Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Her sene böyle mi oluyor ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı singlegunman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burda sana "zaten ehliyetin yok","düşeceksin, kalkacaksın bırak, 390 almayıver" diyenleri sakınolaki takma.
    İstediğin motor 390'sa şayet git ikinci el 390 al.
    Çünkü ne motor alırsan al, yol senin için yine 390'la devam edecek.
    öyle zaten rüyalarıma giren bi motosikleti almadıktan sonra gerekirse düşmeyi vereyim ne fark eder ki ? zaten hepimiz bu yola öleceksekde sevdiğimiz şeyi yaparken ölelim diye çıkmıyor muyuz? çok teşekkürler yorumunuz için

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:08 ----------

Alıntı Norton772 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Duke 250 abs'li şu anda 16750. İlla racing mi olmalı?
    racing çok hoş duruyor ve aldığımda üniversite hayatım boyunca kullanıcağım için en iyisi en güzeli en tatlısı olsun istiyorum ona uyanda rc 390 var herkesin hayalinde bi motor vardır benimki bu hiç ilerisini düşünmedim rc 390 bana bi 5 sene gider parçalayana kadar inmem tepesinden duke alıp yanımdan geçen her rc 390'a acınası gözlerle bakmak istemiyorum :(

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:10 ----------

Alıntı *Heka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1000 KM'de 2016 Model KTM RC 390, satayım 20000 TL'ye?
    temmuzdan sonra alıcam keşke bu teklifiniz temmuza kadar geçerli olsa gözüm kapalı alırdım 20 bine :(

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:13 ----------

Alıntı kuzan14 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlla sıfır almak zorunda değilsin, ikinci el temiz bulmak mümkün ve gayet uygun
    ikinci el piyasasının temmuza kadar aynı kalıcağını sanmıyorum hayırlısı olsun hepimiz için

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    KTM DUKE 250 > Pulsar 200 NS
    Racingi oldum olası sevemedim. 1. ve önemli sebebi çanta takılmıyor. 2. Yok e çanta takılmıyor Takılabilir ama saçma bir durum olur. Ve ben çantasız asla yapamam. Gel sen bi temiz Duke 390 al. Dağ tepe dere bayır gez dolaş. Ama çantasıda olsun.

Alıntı PcK0PaT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Racingi oldum olası sevemedim. 1. ve önemli sebebi çanta takılmıyor. 2. Yok e çanta takılmıyor Takılabilir ama saçma bir durum olur. Ve ben çantasız asla yapamam. Gel sen bi temiz Duke 390 al. Dağ tepe dere bayır gez dolaş. Ama çantasıda olsun.
    çantasıda olsun tamamda oda pahalı dukede güzel motor tatlı mı tatlı abssi var birsürü elektronik bilmediğim zımbırtı ile dolu aralarında en fazla 1-2 bin fark ediyor gerçi benzin yaksa yeter artık :((

Motosikleti
    Z300, Xtreme Enduro/Süpermoto, XRS700
    Alıntı zekeriyaimam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Paranı dolara yatıraydın
    yok öyle.. bugün açıklandı ki döviz bir silahtır gerekli önlemler alınacaktır. bundan sonra dövizi olandan hesap sorulacaktır..
    YERUÇAĞI bunu beğendi.

ne biçim hayal
    her yanı rakam

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)