Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MOTOSİKLET DEBRİYAJ SORUNU LÜTFEN YARDIM EDİN!!!

Motovento
    REKLAM ALANI

HERKEZE SELAM ARKADAŞLAR BENDE 100 CC CG MOTOR VAR 1 HAFTA ÖNCE MOTORLA ÇAMURLU TARLADA MOTOR ÇAMURA SAPLANDI TEKERLER ÇAMURLA TIKADI VE BEN MOTORU ZORLAYARAK TARLADAN ÇIKARMAYA ÇALIŞTIM MOTORLA YARIM DEBRİYAJ YAPARAK YAPTIM YAPTIM 1.VİTESTE VE MOTOR BİRDEN BOŞA ALDI KENDİNİ MOTOR BOŞA BAĞIRMAYA BAŞLADI VİTESLER İŞLEMİYOR DEBRİYAZDA HAFİFLEME OLDU VİTESLERE DEBRİYAJA BASMADAN GEÇİYOR GALİBA TIKIR TIKIR SES GELİYOR GEÇİYOR SANIRIM AMA MOTOR İLERLEMİYOR SORUN NEDİR ACABA DEBRİYAJ PLAKA MI YOKSA ŞANZIMANMI GİTTİ BAŞINA GELEN YADA BİLGİSİ OLAN ARKADAŞLAR BİLGİLENDİRSİN LÜTFENN

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Geçmiş olsun , aktarma dişlisi , debriyaj tasının altındaki dişli , debriyaj yay / yayları , vsvs , en azından debriyaj tarafı açılmalı bakılmalı , ustalık bi tarafa cg parcaları oldukça uyguna yenilenir , hasılı iyi bir ustaya göstermelisin.

Gelişme ve problemi çözdüğünde yaz tekrar.

Dip not : Büyük harf kullanmak internet aleminde , okuyucuya " bağırarak " anlatma ifadesidir , bidahakine küçük at civcivler yisin , merak etme küçük olsada okunuyor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler