Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Rc390 duke390 hangisi döver?

Motovento
    REKLAM ALANI

İkiside ayni motosiklet sadece görünüş ve fiyat farkı var bu ikisinden birini alacak olsaydınız hangisini secerdiniz?

Özellikleriniz: 170 boy 85 kilo ankarada yaşıyorsunuz arada bir uzun yola çıkıyorsunuz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    O zaman duke nispeten daha rahat bir oturuş pozisyonu var

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    rc de sele çok ince ve dar.ayrıca aşırı öne yükleniyorsunuz.evet sürmesi çok daha zevklide uzun yola falan gelmez çok zor olur.600 cc ye geçiceksen r6 falan öncesinde süper deneyim olur tabi.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Sadece görünüş farkı olur mu? Ergonomileri tamamen farklı onların.

Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sadece görünüş farkı olur mu? Ergonomileri tamamen farklı onların.
    Ergonomi derken cahilim ben biraz da aydınlatır mısınız?

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Sürüş pozisyonları farklı. Duke390'da daha dik oturursunuz, RC390'da ağırlığınız daha çok kollarda olur, daha öne eğik sürersiniz.

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Paukopat sen bırak şimdi dükü,receyi sınavlara hazırlık nasıl?

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Sadece görünüşleri farklı değil. Bildiğim kadarıyla RC390'ın amortisörleri çok daha pahalı ve kaliteli. O yüzden diğerlerinde Duke ile RC arasında 1000 TL oynarken bunda fark daha büyük.

Sürerken de Duke'ta traktör gibi bir motor sesi ve titreşim gelirken, RC'de buna bir de karenajlardan gelen zırıltı eklenir. İkisi de çekilmez.

Motosikleti
    R25
    Böyle konular açarken foto
    atsanız ne olur yani

Alıntı zekeriyaimam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Paukopat sen bırak şimdi dükü,receyi sınavlara hazırlık nasıl?
    Umduğum gibi gidiyor bakalım sonunda yüzüm gülücek inşallah molalarda deli gibi ekipman motosiklet bakıyorum video izliyorum ruyalarimda motosikletin üzerinde test çözerken buluyorum kendimi en yakın zamanda psikologa gitmem gerekicek

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:50 ----------

Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sadece görünüşleri farklı değil. Bildiğim kadarıyla RC390'ın amortisörleri çok daha pahalı ve kaliteli. O yüzden diğerlerinde Duke ile RC arasında 1000 TL oynarken bunda fark daha büyük.

Sürerken de Duke'ta traktör gibi bir motor sesi ve titreşim gelirken, RC'de buna bir de karenajlardan gelen zırıltı eklenir. İkisi de çekilmez.
    Zaten sismanim ben sarsıntıdan yağ yakariz tam benlik bide fan açıyorlar hep şahinler stop edince fan açardı artık intikam da alabilirim tam benlik yeminle çay bile içerim ustunde
    huduni bunu beğendi.

Remzidemir41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Duke alsam, teker yapa yapa gezerdim... Hayvan gibi makine. Böyle bir koyuysun baaaam

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Alıntı Tvs01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Böyle konular açarken foto
    atsanız ne olur yani

Alıntı Remzidemir41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Duke alsam, teker yapa yapa gezerdim... Hayvan gibi makine. Böyle bir koyuysun baaaam
    Olur mu öyle hiç kıyılır mı o güzelliğe öyle motosikleti akşam yemeğine çıkaracaksın benzinine şarap katicaksin sımsıkı sarilcaksin nazik olacaksın ona karşı çalıştırmadan önce aynalarını siliceksin zincirine bi bakacaksın oturup sohbet edeceksin öyle herkesi bindirmiyceksin ben şahsen evlenmeyi planlıyorum ah ah çayda içeriz dusunebiliyor musun hayali bile güzel Allah herkese sevdiği motosikleti nasip etsin

Xavosa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Duke un seveni daha cok, satarken elden daha rahat cikar. Gerci ktm nin hic bir sartta satisi cok kolay olmuyor. Markaya ozel ilgi duyulmasi lazim.

Alıntı Xavosa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Duke un seveni daha cok, satarken elden daha rahat cikar. Gerci ktm nin hic bir sartta satisi cok kolay olmuyor. Markaya ozel ilgi duyulmasi lazim.
    4 yıl binmeyi dusunüyorum

Xavosa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Ktm nin bayi sayisi bildigim kadariyla turkiye geneli 20 kusur. Belli basli illerde bir. Tek ilce ise bulundugum sehir olan fethiye. Bir cok seyi dusunmelisin. Mesela bana 500 metre uzakta, ben alabilirim. Parca, bakim, ozel itimam bunlar onemli. Ktm para biriktirip alayim denecek bir marka degil bence. Ozellikle yebi arkadaslar icin masrafli ve luks. Ayrica 390 la ilgili kronik sikintilar olduguna dair cok yorum yapan oldu biraz sikintili bir model diye biliyorum.

Alıntı Xavosa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ktm nin bayi sayisi bildigim kadariyla turkiye geneli 20 kusur. Belli basli illerde bir. Tek ilce ise bulundugum sehir olan fethiye. Bir cok seyi dusunmelisin. Mesela bana 500 metre uzakta, ben alabilirim. Parca, bakim, ozel itimam bunlar onemli. Ktm para biriktirip alayim denecek bir marka degil bence. Ozellikle yebi arkadaslar icin masrafli ve luks. Ayrica 390 la ilgili kronik sikintilar olduguna dair cok yorum yapan oldu biraz sikintili bir model diye biliyorum.
    Ne gibi sıkıntılar ? Benim konuştuğum tüm kullanıcılar mennun

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Yahu! Biri ss biri naked...

127 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    SS mi Naked mı? Tüm mesele bu. İkisi de kendi segmentlerinde en üst motorlar zaten.

Motosikleti
    bajaj pulsar 200 NS
    Alıntı Paukopat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne gibi sıkıntılar ? Benim konuştuğum tüm kullanıcılar mennun
    Duke 390 benim pulsardan sonra ki alacağım yegane motor. Kullanıcıları dediğiniz gibi çok memnun.
    Eğitim aldığım hocaya sorduğumda "tavsiye etmem. Motor bloğunda sürekli sıkıntı çıkıyor. Bu yüzden bizdekileri sattık" dedi. Hayal kırıklığı oldu benim için.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)