Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Piyasa hakkında yorum yapabilecek var mı?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosiklet almak üzere paramı hazırladım fakat dolar euro sürekli arttığı için ne yapacağımı bilmiyorum.Bekledikçe her ay elime 1300 lira civarı para geçiyor düzgün bişey almak için bekliyeyim diyorum artıyor gittikçe fiyat.Sizce ne yapmalıyım?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Hiçbir şey almayın. Paranızı elinizde tutun.
    espresso, Göksel_Eren ve osiosborn bunu beğendiler.

Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hiçbir şey almayın. Paranızı elinizde tutun.
    İlerki süreçte neler olacağını öngörüyorsunuz?

Motosikleti
    Honda Activa 100 (2004)
    Piyasayı takip edin. Paranızı doğru bir yatırım aracında artırmaya bakın ve ilk kampanyada almak istediğiniz motosikleti satın alın. Ben elimde kalan parayla CBF 150 aldım. Kampanya olmasaydı paramı elimde tutmaya devam ederdim. Bekleyin derim...
    levend84 bunu beğendi.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Alıntı Zabitatak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlerki süreçte neler olacağını öngörüyorsunuz?
    İleri süreçle ilgili görüşlerim siyasete giriyor. Siyaset konuşulmasından rahatsız olan arkadaşlar var. Onun için, benim diyeceğim bu kadar. Siyaset konuşulmasını sevmeyen arkadaşlar siyasete girmeden doyurucu cevap verebilirler bu konuda.
    Quad87, Metehan07-70, hasmet ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    May the Force be with McLaren Mercedes

Motosikleti
    honda pcx
    Bekledikce paraniz erir ve almak istediginiz bir seyi daha fazla paraya almak zorunda kalirsiniz. Bu aralar elinizi ne kadar cabuk tutarsaniz o kadar karda olursunuz.
    sheriff87 bunu beğendi.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı Mustaphalanx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Piyasayı takip edin. Paranızı doğru bir yatırım aracında artırmaya bakın ve ilk kampanyada almak istediğiniz motosikleti satın alın. Ben elimde kalan parayla CBF 150 aldım. Kampanya olmasaydı paramı elimde tutmaya devam ederdim. Bekleyin derim...

En iyisini yapmıssın biraderim,2009 da A2 kursunda sürdüğüm motor cbf-150 efendi mütevazi motor kampanya denk gelince nakiti koyacan masaya sıcak para, her türlü pazarlık yapılır para ortada duracak,zaten kış sezonu...

motorun hayrını gör Allah kaza bela vermesin...
    Mustaphalanx bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Activa 100 (2004)
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En iyisini yapmıssın biraderim,2009 da A2 kursunda sürdüğüm motor cbf-150 efendi mütevazi motor kampanya denk gelince nakiti koyacan masaya sıcak para, her türlü pazarlık yapılır para ortada duracak,zaten kış sezonu...

motorun hayrını gör Allah kaza bela vermesin...
    Sağolun. Daha iyileri sizin olsun. İlk motorum cbf 150 idi. Üzerine 2 motor değiştirdim ve borç harç yüzünden başa döndüm.

Yazılarınızı takip ediyorum, bilinçli bir tüketicisiniz. Takdir ediyorum
    levend84 bunu beğendi.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Motor alacakken alayım dedim zam geldi , bidaha alayım dedim bidaha zam geldi ,bidaha alayım dedim bi daha zam geldi ) ilerde zamlar devam ederse o zaman kötü oluyo )

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı Mustaphalanx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sağolun. Daha iyileri sizin olsun. İlk motorum cbf 150 idi. Üzerine 2 motor değiştirdim ve borç harç yüzünden başa döndüm.

