Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Neden sslerin uzerine oturtmuyorlar

Motovento
    REKLAM ALANI

Dukkana annen babanla gidersen oturturlar. Ss olmayan motorlara oturttular mi?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mustafa_325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200 - Thriumph TİGER 800
    Kendinizi mağaza sahibinin yerine koyun. Her gün birsürü keko geliyor. Sırayla bütün motosikletlerin tepesine tüneyip fotoğraf çektiriyorlar. Sonra basıp gidiyorlar.

Millet marketlerde zeytinlerin tadına bakıp bakıp sonra almadan gitse birkaç gün sonra marketlerde zeytin denemene izin vermezler.

fkambay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cb125e-mt 03 -cbr 250-ybr125-pcx125
    ben motorumu aldığım bayiye gittim gayette oturttular beni 600rr a ) (sağa sola çekmeyin ) hatta senin fiziğin bu motora uygun bile dediler .

Uğur Gündüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    askerden sonra olacak
    abi neden bindirsin adam seni bilmem kaç bin liralık motorun üstüne yahu? ciddi alıcıysan zaten ciddi ciddi konuşursun bir oturabilirmiyim dersin.. yoksa adam oturtmaz... ben olsam ben elini bile sürdürtmem...

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    BMW bayisine gidin, adamlar sizi X&'ya bile bindirir. Kaç bin liralık motor lafı uydurma. Ama motorun çizilmesi tehlikesi mantıklı açıklama. O zaman da şunu diyebilirler. Kıyafetler motoru çiziyor, metal aksamsız kıyafetle gelirseniz oturabilirsiniz.

Norton772 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dio
    Belirli şartlar dahilinde izin verilebilir. Ben üstüne binmeden motor mu alıcam? Tabi ki bir altımda nasıl duracak bakmalıyım. Daha 3 gün önce sırasıyla sym wolf, ktm duke, pulsar motorların üstüne çıkıp baktım nasıl oturuş pozisyonu diye ve çok farklı hissettiriyorlar. Ktm mesela öne doğru kayma eğiliminde ve oldukça ufak. Sym wolf güzeldi. Pulsar da fena değildi. İnazuma deneyeceğim belki bugün. Kawasaki z250 yokmuş ama denildiğine göre duke'den de ufakmış.böyle böyle doğru motoru bulabiliriz.

ardacik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Koy masaya motorun parasini ben bi oturiyim memnun kalirsam alip cikicam de.. adam yatmanada izin verir...

Okan Sinan Ocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200GT (Helga) BMW S1000XR M Sport

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)