Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Piyasa hakkında yorum yapabilecek var mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    piyasa çoğumuzun hakkından geldi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Kışı bekle parayı elinde tut. Piyasa çok berbat ne olacağı belli değil 2.Elde kesinlikle nakit para ile kazanırsın. Düzgün yatırım ve sebahat et.
    Spidi Göksel

Forumdan Uzaklaştırıldı
    "Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın, yarın yeni ekonomi modelini açıklayacağı duyuruldu."

Motosikleti
    Honda NC700S
    Ben o modeli tahmin edebiliyorum. Hazine bakanı ya, bu ekonomik çöküş için ancak bir define,hazine,gömü artık ne derseniz onu bulmak lazım, o kadar umutsuz vaziyet. Az sabredin 2023 de Bor yiyeceğiz de diyebilir.

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Alıntı drtayfun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Elinize geçen parayı dolara yatırın,gidişat sürekli yükseleceğini gösteriyor.En azından şu anki tasarruflarınızı kurtarmış olursunuz. Muhtemelen ileriki zamanlarda hayat pahalanacağı için o kadar para ayıramayacaksınız, o yüzden yakın vadede mümkün olduğunca dolara yüklenin.
    1 seneden fazla geçmiş bunu yazalı. Konu değişmedi, hala da aynı düşüncem devam ediyor, dövizde kalın,borçlanmayın,kredi mredi almayın.

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı drtayfun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1 seneden fazla geçmiş bunu yazalı. Konu değişmedi, hala da aynı düşüncem devam ediyor, dövizde kalın,borçlanmayın,kredi mredi almayın.
    Tam bir yıl önce, 32.500 TL ye, 10.000 dolar alan kişinin, bu gün tam 53.700 TL si var. Hiiiç bişey yapmadan, elini dahi kımıldatamadan 20 binden fazla karı var.
    Büyük sayılabilecek, hemen hemen tüm geliri döviz üzerine olan bir şirketin, finans çalışanı olarak benim yorumum; ülkecek BATIYORUZ... Ama bazılarının hala anlayamadığı şey, aynı gemide olmamız.

Alıntı Metehan07-70 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tam bir yıl önce, 32.500 TL ye, 10.000 dolar alan kişinin, bu gün tam 53.700 TL si var. Hiiiç bişey yapmadan, elini dahi kımıldatamadan 20 binden fazla karı var.
    Büyük sayılabilecek, hemen hemen tüm geliri döviz üzerine olan bir şirketin, finans çalışanı olarak benim yorumum; ülkecek BATIYORUZ... Ama bazılarının hala anlayamadığı şey, aynı gemide olmamız.
    20 bini kar olarak görmemek lazım. Geçen senenin 32.500 ü bu senenin 53.700 ü. Paranın değerini koruması anlamına geliyor.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    "Venezuela’da maaşınızı aldığınızda en büyük düşmanınız, zaman. Çünkü maaşınızı elinize aldığınız anda yaz sıcağında dondurma gibi hızla erimeye başlıyor"

nuwanda324 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj PULSAR 200 RS
    Tünelin ucu bombok bi yere çıktı

Motosikleti
    crf1000 , R80gs basic , fzs600 , winggo
    Agustos basındaki uçmayan fiyatını TL bazında arttırmamış kazasız temiz motorlArı hiç korkmadan alın. Eğer bu son kriz değilse 1-2 sene binip zarar etmeden satarsınız.

Var, ben yorum yapabilirim

Halk bank cezası kesinleşti mi ? E/H
    Halk bankın cezası kesinleşti ise dolar 8 TL olur mu ? E/H
    Ceza kesinleşti ise açıklamıyor olabilir ler mi?E/H

Malum ekonomi ile ilgili kötü şey yazanları da hapse atmayan demokratik hukuk un üstünlüğünü benim semiş bir parti var.

Ehonomiii çohhh iyi gardaş iyle dimeyin. Dış güçler bize oyun yapıyor.

Motor için sana tavsiyem bu

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Dolar al.........

Motosikleti
    MSX 125 - MT 07 ABS
    Bu konunun açıldığı dönemde, ocak 2017 tarihinde, 2016 model sıfır mt-07 aldım 26400 tl ile. Yatırım amaçlı döviz alsaydım, bugün elimde daha çok tl olurdu. Ancak o zaman da motora binemezdim. Bundan sonrası için görüşüm, herkes elindekinin kıymetini bilmeli ve sahip çıkmalı. Motosiklet alma niyetim olsaydı da acele ederdim zira firmaların mevcut kura göre zam yaptıklarında oluşacak fiyatların çok yaralayıcı olacağı kanaatindeyim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    birazdan mb her şeyi toz pembe yapabilir
    yoksa ikinci yüz günlük eylem planını bekleyeceğiz

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    "israf ekonomisini bırakıyoruz"

Motosikleti
    Mondial mash -Hero dash- Hero Thriller- Cbr 250
    Bence paranı altın olarak biriktir zarar etmd

gorefest - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT09 Tracer
    Piyasa yorumum, emmeli gömmeli, sadolu mazolu, işemeli sıçmalı gang bang

tekrar günlük belamı okuyayım, bizi bu duruma düşüren ve sebep olanların 7 ceddi gün yüzü görmesin. Huzur bulamasın, bu dünyada biz nasıl cehennemi yaşıyorsak misli mislini ver yarabbim amin.

schumacher__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık 4 teker..
    piyasanın durumu çok basit, piston aşağı indi

Motosikleti
    Artık Yok...
    hadi bakalım dolar 6.1 oldu bu dolar 6.5 oldu diye fiyatları uçuran bazı insalar aşağı çekicekmi çekmez.. işte sorunda orda fırsatçı insanlar piyasada çok dolar düşdümü fiyatı indirmez ama arttımı fırsatını kaçırmaz hemen arttırır... belki o elindeki malıda almışdır bir sene iki sene önce dolar 3 tl iken 2.70 tl iken .. esas sıkıntı burda bu fırsatçı zihniyette.. ekonmmiyi batıranda kötüye götürende bu fırsatçı insalar..

Bazı esnafların elinde 2015 den kalma ürünler var adam almış dolar henüz daha 2.5 -2.6 iken adam 6.5 tl lik doları baha ediyor 2.5 aldığı ürünü şu anda 30 misli yüksek fiyata satmaya çalışıyor.. kardeşim sen o fiyattanmı aldında gelip 6.5 tl yi bahane edip satmaya çalışıyorsun ..

Ekonomiyi esas batıran bunlar..

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)