeşim, sen kimseye bakma CBF evladiyeliktir, yanından geçerken çalışıp çalışmadığı duyulmuyor bilr şekil şemali motor gibi motor, öyle yok Pulsarmış yok bilmeme neymiş onların arka kısmı çok tipsiz, arkana birini alsan sanki tarlada sıçar gibi oturuyor, valla 1 saat gidemezsin parçası ucuz servisi basit ikinci eli çok iyi ustası bol sen kimseyi dinleme istersen sıfırını al zaten şu anda 6000 TL filan 2016 ama olsun kimseye kulak verme, selamlar.
    Tarlada sıçarlar gibi

HONDAANTALYA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Hepinize Ayrı ayrı tesekkur ederim.Bugün Bayiden sipariş ettim..
    Okan Sinan Ocan bunu beğendi.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cbf 150 Katır gibi motor. Hayırlı olsun.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)