Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Youtube motovlog videolarım hakkında yorumlayın

Motovento
    REKLAM ALANI

https://m.youtube.com/channel/UCQw1qbgNGJJ2pSd5vcUu9hA kanalımı yorumlarsanız yani ne yapmam gerektiģini falan sevinirim abonede olabilirsiniz .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    linkleri otomatık url ye cevır butonuna basabılırsın mesela. vıdeo ızleyecem

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Yapman gereken daha fazla tecrübe kazanmak.Video hazırlamadan önce bir 5 km daha tecrübe kazan derim.Motoru kullanırken refleks olsun ki birşey olmasın sana.Yoksa kameraya odaklanayım falan derken iyi şeyler olmayabilir.

doğru yeni başladım işte ilk videom baya tutulmaya başladı gibi gezip görerek tecrübelere devam ediyorum

Motosikleti
    MTT Y2K
    Yanlış yazmışım 5k km dostum o.Oda en az 5 k

Peki başka nasıl videolar yapmaliyım gezi hariç siz izleyicisiniz öneriniz tavsiyeleriniz nelerdir acaba ?? Takipçim olursanız Sevinirim..

Stunt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çok var sığmıyor :)
    dostum bu video işini bırak önce motosiklet sürmeyi öğren, senin gibiler hep kaza yaptı..

ben eğtimliyim zaten 4 yıl motorsiklet kullanıcısıyım yeni basladim derken videoları kastetdim..

Motosikleti
    Honda CBR 500
    Hocam egitimliyim 4 senedir kullaniyorum filan diyosaniz eğer bilginizde iyi olduğuna inanıyorsanız mesela bilgi verici videolarda cekebilirsiniz hani ekipman olur baska bisey olur. Mesela günlük karsiniza gelen ilginc gelen yani farklı gelen seyleri cekebilirsiniz.

Bu arada bende bandirmaliyim nasipse bi kac ay sonra ehliyeti alip yazada motorla girmek istiyorum

Motosikleti
    MTT Y2K
    Alıntı Brkkrc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben eğtimliyim zaten 4 yıl motorsiklet kullanıcısıyım yeni basladim derken videoları kastetdim..
    eğitimliyim derken.Burada ders almayı kasdettiğini düşünmüyorum.4 yıl motor kullanmakta öyle çok olası bir tecrübe demek değil.Geçtimki 4 yıl motoru düz kullanmak var kendini geliştirmek var.Bu forumu kendine youtuber diyen ve motovlog adı altında bilgi kirliliği yaratan kitlenin takipçi kasma mekanı gibi görmesinden usandık.

designserhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Adam kanalının reklamını yapmak için siteye üye olmuş

Uğur Gündüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    askerden sonra olacak
    Önce motosiklet kullanmayı öğrenelim trafikte iken ve ya yolda iken kamera değil yol ve motor önemlidir.

Öncelikle reklam amaçlı birşey yapmıyorum keyif verdiği için video hazırlıyorum ve 4 yıl motorsiklet kullanıcısıyım ama kendime eğtim vermedim yamaha riding sürüş eğtimi aldım bir kere motovlog yapmak kötü birşey değil insan konuşurken motor kullanırken konsantrasyonu artar bazılarınız yanlış düşünüyor emron inşallah gönlüne göre versin saygı duyarim fikirlerinize yazabilirsiniz

freewill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400 Youtube: Sucuk Ekmek MotoVlog
    ses sorununu çözerek başlayabilirsin. Ne dediğin anlaşılmıyor sanırım bir de sesi yükseltmeye çalışmışsın fısırtı inanılmaz rahatsız ediyor insanı.

onu en kısa sürede telafi edicem bakın hala sölüyorum az önce gördüm abone kasma niyetinde deilim benim kanalım gezi niyetlidir ben sizin başka ne yapabilirim diye engin fikirlerinizden yararlanmak için yazdım bazıları başlık atip saçma sapan forum yazmış o kişiler kendini iyi bilir Saygilar..

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:51 ----------

https://m.youtube.com/channel/UCQw1qbgNGJJ2pSd5vcUu9hA Tekrar yenileyim kanalın adresini yukarda kalmış

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Konuşurken fon müziğinin sesini kıssan orantılasan daha iyi olmazmı aralara müzik koyuyon ses oranı rahatsız edebiliyo

Uyardıgın için sağol bidakine ayarlıcam teşekkürler

Niye engelliyorsunuz kardeşim adamı fikir almak için forum yazmış yaptığınız ayıp..

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:56 ----------

çok tatlı videolar hazırlamışsın ama birazdaha gayret geziden başka mesela tecrübelerin varsa bir lastik seçim yada hangi ekipmanlar giyilmeli gibi başlıklar atıp insanları bilgilendirebilirsin ..

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı motoban adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Niye engelliyorsunuz kardeşim adamı fikir almak için forum yazmış yaptığınız ayıp..

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:56 ----------

çok tatlı videolar hazırlamışsın ama birazdaha gayret geziden başka mesela tecrübelerin varsa bir lastik seçim yada hangi ekipmanlar giyilmeli gibi başlıklar atıp insanları bilgilendirebilirsin ..
    http://www.motosiklet.net/forum/konu...i-konular.html

Kendi kendine niye cevap yazıyorsun kardeş?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)