Yazılarınızı takip ediyorum, bilinçli bir tüketicisiniz. Takdir ediyorum
    Sağolasın dostum estağfirullah o senın iç güzelliğin,bende 2009'da aldım A2,paramda vardı motoru koyacak yerim olmadığı için hep erteledim ilk motor tecrubem 1997'de 13 yaşımda kuzenın 103 spx-l su soğutmalı motorunu arka sokağı dönüp geliyorum diye aldım benzin bitene kadar dolaştım pedal çevire çevire geldım tabi bir ton fırça yedim ilk motor hastalığını orada kaptım yıllar sonra ilk motoru 2015'te aldım çin malı mondial 50.km egzoz koptu cıavatalar gevşedi sürekli arıza sattım,ikinci el crypton aldım japon başka be dostum kalite,şükür arızası yok.yetiyor bana A...noktasından B...noktasına götürüyor....Allaha emanet ol kazasız belasız sorunsuz binmeler...
    Mustaphalanx bunu beğendi.

Dostum memleket batiyor, tut parani elinde

Ahmet Turan Peker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda nc 750 x dct vstrom dl 650 xmax 250
    Motor alacaklar çok düşünmesin. Geç kalırsınız. Yada paranızı değerlendirin

Dolar al kardesim. 4.2 ön görülüyor. Paran motosikletle doğru orantıli yükselir. Zarar etmezsin.

Dolara yatırım yapmak dediğiniz gibi en mantıklısı bu durum için.
    Keşke suriyeli olsaydık yattığımız yerden para geldiği için alın terimizle kazanmadığımız için üzülmezdik en azından.

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Alıntı Zabitatak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklet almak üzere paramı hazırladım fakat dolar euro sürekli arttığı için ne yapacağımı bilmiyorum.Bekledikçe her ay elime 1300 lira civarı para geçiyor düzgün bişey almak için bekliyeyim diyorum artıyor gittikçe fiyat.Sizce ne yapmalıyım?
    Elinize geçen parayı dolara yatırın,gidişat sürekli yükseleceğini gösteriyor.En azından şu anki tasarruflarınızı kurtarmış olursunuz. Muhtemelen ileriki zamanlarda hayat pahalanacağı için o kadar para ayıramayacaksınız, o yüzden yakın vadede mümkün olduğunca dolara yüklenin.

Motosikleti
    MONDİAL 100 SFC SNAPPY X
    20 ocaktan itibaren dolar ve euronun dusecegi taraftariyim malum abd deki karmasalar dan dolayi yukselmektedir bu dolar ve turkiyeye sergilenen oyunlarda cabası
    sheriff87 bunu beğendi.

singlegunman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT07 MOTOCAGE
    Alıntı mchi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dolar al kardesim. 4.2 ön görülüyor. Paran motosikletle doğru orantıli yükselir. Zarar etmezsin.
    Bu saatten sonra dolar düşer.
    Merkez bankalarına sınırlama getirildi.
    F54 bunu beğendi.
    Özgürlüğün iki tekerleği vardır ve kapısı OLMAZ.

Alıntı singlegunman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu saatten sonra dolar düşer.
    Merkez bankalarına sınırlama getirildi.
    Ne sınırı°°°°°

Motosikleti
    Mondial cup, Pulsar 200 NS, Dominar, Honda NC750 S
    Bence mevcut stoklardaki beğendiğin motoru zam gelmemişini bulursan hiç bekleme al. Zira biz malımızı biliyoruz her hangi birşeye zam gelince fiyatlar yükseltilir ama doları patrolü neyse fiyatı düşünce konulan zamlar indirilmez halka itelenir. Yani önümüzdeki dönem dolar ne olursa olsun her türlü % 20- 25 zamlı olacak fiyatlar. Benim param olsa dakka durmaz yükseltirdim tercih senin
    Sonuçta hepimiz ölecez...!

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kardeşim elinde paran hazır ise, ve de kıyıda köşede zor zamanlar için az buçuk bişeylerin varsa hemen al, zira gittikçe zorlaşıyor bişeyler almak.
    Ama yok tüm varımı yoğumu motora yatıracağı dersen tavsiye etmem, çünkü önümüzü görmek çok zor bu şartlarda.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)